صفحه 52 از 52 نخستنخست ... 24243444546474849505152
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 512 , از مجموع 512

موضوع: معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

من امروز در مرکز ایرسافام اصفهان آزمون داشتم، اگزمینر یک آقای خوش برخورد به نام مهدی توانا بودند. بسیار سعی کردند که خوب و با لبخند (البته تا جایی که از زیر ماسک پیداست) رفتار کنند و بسیار شمرده صحبت کردند و من همه سوال هاشون رو بدون هیچ مشکلی متوجه شدم. تنها ایرادی که میتونم بگیرم اینکه حس کردم خیلی عجله داشتند و بسیار زود و یک مرتبه آزمون رو شروع کردن، و یه مقدار حس کردم زود تر از اون چیزی که انتظار داشتم وسط صحبتم میپریدن و قطع میکردن، ولی خوب شاید کارشون درست بوده و من اشتباه میکنم.
    به هر حال از شرایط آزمون راضی بودم و به نظرم خیلی سنتر خوبی هست از لحاظ نظم و کادر کاری. فقط امروز در پارت 1 صدای چکش کاری از ساختمون بغل میومد که روی من خیلی تاثیر نداشت ولی با این حال آقای اگزمینر با حرکت سر و دست یه جورایی عذر خواهی کرد از من.
    با همه این اوصاف، به قدری استرس داشتم که حد اقل یک نمره از چیزی که حقمه ضعیف تر عمل کردم، و فکر میکنم نمره ام یه چیزی بین 6 تا 7 بشه، با اینکه روی 7.5 و 8 سرمایه گذاری کرده بودم.

اگه کسی از دوستان با ایشون امتحان داشتن خوشحال میشم نمرشونو بدونم،، خودم هم انشالله 13 روز آینده بهتون اطلاع میدم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

سلام دوستان، به کسانی که در آینده با آقای مهدی محرابی توانا آزمون میدن این نوید رو میدم که نمره خوبی خواهند گرفت، به من 7 دادند با اینکه فکر نمیکردم با توجه به آزمونی که داشتم.