صفحه 46 از 52 نخستنخست ... 3637383940414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 512

موضوع: معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

Member
    رشته و دانشگاه
    پلی تکنیک تهران

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

من 7 ژانویه سنتر شکوه امتحان دادم. اگزمینر خانوم نوشین لقمانی بودند. خیلی خوب و آروم بودندو با لبخند تایید میکردندحرفای منو.هرچند که من خودمم با لبخند رفتم بدون استرس. انگار که داشتم با دوستن حرف میزدم. من ازشون 8 گرفتم . فقط یه توصیه دارم واسه بچه ها ، من حس کردم امتحانم یه کم زود تموم شد ! و اینکه ازشون خواستم یه سوالو یه بار تکرار کنن. قبلا شنیده بودم این دوتا مساله به شدت بار منفی داره و این مساله باعث شد که با روحیه به شدت بدی برم برای بخش کتبی (قطع شدن لیسنینگ هم مزید بر علت شد که نمره خوبی نگیرم ) . میخواستم به دوستانی که از اگزمینر میخوان سوالو تکرار کنن بگم که حداقل این موضوع برای من که مشکلی ایجاد نکرد. پس نترسین . آرزوی موفقیت برای همه.

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

سلام.من همین الان از جلسه اسپیکینگ اومدم.آقای ناصر نامور.خیییییییییییلی سئوال پرسید تموم نمیشد اصلا.بنظرم امتحانم بدک نبودم.حالا بازم توکل بر خدا . البته الان اینجا خوندم بچه ها نوشتن ظاهرا کمی سختگیرانه نمره میدن ایشون. 3ماه پیش از خانم صمدیان (اگراشتباه نکنم) 7 گرفتم.امیدوارم بازم در همین حدود بشم انشاالله.چون ظاهرا ایشونم سختگیر هستن توو نمره دادن.
    ویرایش توسط taraneh1983 : February 5th, 2017 در ساعت 06:21 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط shalizade نمایش پست ها
    من 7 ژانویه سنتر شکوه امتحان دادم. اگزمینر خانوم نوشین لقمانی بودند. خیلی خوب و آروم بودندو با لبخند تایید میکردندحرفای منو.هرچند که من خودمم با لبخند رفتم بدون استرس. انگار که داشتم با دوستن حرف میزدم. من ازشون 8 گرفتم . فقط یه توصیه دارم واسه بچه ها ، من حس کردم امتحانم یه کم زود تموم شد ! و اینکه ازشون خواستم یه سوالو یه بار تکرار کنن. قبلا شنیده بودم این دوتا مساله به شدت بار منفی داره و این مساله باعث شد که با روحیه به شدت بدی برم برای بخش کتبی (قطع شدن لیسنینگ هم مزید بر علت شد که نمره خوبی نگیرم ) . میخواستم به دوستانی که از اگزمینر میخوان سوالو تکرار کنن بگم که حداقل این موضوع برای من که مشکلی ایجاد نکرد. پس نترسین . آرزوی موفقیت برای همه.
    بله بنده هم تجربه ی مشابه دارم باشما.سئوال پرسیدم اما بازم نمره ام بد نشد دفعه ی پیش

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید

سلام دوستان
    من امروز ارسافام امتحان دادم examiner صمدیان بود نمیدونم کدومشون تانیا فک کنم اون که جوونتره میخواستم ببینم کدوم بهتره و چطور نمره میدن؟
    من کامل جواب دادم و fluent کامل گرامرم متنوع و بدون ایراد فقط پارت 3 سوالام مسخره بود بازم جواب دادم ولی با لغاات خوب نه خیلی

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پس

سلام دوستان من امروز ایرسافام امتحان دادم
    یک خانمی بودند نسبتاً مسن و درشت هیکل با پوست سفید
    اصلا اسم و فامیلشون رو خاطرم نمیاد
    سریع رفت سراغ سوالا و توی سوال اول بخش سوم اصلا نمیذاشت من صحبت کنم هی میگفت جنرال جواب بده اما تا من میخواستم جواب بدم سوال و تکرار میکرد، دست آخرم که سوال رو عوض کرد بجز این یک مورد بد جواب ندادم. بعد هم که ضبط رو قطع کرد گفت من انتظار جواب جنرال داشتم اما داشتی شخصی جواب میدادی بعد من پرسیدم آف تاپیک گفتم؟ گفت نه اما جواب من رو دقیق ندادی
    کسی میدونه اسمشون چیه؟ ممکن هست بخاطر این مسئله به من زیر ۶ بده؟

کسی تجربه ای اسپیکینگ با خانم شریعتی رو داره ؟ یک خانم مسن بودن با چشم های درشت محجبه نبودن
    من خیلی هول شده بودم ولی همشو بلد بودم بازدهم رو اورد پایین این استرس

کسی تا به خال از این ایشون 8 گرفته ؟
    ویرایش توسط NELDA : April 20th, 2017 در ساعت 01:57 AM

Junior Member

سلام من با ايشون داشتم ازمونم 8aprilبود به نظرم خوب نمره دادن ٧ شدم

نقل قول نوشته اصلی توسط chingooo نمایش پست ها
    سلام من با ايشون داشتم ازمونم 8aprilبود به نظرم خوب نمره دادن ٧ شدم

شما ماک قبل ازمونتون داده بودید؟ از کجا میگید ؟

Junior Member

ماك داده بودم نمرم ٦.٥ و ٦ بود استادم هم گفته بود در بهترين شرايط ٦.٥ مي شي.

Junior Member

سلام دوستان
    من 2بار آیلتس دادم یک بار جنرال ماه فوریه و یک بار آکادمیک ماه آوریل در ایرسافام هر دو
    برای آزمون جنرال اسپیکینگم با خانم جوونی بود که متاسفانه اسمشون به خاطر استرس زیاد یادم نموند، ولی خیلی آروم و مهربون مصاحبه کردن و در نتیجه منم آروم شدم و نمره م 7 شد
    برای امتحان آکادمیک، چون سر جلسه اسپیکینگ دیر رسیدم و در حد یه هفته فقط خونده بودم ، دیر رسیدن باعث شد استرس وحشتناکی بهم وارد بشه به طوری که حتی فارسی هم با مسئولان مرکز نمی تونستم صحبت کنم! موقع صحبت اسپیکینگ هم این استرس وحشتناک به شددددت عملکردمو تحت تاثیر قرار داد. ممتحنم آقای نامور بودن که بعد از امتحان فهمیدم گویا سخت گیرن، خلاصه خودمو واسه هر نمره ای آماده کرده بودم. ولی بااین حال با آقای نامور هم اسپیکنگ آکادمیکم هم 7 شد. در ضمن ایشون برخلاف مطالبی که اینجا خوندم بسیار آروم و به نظرم حتی مهربان بودند و بازهم برخلاف صحبتهایی که راجع بهشون خوندم بسیار خوب و منصفانه نمره دادن