صفحه 14 از 52 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 512

موضوع: معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

14 دسامبر
    1- نام ممتحن : آقای رفیعی
    2- آزاد
    3- راضی نبودم ، هرچند سعی می کرد استرس رو اولش برطرف کنه. اما حین صحبت اصلا بهم توجه نمی کرد و در پارت 3 نمیدونستم کی باید استاپ کنم!

در نتیجه نمره اسپیکینگ 6.5 آمد. انتظار حداقل 7 رو داشتم. تو پست بالایی هم گفتم آزمون آزمایشی 7.5 بود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

14 دسامبر
    1- ممتحن : آرش رفعتی بخش
    2- موسسه : آزاد
    3- راضی نبودم! 6.5 شدم . خیلی روی خوشی داشت و سعی می کرد استرس رو از بین ببره ولی برای پارت دوم بهم کمتر از 1 دقیقه وقت برای فکر کردن داد و همین باعث شد که نتونم فکرم رو جمع کنم و شروع خوبی داشته باشم و در روحیه ام تاثیر بدی گذاشت ، برای همین در پارت 3 احساس شکست خوردگی می کردم و خوب از پسش بر نیومدم!!!!!!

4 ژانویه 2014

ممتحن آقای میان سال با موهای جو گندمی و قد بلند به نظرم دو رگه بود اسمش دنیس بود فاملیش ایرانی بود!
    موسسه آزاد
    راضی بودم آروم صحبت میکرد و شمرده- برخورد خودش و مسولینش خوب بود- با صورت و سر تکون دادن بعضا نشون میداد که خوبه کارت
    سوالاش کمی عجیب بود ولی کلا مجلی نبود
    Subclass:476, Lodge:10 Jun 2013, Medical request by CO:10 Sep 2013, PCC:15 Sep 2013, Medical:18 Sep 2013, Grant:13 Nov 2013, To:Brisbane

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

6 ژانویه
    دانشگاه آزاذ
    آقای مطهری

اگرچه بعضی پست ها خیلی جبهه گیری داشتن نسبت به ایشون اما به نظرمن خیلی حرفه ای برخورد میکردن. به نظرم این کار صحیحی نیس که یه ممتحن هی واسه آدم چش و ابرو بیاد یا هی سر تکون بوده حالا چه به نشانه تایید چه نفی! در ضمن واقعا این غیرممکنه که کسی در حد 7.5 8 باشه اما برخورد ممتحن باعث بشه نتونه نمره بگیره. بنابرین بهتره واقعا شایعه پردازی رو کنار گذاشت ، گفتن این که یه ممتحن عقده ای یا کلا سر لج داره به نظرم فقط از کسی بر میاد که واقعا درک درستی از توانایی های خودش نداره و فقط دنبال مقصر میگرده مثلا
    من خودم عملکرد خوبی نداشتم تو آزمون و کاملا متوجهم که کجاها خراب کردم. حدس خودمم هم از نمرم 6 یا 6.5 هست. حالا نمرم اومد میگم.
    قبلا هم در آفرینش 7.5 و دو سال پیش آیلتس تهران 7 گرفته بودم.
    so take it easy guys!
    ویرایش توسط yas_89 : January 6th, 2014 در ساعت 05:39 PM

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

تاریخ آزمون : ۱۴ دسامبر ۲۰۱۳

1- نام ممتحن : آقای مطهری

2-نام موسسه ای که در آن شرکت کرده اید :دانشگاه آزاد

3-نظرات شما در مورد ممتحن
    :خوشبختانه چون آماگیش رو داشتم که ممتحن ممکنه کارهای عجیب بکنه وقتی حضرت والا آقای مطهری درحین مصاحبه واسه خودشون نسکافه درست کردن من حواسم پرت نشد البته با این که اصلا در طول مصاحبه به من نگاه نکرد ولی من با yas_89 یه جورایی موافقم که میگه این کار صحیحی نیس که یه ممتحن هی واسه آدم چش و ابرو بیاد یا هی سر تکون بوده حالا چه به نشانه تایید چه نفی!
    شاید اگه طرف خیلی هم بخواد ذل بزنه تو صورت آدم خودش باعث حواس پرتی بشه ولی انصافا نسکافه هم زدن وسط مصاحبه به نمه بی ادبیه به نظرم
    من از نمره ای که بهم داد تقریبا راضی هستم چون میدونستم معمولا تو ایران یه نیم نمره کم میدن من ۶.۵ شدم و لی انتظار ۷ داشتم گرچه سایر نمراتم طبق انتظارم بود

Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط yas_89 نمایش پست ها
    6 ژانویه
    دانشگاه آزاذ
    آقای مطهری

اگرچه بعضی پست ها خیلی جبهه گیری داشتن نسبت به ایشون اما به نظرمن خیلی حرفه ای برخورد میکردن. به نظرم این کار صحیحی نیس که یه ممتحن هی واسه آدم چش و ابرو بیاد یا هی سر تکون بوده حالا چه به نشانه تایید چه نفی! در ضمن واقعا این غیرممکنه که کسی در حد 7.5 8 باشه اما برخورد ممتحن باعث بشه نتونه نمره بگیره. بنابرین بهتره واقعا شایعه پردازی رو کنار گذاشت ، گفتن این که یه ممتحن عقده ای یا کلا سر لج داره به نظرم فقط از کسی بر میاد که واقعا درک درستی از توانایی های خودش نداره و فقط دنبال مقصر میگرده مثلا
    من خودم عملکرد خوبی نداشتم تو آزمون و کاملا متوجهم که کجاها خراب کردم. حدس خودمم هم از نمرم 6 یا 6.5 هست. حالا نمرم اومد میگم.
    قبلا هم در آفرینش 7.5 و دو سال پیش آیلتس تهران 7 گرفته بودم.
    so take it easy guys!
    بلاخره نتایج اومد، گویا احساس خوب من نسبت به آقای مطهری بی دلیل نبوده ،ایشون به من 7 دادن، واقعا دستشون درد نکنه و من بلاخره تونستم نمره ی رویاییمو کسب کنم...

9 ژانویه
    دانشگاه آزاذ
    آقای رفیعی

6 شدم !! اونم به خاطر استرس زیاد ... واقعا میشد 6.5 حداقل بشم

Junior Member

تاریخ آزمون :9jan

1- نام ممتحن : ماریا (فامیلیشو فراموش کردم) لطفا اگر کسی با این خانوم داشته نمرشو بگه!

2-نام موسسه ای که در آن شرکت کرده اید :دانشگاه آزاد

3-نظرات شما در مورد ممتحن
    :
    خیلی خشک و بی حوصله!!!!!!!
    اصلا از نمرم راضی نیستم 5.5!!!!!!! واقعا حقم نبود! 6.5 7 نمره ای بود که در 2 تا sample و 2 باری که سال پیش امتحان داده بودم, گرفتم!!!!!!!

تاریخ امتحان: 2014/30/11
    محل: آزاد شیراز
    مصاحبه کننده: دکتر باقری
    نظر درباره مصاحبه گر: آدم باشخصیتی بود و برخورد خوبی داشت هر چند جدی. اما متاسفانه اجازه صحبت رو نمی داد و خیلی صحبت ها رو قطع می کرد در بخش اول. در کل نمره ای که ایشون داد یک نمره از نمره امتحان سال گذشته من کمتر بود. این از ایشون بعید نیست چونکه در کتاب خودشون به مثال رایتینگی که خودشون نوشتن نمره 7 دادن. متاسفانه نمره خیلی کم میدن و ما هم پول نداریم بریم خارج امتحان بدم.

1- نام ممتحن : خانم بهنوش

2-نام موسسه ای که در آن شرکت کرده اید :
    تهران آیلتس

3-نظرات شما در مورد ممتحن:
    من همین امروز امتحان اسپیکینگ داشتم با ایشون. به نظرم خیلی خوب بودن پارت اول 6 تا سوال پرسیدن توی پارت 3 هم 3 تا سوال. متاسفانه من خیلی هول کرده بودم. توی آفرینش 2 بار امتحان دادم نمرم 7 شد ولی امروز خیلی خراب کردم اصلا مثل قبل صحبت نکردم خودم روی 5.5 حساب می کنم. کسی هست که تجربه مشابه داشته باشه؟ به این دلیل می پرسم که احتمالا مجبور بشم یک امتحان دیگه توی یه موسسه دیگه قبل از اومدن جوابا ثبت نام کنم.