صفحه 2 از 52 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 512

موضوع: معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examinar)که با ایشون اسپیکینگ داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

1- نام ممتحن :
    خانم سيلويا (فاميليش رو يادم نيست)
    2-نام موسسه ای که در آن شرکت کرده اید :
    آيلتس تهران
    3-نظرات شما در مورد ممتحن
    :
    خيلي خوب بود. چهره ي خنداني داشت ولي توي كار جدي بود. در ابتدا كه اسم كاملم رو پرسيد مي خواستم توضيحات اضافي بدم كه سريع رفت سراغ سئوال بعد. مرتب سر تكون مي داد ولي من متوجه نمي شدم داره چه چيزي رو تاييد مي كنه! نمي دونم مي خواست نشون بده كه حرف هاي من رو مي فهمه يا نظر مساعدي نسبت به انگليسي صحبت كردنم داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    رياضي كاربردي - صنعتي شريف

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examinar)که با ایشون اسپیکینگ داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

1- نام ممتحن :
    :

1- آقای رحیمی
    2- ايران آيلتس (فوريه 2012)‌ عصردین و دانش (22 سپتامبر 2012)
    3-من با نظر mehrnazme كاملاً موافقم. بسيار منطقي با روحيه‌اي آرام و آرامش بخش. من خودم فوريه اولين بار بود كه امتحان آيلتس ميدادم و براي اسپيكينگ خيلي استرس داشتم. ولي ايشان با خوشرويي تمام جلو آمدند به استقبال و با برخورد خوبشان مرا آرام كردند و توانستم در اولين امتحانم 6.5 از ايشان بگيرم. هر چند كه اعتراف ميكنم خيلي عالي نبودم و حدس ميزدم 6 بگيرم!

1- نام ممتحن :
    خانم اخوان

عصر دین و دانش

: خیلی مهربون بودند ولی پشت سر هم سوال می پرسیدند. آخراش به خودم می گفتم چرا بس نمی کنه آخه چقدر سوال؟؟ چندبار هم سوالشونو نفهمیدم و ایشون دوباره تکرار کردند. به نظرم بعضی کلماتشونو نمیشد راحت فهمید. بعد از خاموش کردند ضبط صوت هم در مورد لهجه ام ازم پرسید. از نمره دهی ایشون هم خیلی راضی بودم
    ویرایش توسط Mehravar : October 24th, 2012 در ساعت 11:14 AM

1)I would like to add sth to the post mentioned above. , sth about Ms. Shadi Askari, with whom I took my speaking test as well.
    2)Tehran Ielts,
    3)
    She was really kind, always smiling and nodding her head and tried to raise your morale. When I was speaking and it took long time, she tried to look at her booklet of questions to force me to stop speaking, because she was going to go to next set of questions. I thought I did the test very well as I myself was really satisfied with the test. I received my result yesterday, got overall and individual band score 6, now I am thoroughly shocked and dejected. I need 6.5 and have to retake the test. I thought my speaking was around 7-7.5, but everything was in vain. Please help me and give me some positive advices. Now I need more morale than English learning. Everything, every positive and technical hint from you would be highly appreciated.
    My English knowledge is not that much bad, but I myself know that I should focus more on the test skills, on time management and also should reduce my stress. When the test is getting started, my heart is beating faster and is going to come out of my body. Please, please help me.
    ویرایش توسط nimaafshar8 : October 26th, 2012 در ساعت 03:58 PM دلیل: شماره گذاری :)

Member madarbozorg آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Waterloo, English

1- آقای رحیمی 2- دین و دانش 3- عالی بودن و همش شما رو تأیید میکردن که باعث میشد ریلکس بشین.

خوب نتیجه امروز اومد و من اسپیکینگ رو همونطور که پیش بینی می کردم 8 شدم. پس همۀ کسایی که با رحیمی امتحان دادن یا میدن خیالشون راحت باشه که دقیقا همون نمره ای رو میگیرن که حقشونه. قبل من هم خیلیا همین حرفو در مورد ایشون زدن و من الان دیگه مطمئنم.
    ویرایش توسط nimaafshar8 : October 30th, 2012 در ساعت 02:57 PM دلیل: ادغام پست ها

Junior Member

1-آقای مطهری 2-دانشگاه آزاد آزمون آکادمیک ژولای 2012 - رفتارش غیرعادی بنظر میومد با توجه به چیزهایی که از اصول ممتحن بودن می دونم. eye contact که نداشت به زمین نگا میکرد. خیلی جدی بود حواس من که به حالتاش پرت می شد طوریکه بخش دوم یه مکث طولانی داشتم و این منو خیلی نگران کرد، اما برخلاف ظاهرش خیلی خوب نمره داده بود.

Senior Member

1- نام ممتحن :
    آقای رحیمی

عصر دین و دانش

من 7 شدم. البته خود رحیمی بهم گفت با توجه به موضوعت که سخت بود خوب حرف زدی(موضوع من در مورد ادب و رعایت اون در خانواده و جامعه بود!)

. منم الحق بدون هیچ مکث و تپق و سوالی کارم رو تمام کردم. می خوام بگم همشم اگزمینر نیست. بودن کسایی که از همین اقای رحیمی 5.5 گرفتن (یکی از دوستای خودم) ولی اگر با ایشون نکات رو رعایت کنید حله (مخصوصا تو بخش کارت همه سوالاتش رو بی برو برگرد کاور کنید و جا نندازید این اون جاییه که اکثر بچه ها رعایت نمی کنن متاسفانه و فرقی نمیکنه هندیه باشه رحیمی باشه یا ... نمره کم میکنن)
    ویرایش توسط nimaafshar8 : October 30th, 2012 در ساعت 02:59 PM دلیل: رعایت ساختار

Junior Member colonel_hamed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - NIT

1- نام ممتحن :
    من نمرمو گرفتم و با اون آقای هندی داشتم ، 7 شدم ، اما انتظار 7.5 ، 8 داشتم

بنظرم درکل بالاتر از اون چیزی که انتظار دارید از ایشون نخواهید گرفت پس تمام تلاشتونو بکنید
    ویرایش توسط nimaafshar8 : October 30th, 2012 در ساعت 03:00 PM دلیل: رعایت ساختار
    Wise People Talk because they have something to say ; Fools , Because they have to say something

Senior Member snshirazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تاریخ هنر

1- نام ممتحن :
    خانم اخوان

مارچ 2012 ایران آیلتس آکادمیک
    اسپیکینگ 7

:
    جالبه که انگار اخوان ایران آیلتس که بسته شده اومده تو موسسه جدید دین و دانش! خوب من همون وقت هم از اخوان خیلی حرفهای مختلفی شنیده بودم ،خوب و بد، اگه یه اخوان تو گوگل بزنید به همراه
    applyabroad کلی مطلب می یاد که اکثرا هم ناراضی هستند ولی مشکل اخوان به نظر من اینه که وقتی باهاش حرف می زنید خشک شما رو نگاه می کنه و خیلی کم سر تکون می ده این حالتش خیلی از نظر روانی روی آدم تاثیر ناخوداگاهانه بدی داره که نکنه داریم اشتباه جواب می دیم و همین بعضی ها رو به استرس می اندازه که روی نمره هم تاثیر بد می گذاره، من به این سردی و خشک بودنش اعتنایی نکردم خودم سعی می کردم به تاید خودم وادارش کنم سرم رو تکون می دادم لبخند می زدم کاملا باهاش چشم تو چشم بودم وسعی می کردم خودم بهش انرژی مثبت بدم تا اون هم بهم برگردونه، تازه یهو خندوندمش!! موضوع اسپیکینگ من یه شعر از دوران کودکی بود و من یهو گفتم بله شعر کدو کدوی غل غله (یا قل قله!!) زن دوری بزن وچرخی بزن!!! حالا من اینا رو به انگلیسی چی گفتم rolling female pumpkin... یه چیزی تو این مایه ها!!!
    ولی.... تو کارش جدی هست، من اگه با یه فرد انگلیسی امتحان داشتم (مثل امتحان 2010 ایران آیلتسم) می تونست 7.5 بده، اخوان خیلی ماشینی نمره می ده و رو اشتباهات کوتاه نمی یاد ولی ذاتا مهربونه و به نظر من بدجنس نیست به قول برخی از دوستان، در واقع شاید می خواد با مته به خشخاش گذاشتن دقیق نمره بده و باید گفت:
    پشت اون ستاره حلبی قلبی از طلاست! نگرانش نباشید.
    ویرایش توسط snshirazi : October 30th, 2012 در ساعت 07:03 PM
    Do not pray for easy lives. Pray to be stronger men. John F Kennedy

1- نام ممتحن :
    اقای رضایی

تهران ایلتس

سال قبل امتحان دادم تهران ایلتس (استرالیا) اقای رضایی لهجه عالی بسیار مشوق با میمیک صورت بسیار خوش برخورد
    __________________________________________________ ___________________________________

1- نام ممتحن :
    خانم شادی

تهران ایلتس

2 سال قبل تهران ایلتس خانم شادی بسیار بیتفاوت و بدون عکس العمل همش حس میکردم دارم چرت میگم
    ویرایش توسط nimaafshar8 : November 2nd, 2012 در ساعت 02:46 PM دلیل: شماره گذاری :)