صفحه 3 از 52 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 512

موضوع: معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examinar)که با ایشون اسپیکینگ داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

نام ممتحن:
    خانوم هلن متاسفانه فامیلشون یادم نیست

موسسه:
    آیلتس تهران

نظر بنده:
    ایشون کاملا خنثی اند...به قول ما بچه های شیمی نه اسیدی نه بازی!!
    با یه صحبت کوتاه 15ثانیه ای شروع به ضبط کردن میکنن...چهره آرومی دارن اما این سکوتشون (که البته طبیعیه چون ممتحن هستن) باعث میشه آدم حس بدی پیدا کنه ...انگار کمی عجله دارن...دائم به رکوردر نگاه میکنن و خیلی هم سوال میپرسن...
    یه ذره قیافه طبیعی تر داشتن چیزی ازشون کم نمیشد...
    حالا تا ببینم چطور نمره میدن...
    موفق باشید

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examinar)که با ایشون اسپیکینگ داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

نام ممتحن:
    خانوم هلن

موسسه:
    آیلتس تهران

نظر بنده:

خوب دوستان ...من امروز نمره ام رو گرفتم خانوم هلن به من 7 داد...با عکس العملی که داشت فکر این نمره رو نمیکردم...اما راضی ام .....دمش گرم
    ویرایش توسط nimaafshar8 : November 29th, 2012 در ساعت 09:54 PM دلیل: رعایت ساختار

سلام

1- نام ممتحن :
    اگزمایر یک آقای 30-35 ساله بود، قد بلند و موی کم پشت، اسمش فکر کنم مهدی بود.

2-نام موسسه ای که در آن شرکت کرده اید :

من امروز در تهران آیلتس متحان دادم.

3-نظرات شما در مورد ممتحن :
    خوش اخلاق بود و اجازه میداد من کامل حرفم رو بزنم، سعی میکرد من استرس نداشته باشم.
    سوالات رو خیلی واضح میخوندند و در مجموع راضی بودم.
    امیدوارم نمره دادنشون هم مثل اخلاقش خوب باشه.
    ویرایش توسط nimaafshar8 : December 4th, 2012 در ساعت 11:53 PM دلیل: ساختار

Member

Red face پاسخ : معرفی ممتحنی(examinar)که با ایشون اسپیکینگ داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

1- نام ممتحن :

والا گفت اما چون اهمیتی واسم نداشت دقت نکردم یک خانمی بودن با شال نارنجی.

تهران ایلتس ........... به شدت راضی بودم از نحوه سامان دهی امتحان اسپیکینگ..... واقعا منظم بود. اصلا معطل نشدیم و واقعا هیچ مشکلی نبود.

خیلی خوب بودن.... کاملا میذاشتن حرفم تموم می شد بعد صحبت میکردن... کارایی که حواسمو پرت کنه نمی کردن..... لبخند به لب داشتن و بسیار فرندلی بودن....

در کل بهترین اجرایی که میتونستمو داشتم به خاطر نظم برگزاری + برخورد بسیار محترمانه کارمند ها + اگزمنر خوب.... امیدوارم همه شما هم امتحان خوبی داشته باشید.

اما 2 نکته :

1. تو رو به خدا قبل امتحان نرید یک برگه بگیرید بخونید که مثلا 4 تا جمله حفظ کنید.... حوصله توضیح ندارم واسه عدم انجام این کار اما فکر میکنم کاملا واضح باشه.....
    2. یک ادم باحال پیدا کنید تا می تونید با هم بخندید.... من این کارو کردم نتیجش باور نکردنیه......... فقط جک بگیدو مسخره بازی در بیارید تا روحیتون بره بالا.... خیلی تاثیر داره ........

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA at WKU

1- نام ممتحن :

خانم ناتاشا (فامیلشون یادم نیست) که ممتحن دوست خوبمون در پست بالا هم ایشون بودن.

تهران آیلتس

Very appropriate!!! ایشون با چهره و لحن آرامی که دارن مقدار خیلی زیادی به رفع استرس کمک میکنن. از طرز نگاه و برخوردشون کاملا مشخص بود که شرایط روحی روانی من رو درک میکردن و سعی داشتن کمک کنن که من بهتر به سوالات جواب بدم. بعضی اوقات هم لبخندی میزدن که واقعا اعتماد به نفس آدم رو زیاد میکنه.

در کل از برخورد و شرایط برای امتحان speaking بسیار راضی بودم.

ضنما اقایی که هم که حالت منشی دارن بیرون و کارها رو ردیف میکنن خیلی دوستانه و محترم هستن. شرایط خوبی برقرار بود در کل.

Junior Member

سلام

این خانم ناتاشا مسن بودند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش نمایش پست ها
    1- نام ممتحن :

خانم ناتاشا (فامیلشون یادم نیست) که ممتحن دوست خوبمون در پست بالا هم ایشون بودن.

تهران آیلتس

Very appropriate!!! ایشون با چهره و لحن آرامی که دارن مقدار خیلی زیادی به رفع استرس کمک میکنن. از طرز نگاه و برخوردشون کاملا مشخص بود که شرایط روحی روانی من رو درک میکردن و سعی داشتن کمک کنن که من بهتر به سوالات جواب بدم. بعضی اوقات هم لبخندی میزدن که واقعا اعتماد به نفس آدم رو زیاد میکنه.

در کل از برخورد و شرایط برای امتحان speaking بسیار راضی بودم.

ضنما اقایی که هم که حالت منشی دارن بیرون و کارها رو ردیف میکنن خیلی دوستانه و محترم هستن. شرایط خوبی برقرار بود در کل.

امروز نمره ام رو گرفتم و 6.5 شدم! حداقل 1 نمره کمتر از حقم شدم! ظاهرا بر خلاف اخلاق خوبشون، نمره بد میدند! (به نظر من نمره دادن از اخلاق خیلی مهمتر هست!)

نقل قول نوشته اصلی توسط TGA نمایش پست ها
    سلام

1- نام ممتحن :
    اگزمایر یک آقای 30-35 ساله بود، قد بلند و موی کم پشت، اسمش فکر کنم مهدی بود.

من امروز در تهران آیلتس متحان دادم.

خوش اخلاق بود و اجازه میداد من کامل حرفم رو بزنم، سعی میکرد من استرس نداشته باشم.
    سوالات رو خیلی واضح میخوندند و در مجموع راضی بودم.
    امیدوارم نمره دادنشون هم مثل اخلاقش خوب باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی- دانشگاه ایران

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

ممتحن:
    خانمی به نام بهنوش که فامیلیش یادم نیست
    آیلتس تهران
    اول فکر کردم خارجکی هست. آخه روسری نداشت. بعد دیدم اشتباه می کردم. چون ناخن خیلی بلند با لاک نارنجی داشت و از اول نمایش می داد. من اول دسامبر دادم ولی خیلی اذیتم کرد. از بلوار دریا تا میدون صنعت زیر بارون پیاده اومدم. اما آخرش شدم 6. به هر حال گذشت!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

نام ممتحن:
    آقای 35-36 ساله
    نام موسسه:
    تهران آیلتس
    نظر:
    بسیار خوش برخورد بود، هر چی میگفتم تایید میکرد. منم اصلا استرس نگرفتم. ولی چند جا اشتباه کردم. اول اینکه در پارت 2 جواب همه سوالایی که پرسیده شده بود رو ندادم. دوم اینکه پارت سوم سوالاش یکم عجیب بود و اصلا کار نکرده بودم. به خاطر این یکم به تته پته افتادم. جوابم امروز اومد 7 شدم. پیشنهادم اینه که حتما موضوعات speaking رو از قبل کار کنین. سعی کنین pause نداشته باشین و تا جایی که ممکنه حرف بزنین . نداشتن استرس واقعا مهمه.

سلام دوستان. تجربه اسپیکینگ خودم رو در دو مرکز مختلف رو براتون می نویسم

امتحان اول: ایران ایلتس مرحوم (17 مارچ) ، با اقای رحیمی، 7.5 شدم از نمرم خیلی راضی بودم

امتحان دوم: تهران ایلتس (8 دسامبر)، با خانم شادی.. 7 شدم به نظرم دفعه دوم بهتر و کامل تر از دفعه اول جواب دادم و انتظار داشتم نمرم هم بهتر شه نه بدتر اما نشد