صفحه 49 از 52 نخستنخست ... 3940414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 512

موضوع: معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

آزمون اسپیکینگ من 28 ژانویه و امتحان کتبی 1 فوریه در مرکز پروشات بود. اسپیکینگم با یک آقای نسبتا تپل و خوش برخورد بود که فامیلش رو درست متوجه نشدم. با اینکه موضوع پارت دو سخت بود ممتحن با نگاهش همش بهم آرامش می داد. نمره اسپیکینگم فکر می کردم بین 7.5-6.5 باشه و بالاخره نمره ام 7 شد. محیط برگزای آزمون اسپیکینگ عالی بود و پذیرایی نسبتا خوبی از داوطلبان به عمل می اومد. پرسنل هم بسیار محترمانه برخورد می کردن. با وجود اینکه آزمون اسپیکینگ من با روز برف در تهران مصادف شده بود و از اونجایی که من از مشهد اومده بودم سختی های زیادی متحمل شدم ولی از شرایط کلی موسسه راضی ام. موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط smrhosseini نمایش پست ها
    آزمون اسپیکینگ من 28 ژانویه و امتحان کتبی 1 فوریه در مرکز پروشات بود. اسپیکینگم با یک آقای نسبتا تپل و خوش برخورد بود که فامیلش رو درست متوجه نشدم. با اینکه موضوع پارت دو سخت بود ممتحن با نگاهش همش بهم آرامش می داد. نمره اسپیکینگم فکر می کردم بین 7.5-6.5 باشه و بالاخره نمره ام 7 شد. محیط برگزای آزمون اسپیکینگ عالی بود و پذیرایی نسبتا خوبی از داوطلبان به عمل می اومد. پرسنل هم بسیار محترمانه برخورد می کردن. با وجود اینکه آزمون اسپیکینگ من با روز برف در تهران مصادف شده بود و از اونجایی که من از مشهد اومده بودم سختی های زیادی متحمل شدم ولی از شرایط کلی موسسه راضی ام. موفق باشید
    برای من هم اتفاقا همون تپل و خوش برخورده بود امیدوارم نمره خوبی بهم داده باشه سوال اخرش موقع تموم شدن امتحان بود که با یه فریز گفت در رو لطفا باز نگهدار.

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

دوستان این اقای نسبتا تپل تو مرکز پروشات بدترین نمره ها رو میده

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    دوستان این اقای نسبتا تپل تو مرکز پروشات بدترین نمره ها رو میده
    اگه منظورتون اون تپل قد بلنده هست که باید بگم خوبه. خیلی کمک کننده هست رفتارش توی اسپیکینگ. یعنی همون سری که به نشانه آری نشون میده باعث میشه ادم مکث نکنه و صحبت کنه. یکم ظاهرش خشن شاید به نظر بیاد ولی کاملا انسان خوبیه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    medical science of Tehran University

Is it possible to find some one here for partner in speaking ?
    I have exam in near future
    .if any one is volunteer please contact me
    .It would be my appreciate
    my level of speaking is 6.5

Junior Member am8in آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hashemim نمایش پست ها
    من اواسط ژانویه با آقای دارابی تو موسسه عصر دین و دانش آزمون اسپیکینگ داشتم.
    برخوردشون خیلی دوستانه و خوب بود طوری که کاملا حس میکردم دارم با دوستم صحبت میکنم
    و اصلا استرس آزمون نداشتم.
    خیلی هم واضح صحبت میکردن.
    همه چیز جلسه آزمون عالی بود.
    ولی وقتی نمره ام اومد چند روز پیش
    شوکه شدم!
    افتضاح نمره داده بودن ایشون.
    باورم نمیشد و تا چند روز عصبانی بودم ازشون.
    من یکماه قبلش با آقای ایروانی و آقای منظوری آزمون داده بودم و از هر دو نفر 7 گرفته بودم.
    اینبار خیلی مسلط تر و بهتر صحبت کرده بودم تو جلسه آزمون
    و ابدا باور نمیکردم بهم 6.5 داده باشن.
    یکی از دوستانم هم همچین نظری رو داشت

Junior Member

من پروشات امتحان دادم اگزمینز ماندانا بود فامیلیش یادم نیست قد بلند و لاغر بود. خیلی استرس داشتم. صوزتش هیچ میمیکی نداشت فقط زل زده بود ولی سوالاتیو که خاستم تکرار می کرد بضی وقتا هم با سر تایید می کرد دیگه نمیدونم اخلاقش اینه یا واقعا تایید می کرد

Junior Member

سلام دوستان. من دیروز با یه خانمی به نام زهره شریعتی داشتم امتحان speaking. من پارت 1 و 2 رو عالی گفتم یه چیزی در حد 8 واقعا اما پارت 3 کلا صحبت هاش رو نفهمیدم چی شد، اگرچه ازش خواستم تکرار کنه برام که با اون شرایط یه دو سه تایی رو زخمی کردم اما بقیه رو کلا نفهمیدم. میخواستم بدونم تا چه حدی نمره کم میکنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

1. ناصر .... فامیلیش رو نفهمیدم
    2. ایرسافام
    3. شمرده حرف میزد و معمولی بود. ولی من خیلی استرس داشتم هرچی بلد بودم یادم رفته بود تسک 2 خیلی بد بودم وسط حرفامم نذاشت ادامه بدم هنوز کل سوالا رو جواب نداده بودم!!!همه میگن بد نمره میده خیلی ناامید شدم . آزمونم اهواز بود

Junior Member Mina91 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری داخلی

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پس

نقل قول نوشته اصلی توسط mv8 نمایش پست ها
    دوستان روز 14 جولای موسسه ایرسافام تهران کسی ازمون اسپیکینگ داده؟ یادم نیست فامیل اگزمینر چی بود؟ ی خانم محجب (چادری) و خوش رو. خییییییلی سوال پرسید و در حد یک جمله میگفتم حرفمو قطع میکرد و ی سوال دیگه میپرسید. میخوام ببینم من با طرز صحبتش مشکل داشتم یا کلا اینطوریه؟ با این حال ب نظرم کم نمره داد

سلام. من 2 تیر ایرسافام تهران امتحان داشتم. با همین خانم. اسمشون هانیه اکبری هست. خیلی خوش برخورد بودن و در طول مصاحبه لبخند روی صورتشون بود و تایید می کردن و تشویق می کردن به صحبت کردن.
    زمان امتحان هم فکر می کنم حدود12 دقیقه بود. خیلی خوب بود همه چیز. من خیلی عادی صحبت کردم و مکث هم داشتم و اصلا عبارات جالب توجهی استفاده نکردم و در پارت 3 هم درمورد دستمزد بازیگران پرسیدن که توی سوال کلمه deserve رو گفتن که من معنیش رو نمی دونستم و کامل برام توضیح دادن.!!
    6.5 به من دادن. به نظرم نمره خیلی خوبی بود..
    I Have A Dream