صفحه 51 از 52 نخستنخست ... 414243444546474849505152 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 512

موضوع: معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA- علوم اقتصادی تهران

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط setarejanyar نمایش پست ها
    نه چیزی نگفت ولی خیلی زن دوست داشتنی بود
    بله، واقعا مثبت و خوش برخورد بودند.

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examinar)که با ایشون اسپیکینگ داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa199191 نمایش پست ها
    در سنتر ایرسافام با اقای ناصر نامور داشتم. اول چهرشونو دیدم یکم ترسیدم ولی فوق العاده اروم بودن و کلا استرس من ازبین رفت. به شدت اینتراپت کردن منو و حتی نذاشتن سوالی رو کامل جواب بدم ولی من نترسیدم. پیش بینی من 7.5 7 بود بچه ها وشبش یادمه دیدم همه از نمره دهی ایشون شاکی بودن تو سایتا و به شدت ترسیدم. منو ده دیقه ای فرستادن بیرون و فقط 8 سوال پرسیدن ک این متو بیشتر ترسوند. من خیلی سر امتحان ازشون ارامش گرفتم و سپاسگزارم ازشون و در کمال ناباوری بهم 8 دادن. تمام سوالاتمم از اکچوال بود. همممممش.خواستم بگم اصلا ب کامنتای دیگران توجه نکنید و نا امید نشید. چون من دقیقا عکس نظرای بد بقیه واقعااا راضی بودم از ایشون.

ممنون از توضیحاتتون
    منظورتون اکچوال آگوست تا دسامبر هست؟

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

من توی آیلتس تهران آزمون داشتم
    یک آقای خوش برخورد بود بنام پیمان شعار واقعا کارش درسته و یک درصد حق کسی رو نمیخوره. خیلی هم واضح صحبت میکنه. کلا من با مرد جماعت راحت ترم. سری قبلش با یک خانم آزمون داشتم که فک میکرد دیگه هیچ کس توی ایران مثل اون زبان بلد نیست و نمره کمی بهم داد. چون انقد ادا و اطوار نشون داد که من زده شدم و دیگه حسی برای صحبت نداشتم. یکی نیست به اینا بگه چه خبرتونه؟ چه خبرتوووووونه؟ خب شما استاد ولی دیگه این کارا رو نباید بکنی داوطلب سر جلسه زده بشه

از من به داداشای گلم نصیحت اگه با خانم جماعت افتادید حواستون رو جمع کنید بیشششتر
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

Junior Member

من ۲۵ اکتبر تو ایرسافام با یه خانوم میانسال آزمون داشتم که متاسفانه اسمشون تو خاطرم نیست. خیلی روان صحبت میکردن و همش لبخند میزدن، من سوال آخر رو درست متوجه نشدم و اشتباه جواب دادم و ایشون مجبور شدن دوباره بپرسن سوالو و من تا اومدم جواب بدم وقت تموم شد ولی با این وجود ۷.۵ شدم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA- علوم اقتصادی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط alijupiter نمایش پست ها
    بله، واقعا مثبت و خوش برخورد بودند.
    نتیجه من اومد:
    Listening: 8.5
    Reading: 9
    Writing: 7.5
    Speaking: 7.5
    Overall: 8
    نمره خوبی هم دادن به من

Junior Member

سلام. من دیروز با خانم عطیه شریعتی که یه خانم خوش برخورد و محجبه بود مصاحبه داشتم. شمرده شمرده حرف میزدن و چهره شون هم متین بود و کلا استرسی نداشتم با ایشون و خیلی خوب بودند. حالا نمرات که اومد اعلام می کنم.
    تو فروم دیدم که خیلیها گفته بودند خانم شریعتی خوب نمره میدن. منتها دوتا خانم شریعتی داریم. یکی خانم زهره شریعتی و دیگری عطیه شریعتی که هر دو تقریبا هم سن، محجبه و هم شکل هستند و احتمالاً نسبت فامیلی داشته باشند. از دوستان کسی تا حالا تجربه مصاحبه با خانم عطیه شریعتی رو داشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Alaedin نمایش پست ها
    سلام. من دیروز با خانم عطیه شریعتی که یه خانم خوش برخورد و محجبه بود مصاحبه داشتم. شمرده شمرده حرف میزدن و چهره شون هم متین بود و کلا استرسی نداشتم با ایشون و خیلی خوب بودند. حالا نمرات که اومد اعلام می کنم.
    تو فروم دیدم که خیلیها گفته بودند خانم شریعتی خوب نمره میدن. منتها دوتا خانم شریعتی داریم. یکی خانم زهره شریعتی و دیگری عطیه شریعتی که هر دو تقریبا هم سن، محجبه و هم شکل هستند و احتمالاً نسبت فامیلی داشته باشند. از دوستان کسی تا حالا تجربه مصاحبه با خانم عطیه شریعتی رو داشته؟

منم ایرسافام مشهد با ایشون بودم
    قعلا که نتایج با تاخیر میاد
    ولی برخوردشن و آرامششون واقعا خوب بود
    دفعه ی سوممه آزمون دادم
    دفعه ی اول آقای نامور بود که ۷ داد بهم و به نظرم خوب بود
    دفعه ی دوم آقای مطهری بود که ۶.۵ داد بهم و به نظرم بی انصاف بود، اصلا هم به حرفام گوش نمی کرد
    و این دفعه هم خانم عطیه شریعتی که مهربون بود

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl9196 نمایش پست ها
    دفعه ی سوممه آزمون دادم
    دفعه ی دوم آقای مطهری بود که ۶.۵ داد بهم و به نظرم بی انصاف بود، اصلا هم به حرفام گوش نمی کرد

خب دوستان نمره من اومد و ایشون به من ۷.۵ دادن، و واقعا ازشون راضی ام. چون این دفه تمرین کرده بودم، البته برا قسمت ۳ که میشه خودت رو بهتر ثابت کنی من خیلی توضیح ندادم که اگر توضیح میدادم قطعا ۸ می شدم، به نظرم ایشون کاملا منصفانه و به حق نمره دادن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl9196 نمایش پست ها
    دفعه ی سوممه آزمون دادم
    من دفعه اولم بود و ایشون به من 7 داد و کاملاً راضیم

Junior Member

من 30 می 2020 با آقای پیمان شعار تو موسسه آیلتس تهران امتحان داشتم. جو امتحان واقعا پر استرس بود و ایشون هی سوالای چالشی میپرسید که من اصلا فکر نمیکردم تو آزمون آیلتس آدمو به چالش هم بکشن.
    ولی در نهایت بهم 7 دادن که راضیم.