صفحه 6 از 52 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 512

موضوع: معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

1- نام ممتحن :

یه خانمی بود به اسم بهنوش ولی فامیلیش رو یادم رفته

2-نام موسسه ای که در آن شرکت کرده اید :

آیلتس تهران

3-نظرات شما در مورد ممتحن

به نظرم خیلی خوش برخورد و مهربون بود و خیلی هم شمرده و آروم حرف میزد، من خودم کلا از اسپیکینگم راضی نبودم اما رفتار خانم بهنوش خوب بود خدا کنه نمذه هم خوب و منصفانه بده.
    ویرایش توسط nimaafshar8 : February 20th, 2013 در ساعت 12:31 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    water resources engineering

پیش فرض پاسخ : معرفی ممتحنی(examiner)که با ایشونSpeaking داشتید( لطفا پست اول مطالعه شود)

- نام ممتحن :

- خانم هلن مجرد

آیلتس تهران

من اومدم بیرون گفتم 6 میشم و دقیقا 6 شدم. در ضمن ایشون خیلی خانم آرومی بودن و همین باعث شد اصلا استرس نداشته باشم.
    ویرایش توسط nimaafshar8 : February 14th, 2013 در ساعت 10:47 PM

Junior Member

نام ممتحن :
    - آقای نوروزی

آیلتس تهران

من بعد گذشتن چندروز و گرفتن نمره اسپبکم همچنان شکه ام و هنوز اشک میریزم که چرا 6! من خیلی خوب صحبت کردم کلا ایشان به کسی استرس نمیدهند که بگم استرسی حرف زدم! در کل لغت و گرامر زیاد انداختم و کل 8 کتاب کمبریج و سوالهای ielts-blog.com و سوالهای آقای موسوی جوابهاشو از کتابها و جزوات و سایتهای مختلف , خودم گرفته بودم و ویرایش کرده بودم. همشون را با دوستم هم کار کرده بودیم و واقعا بلد بودم و در امتحان همه چی خوب بود( من آدم بسیار سختگیرو ایده آل گراییم در درس، هیچوقت تا مطمین نباشم نمیگم خوب بود) و ایشون تا تونست Advantage/Disadvantage ازم پرسید و پارت (1) از کارم و مزایا ومعایبش پرسید. اینکه چه مدت پای تلویزیون یا اینترنت میگذرونند و چه نوع برنامه هایی میبنند در تمام سنین که مزایا و معایب تلویزیون (پارت 1) و اینترنت(پارت 3) برای الف: خودم ب: والدین پ: خواهر برادرم ت:دوستانم ٍث: ج:کودکان چ:جوانان ح:پیرها چیه؟ (واقعا همشون را پرسید برای تک تک اینها مزیت و عیب ) و پارت 2 راجع به برنامه تلویزیونی و جالبه اون پارتم advantage/disadvantage داشت و 5سوال داشت بجای 4 سوال! شد. برای همه سعی کردم دلیل جدید بگم. جالبه با دلایلم ذوق میکردو لغتهای حرفه ای (به قول سایمون band7) من سری به نشانه رضایت تکان میداد.گرامر جدید بکار ببرم. من خیلی خوب حرف زدم و خوبم دلیل آوردم اما چون TV INTERNETبهم شبیه مزایا معایب و ایشون هم از هر سنی پرسیدند من فقط 2دلیل سوال آخرم شبیه بود(دیگه نفسم بریده شده بود ازبس با ساختارهای گرامری مختلف دلایل مختلف اونم در موضوع مزیت عیب تیوی و اینترنت بگم. 20 دقیقه کامل سوال پرسید و در اول پارت 2 از شانس بد من عطسش اومد و بجای گوش دادن به حرفام فقط سرشو برد نزدیک زیر میز که یک عطسه بلند نکنه و ضبط نشه! آخرشم بعد 1 دقیقه عطسه کوتاهی کردو منم تمام این مدت داشتم لغت خوشگل و گرامر خوشگل مینداختم و حرف میزدم (فکرکنم نشنید) ولی منم ادامه دادم (من این موضوع را جوابشو با 4 سوال رکورد کرده بودم 2-2.20ثانیه میگفتم ) تمام جوابمو گفتم و برای سوال اضافشم جواب دادم (مسلما بیش از 2دقیقه حرف زدم) اونجا جواب 5 سوالشو دادم و فکر کنم 2.5 دقیقه شده بود مونده بودم چرا نمیگه بسه! اما انگار انتظار داشت بازم بگم چون اصلا اولشم ساعتی نگاه نکرد اما من خودم سرعت جواب خودم در این سوال را میدونستم و اینکه 1سوال اضافه تر هم داشت!آخرش دیگه گفت بسه نفس راحتی کشیدم! نمیدونم فکر کرد زیر 2دقیقه حرف زدم که بهم داد 6؟ دیگه 2 دلیل شبیه بشه وقتی سوالها اینقدربهم شبیه هند دلیل میشه نمرم از 7 بشه 6؟ من با دوستم جوابها و سوالها را چک کردیم زیر 7 نمیشد! 7 کجا 6 کجا؟ دارم دق میکنم! که چرا عیبم چی بود؟
    میدونم یکبار دیگه هم بدهم بیشتر از این منبع وجزوه و سایت و کتاب نیست که بلد باشم اما واقعا از خودم ناامید شدم که یعنی من اینقدر برآوردم از جوابهام غلط بود؟ یا همون ایشون اصلا پارت 2 را به خاطر اون عطسه لعنتی گوش نداد!بچه هایی که با ایشون آشنا هستن با این توضیحات بگن چرا 6؟ من ایراد کارمو بفهمم چیه تا علامت سوال ذهنم بره؟ بچه ها راهنماییم کنید؟ من واقعا برآورد اشتباهی از خودم داشتم؟آخه جز گرامر و لغت و ارایه 2دلیل مستدل و خوب چی میشه گفت که نمرت خوب بشه؟ یا کلا مشکل از ایشون بوده؟

Junior Member

نام ممتحن :
    - آقای نوروزی

آیلتس تهران

با ایشون امتحان دادم البته آزمون اصلی ام 19 ژانویه بود.من در کل چندجا آزمون آزمایشی دادم همیشه 7 می شدم روز امتحان هم ایشون خیلی سوال پرسیدن ومن همه رو کامل جواب دادم وبه نظر خیلی راضی بود اما به من هم در عین ناباوری 6 داد!!!نمی دونم مشکل کجا بود....
    ویرایش توسط nimaafshar8 : February 17th, 2013 در ساعت 10:27 PM دلیل: عدم رعایت ساختار

Junior Member

1-نام ممتحن :
    هلن مجرد

..............

تا نشستم ضبطو روشن کردو شروع کرد به سئوال پرسیدن
    خنثی بود. هیچی تو چهرش نبود تنها چیزی که ازش دیدم این بود که بعد کمتر از 2 دقیقه پارت 2 رو ازم خواست تموم کنم( البته با لبخند)
    تند صحبت می کرد ولی قابل فهم

6.5 داد. ولی ای کاش 7 می داد(
    ویرایش توسط nimaafshar8 : March 7th, 2013 در ساعت 09:54 PM دلیل: ادغام پست ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering PhD Imperial College London

1-نام ممتحن :
    بار اول
    اخوان -

دين و دانش

با وجود اينكه 1 دقيقه از كيوكارتو آفتاپيك حرف زدم بهم 6.5 داد (پارت 3 گند زدم)

تهران

همش لبخند ميزد :دي چشاي خيلي گيرايي داشت خيلي هم بروبر نگاه ميكرد كه باعث ميشد آدم محو بشه :دي پارت 1 سوال خاصي نداشت فقط توي كلمه incredibly زبونم گير كرد بعد از چندين بار تلاش بازم نتونستم بگم كه كلي خنديد پارت 2 رو كم حرف زدم(زمان از دستم در رفت) اونم با دست اشاره كرد كه بازم حرف بزن اما توش از چندتا كلمه سلمبه قلمبه استفاده كردم پارت 3 هم مرتبط با همين 2 بود. در كل اويدنساي خوبي نداشتم اما فلوئنتيمو سعي كردم رعايت كنم كه شدم 7
    ویرایش توسط nimaafshar8 : February 20th, 2013 در ساعت 09:37 PM دلیل: عدم رعایت ساختار

Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunication Engineering Politecnico di Milano

-نام ممتحن :
    شادی عسگری (فکر کنم فامیلش این بود)
    تهران آیلتس

خیلی خوش برخورد و مهربون بود و با سر مرتب تایید می کرد لهجه بریتیش داشت که کاملا قابل فهم بود در کل خیلی خوب بود
    فکر می کردم 7 بشم و 7 شدم به نظر من خیلی منصفانه نمره میده
    ویرایش توسط nimaafshar8 : March 7th, 2013 در ساعت 09:56 PM دلیل: ادغام پست ها

-نام ممتحن :
    هلن مجرد

تهران آیلتس

تون صدای ایشان خیلی آرام بود و بایستی بدقت گوش میدادی که چی داره میگه...فقط من هم نشستم ضبط را روشن کردن و آزمون را شروع کرد....خیلی شما را به چالش میکشه که فکر کنم هدفش بیشترارزیابی Fluency آزمون دهنده است.من فقط در پارت دوم غافلگیر شدم، چون یک موضوعی به من داد که خارج از تصورم بود...موضوع پارت دوم یک فعالیت که کنار دریاانجام می دهید...من تنها چیزی که در آن لحظه به ذهنم رسید والیبال ساحلی بود...ولی متاسفانه نتونستم 2 دقیقه صحبت کنم و وقتی صحبتم تموم شد بهم گفت که ادامه بدهم تا به یک تایمی برسم....نمی دونم ایشان چطوری بهم نمره می دهند...چون من روان صحبت کردم و فقط چند جا اشکال گرامری داشتم و یک دو تا لغت هم اشتباه گفتم....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    genetic and animal breeding in Isfahan University of Technology

1-نام ممتحن :
    شادی
    تهران آیلتس

خیلی عالی بود و به من روحیه میداد.استرس هم نداشتم-23 فبریه عالی بود
    ویرایش توسط nimaafshar8 : February 24th, 2013 در ساعت 10:51 PM دلیل: عدم رعایت ساختار

Junior Member

1- نام ممتحن :

خانم ماندانا رشیدی (عراقی؟؟؟) که بی حجاب بود و موهای بلوند و فر ی داشت

آیلتس تهران

به نظرم بداخلاق اومد سوالات بی ربط بهم می پرسید ،به سختی می خندید. شاید چون من یکم هول شده بودمو بد حرف می زدم .فکر کنم 6-6.5 بهم بده
    کسی تا حالا باش داشته چه جوری نمره میده