صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: مخصوص پذیرش امریکا- دکترای اقتصاد یا اقدام برای رشته های بینابینی

پیش فرض مخصوص پذیرش امریکا- دکترای اقتصاد یا اقدام برای رشته های بینابینی

دوستانی که برای پاییز 2013 امریکا میخوان اقدام کنن. از اونجا که نتایج یک سری تحقیقات نشون میده که گرفتن پذیرش برای دکترای اقتصاد سخته این تاپیکو میزنم تا مشاوره ای باشه واسه انتخاب رشته ای غیر از اقتصاد. به عنوان مثال رشته توسعه پایدار Sustainability یا یه سری رشته ها دیگه مثل post-fossil fuel economics ..
    رویاهای امروز واقعیت های فردا هستند

پیش فرض پاسخ : مخصوص پذیرش امریکا- دکترای اقتصاد یا اقدام برای رشته های بینابینی

سلام

من شرایط زیر رو دارم ایا برای رشته توسعه پایدار در مقطع دکتری با دریافت فاند کامل امیدی دارم

لیسانس کامپیوتر از دانشگاه تربیت معلم با معدل 14.20

فوق لیسانس اقتصاد از دانشگاه مفید با معدل 16

جی ار ای و تافل هنوز امتحان ندادم

Junior Member raha85 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مخصوص پذیرش امریکا- دکترای اقتصاد یا اقدام برای رشته های بینابینی

منم واسه رشته های بینابینی میخوام اقدام کنم. شما برای کجا میخواین اقدام کنین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط salamsalam نمایش پست ها
    سلام

من شرایط زیر رو دارم ایا برای رشته توسعه پایدار در مقطع دکتری با دریافت فاند کامل امیدی دارم

لیسانس کامپیوتر از دانشگاه تربیت معلم با معدل 14.20

فوق لیسانس اقتصاد از دانشگاه مفید با معدل 16

جی ار ای و تافل هنوز امتحان ندادم

نقل قول نوشته اصلی توسط raha85 نمایش پست ها
    منم واسه رشته های بینابینی میخوام اقدام کنم. شما برای کجا میخواین اقدام کنین؟
    من اگه بشه برای امریکا و کانادا .چون کشورهای اروپایی چون استاد محورند یه خورده پذیزش گرفتن سخته

Junior Member raha85 آواتار ها

دقیقا منم تو همین فکرم. منتها میدونین احتیاج شدید به سرچ داریم. من سعی کردم کمی اطلاعات جمع کنم در مورد توسعه پایدار. ولی هیچ ایده ای ندارم که آیا میشه پذیرش گرفت یانه. حتی تو این فکرم که اول برا مسترش پذیرش بگیرم بعد برم سراغ دکتراش.

نقل قول نوشته اصلی توسط salamsalam نمایش پست ها
    من اگه بشه برای امریکا و کانادا .چون کشورهای اروپایی چون استاد محورند یه خورده پذیزش گرفتن سخته

Junior Member

سلام آیا من شرایط پذیرش رو دارم؟
    لیسانس اقتصاد نظری معدل 17.29
    ارشد علوم اقتصادی معدل 17.84
    دو سال هم مششغول تدریس در دانشگاهها هستم هنوز مدرک زبانی نگرفتم

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fs27 نمایش پست ها
    سلام آیا من شرایط پذیرش رو دارم؟
    لیسانس اقتصاد نظری معدل 17.29
    ارشد علوم اقتصادی معدل 17.84
    دو سال هم مششغول تدریس در دانشگاهها هستم هنوز مدرک زبانی نگرفتم
    بله وضعیت خوبی دارید البته به شرطی که نمرات امتحان زبان و GRE رو هم خوب بگیرید و البته نمرات درس های ریاضی ،آمار و اقتصادسنجی هم میتونه موثر باشه.اگر به فکر دکترا هستید به دنبال دانشگاه های متوسط بگردید و گرنه باید برای ارشد اپلای کنید و دوباره یه فوق بگیرید

Junior Member

سلام من فوق لیسانس اقتصاد با معدل 18.37 از دانشگاه الزهرا هستم . 5 سال سابقه کار در نفت دارم و 29 سالمه. زبانم در حد متوسط که فکر میکنم برای شهریور بتونم حداقل روی آیلتس 6 حساب کنم. میتونم از راهنمایی دوستان استفاده کنم ببینم کجا میتونم پذیرش دکترا با فاند بگیرم؟ با تحقیقی که کردم دانشگاههای اروپا راحتتر بودن. البته جرات نکردم سراغ آمریکا یا استرالیا برم . ممنون میشم کمکم کنید

Junior Member

سلام دوستان راجع به حسابداری کسی اطلاع داره اینکه میشه برای دکترا در آمریکا پذیرش گرفت یا نه؟ یکی از بچه ها که کانادا درس میخوند میگفت نمیشه و کلی دردسر داره میخواستم بدونم کسی هست که خودش اونجا حسابداری خونده باشه؟ خیلی ممنون میشم از دوستانی که اطلاع دارن جواب بدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط najmehgh نمایش پست ها
    سلام من فوق لیسانس اقتصاد با معدل 18.37 از دانشگاه الزهرا هستم . 5 سال سابقه کار در نفت دارم و 29 سالمه. زبانم در حد متوسط که فکر میکنم برای شهریور بتونم حداقل روی آیلتس 6 حساب کنم. میتونم از راهنمایی دوستان استفاده کنم ببینم کجا میتونم پذیرش دکترا با فاند بگیرم؟ با تحقیقی که کردم دانشگاههای اروپا راحتتر بودن. البته جرات نکردم سراغ آمریکا یا استرالیا برم . ممنون میشم کمکم کنید
    سلام دوست عزیز، شما معدلت خوبه ولی باید یادت باشه اگه برای اروپا اقدام میکنی باید نمره زبان بیشتری از 6 بیاری. تو انجمن میتونی بری تو قسمت پذیرش از دانشگاه های اروپایی و البته از همه چی مهمتر اینه که سایت دپارتمان های اقتصاد رو چک کنی. در ضمن برای امریکا GRE هم لازم داری. نیازی به جرئت نیس باید پشتکار داشته باشی. موفق باشی
    رویاهای امروز واقعیت های فردا هستند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)