صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: مخصوص پذیرش امریکا- دکترای اقتصاد یا اقدام برای رشته های بینابینی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مخصوص پذیرش امریکا- دکترای اقتصاد یا اقدام برای رشته های بینابینی

دوستان من سئوالی درباره رشته بینابینی توی اقتصاد دارم، رشته مورد نظر من ارشد Resource Economics and Sustainable Development در دانشگاه بولونیا هست. اطلاع دقیقی از مقطع دکترا و بازار کاری رشته ندارم، می تونید راهنماییم کنید درباره این موضوع ها؟ اینکه مثلآ ارشد ایران بمونیم و توی یکی از دانشگاه های تهران، اقتصاد نظری بخونیم و یا بریم و این رشته رو بخونیم. یه اطلاعاتی توی این زمینه می خوام.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Economics

پیش فرض پاسخ : مخصوص پذیرش امریکا- دکترای اقتصاد یا اقدام برای رشته های بینابینی

سلام
    بنده فارغالتحصیل لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاه تهرانم، گرایشم نظری و محض بوده و به ترتیب معدلم 40/17 و 80/17 بوده- مدال طلای المپیاد دانشجویی اقتصاد رو دارم و سه سال که در بخش مطالعات سازمان بورس در روی پروژهای مطالعاتی کار میکنم و چند تا گزارش کاربردی داشتم. الان هم دانشجوی دکتری علوم اقتصادی / مالی/ سنجی دانشگاه علامه هستم. هنوز آزمون زبان ندادم. پایان نامم خیلی قوی بود ولی متاسفانه فرصت نوشتن مقاله نداشتم. اگر بخوام برای آمریکا اپلای کنم به چه دانشگاه هایی با چه رنکینگی میتونم فکر کنم. لطفا راهنماییم کنید که درست جایابی کنم و دچار overstimate با understimate نشم.
    متشکرم
    ف.

Member
    رشته و دانشگاه
    economics,Uni of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrabanan نمایش پست ها
    سلام
    بنده فارغالتحصیل لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاه تهرانم، گرایشم نظری و محض بوده و به ترتیب معدلم 40/17 و 80/17 بوده- مدال طلای المپیاد دانشجویی اقتصاد رو دارم و سه سال که در بخش مطالعات سازمان بورس در روی پروژهای مطالعاتی کار میکنم و چند تا گزارش کاربردی داشتم. الان هم دانشجوی دکتری علوم اقتصادی / مالی/ سنجی دانشگاه علامه هستم. هنوز آزمون زبان ندادم. پایان نامم خیلی قوی بود ولی متاسفانه فرصت نوشتن مقاله نداشتم. اگر بخوام برای آمریکا اپلای کنم به چه دانشگاه هایی با چه رنکینگی میتونم فکر کنم. لطفا راهنماییم کنید که درست جایابی کنم و دچار overstimate با understimate نشم.
    متشکرم
    ف.
    به نظرم، با هم دوره هاتون از دانشگاه تهران که الان دارن تو امریکا تحصیل میکنن، مشورت بگیرید.
    نظرشخصی م اینه که شما در بهترین حالت از رنک 25 به بالا پذیرش خواهید گرفت و صرفا نظر شخصیمه.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)