صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: چی کسایی از دادن تست زبان معاف هستن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : چی کسایی از دادن تست زبان معاف هستن

دانشگاه ان تی ان یو و اسلو و استاونگر هر سه به من گفتن لیسانسه های زبان انگلیسی با هر گرایشی مدرک زبان نیاز ندارن. ایمیل هر سه رو هم دارم. اما آگدر و برگن و ترومسو لازم دارن برگن که به من گفت فرقی نمیکنه لیسانس زبانی آیلتس بالای 7.5 میخوان ازما هم
    ویرایش توسط mehrnaz7 : October 28th, 2012 در ساعت 11:10 PM

Junior Member

آره کاملا حق با شماست... همه چیز بسته به سیاست دانشگاه س. مثلا همین دانشگاه NTNU بهم گفتش:

Students with a Bachelor from Iran instructed in English are not exempted from a test of English proficiency, students from Iran are only exempted from the test if they Major in English, as in having a BA in English as opposed to a BA in Engineering or a BA in Political Science.

یعنی کسایی که زبان تعلیمی شون انگلیسی باشه و رشته شون مرتبط با زبان نباشه معاف نیستن اما کسایی که رشته و زبان تعلیمی شون انگلیسی باشه معافن...

Junior Member

سلام
    ممنوع میشم اگه نحوه ارسال مدارک و هزینه آن را به دانشگاه ان تی ان یو و دو موردی دیگه را که معرفی کردید را راهنمایی کنید
    مینونم بپرسم که برای چه مقطعی میخواید در ضمن این دانشگاهها در کدام کشورند؟

Junior Member

راستی الان در چه مرحله ای هستید چون منم بدلیل کمبود وقت الان نمی تونم صبر کنم تا آیلتس را بدم چون هیچ وقت جدی نمی گرفتم شاید بدلیل اینکه رشته لیسانسم مترجمی بود و فوق لیسانس teaching English as a second language و سابقه تدریس به مدت 7 سال دارم هم در آموزشگاههای زبان و ....
    الان برای دکترا آمورش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در کشور کانادا یا آمریکا یا ترکیه ،...با شرط بورس و بدون ارائه مدرک آیلتس چه گزینه ای مناسبه ؟ ممنون میشم از دوستانی که در این زمینه اطلاعات دقیقی دارند بخصوص دوستانی که پذیرش از این دانشگاهها گرفتند.

Junior Member

سلام به همه دوستان، می دونم که جواب سوالم بالای همین صفحه اومده، منتهی اطلاعات داده شده مال پارساله.واسه همین گفتم شاید ورودی های 2014 اطلاعات جدید داشته باشن. من کارشناسیمو مترجمی زبان انگلیسی خوندم(معدل 16)با 2 سال سابقه کار توی شرکت بین المللی و سابقه تدریس،آیلتس 2 سال پیش امتحان دادم(6.5)، اما اواسط آذر اعتبارش تموم میشه.کسی میدونه باید دوباره امتحان بدم یا مدرک کارشناسیم معافم میکنه؟کسی شرایط مشابه داشته که تونسته باشه پذیرش بگیره؟اگه آیلتس نمیخواد، کدوم دانشگاه ها شرایط مشابه دارن؟اگه از بچه های مترجمی کسی هست که الان داره نروژ درس میخونه، خیلی لطف میکنه اگه میتونه بگه که با هم آشنا بشیم.پیشاپیش ممنون از پاسختون.

Member heavenboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications and Computer Networks Engineering, POLITO

نقل قول نوشته اصلی توسط ronak777 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان، می دونم که جواب سوالم بالای همین صفحه اومده، منتهی اطلاعات داده شده مال پارساله.واسه همین گفتم شاید ورودی های 2014 اطلاعات جدید داشته باشن. من کارشناسیمو مترجمی زبان انگلیسی خوندم(معدل 16)با 2 سال سابقه کار توی شرکت بین المللی و سابقه تدریس،آیلتس 2 سال پیش امتحان دادم(6.5)، اما اواسط آذر اعتبارش تموم میشه.کسی میدونه باید دوباره امتحان بدم یا مدرک کارشناسیم معافم میکنه؟کسی شرایط مشابه داشته که تونسته باشه پذیرش بگیره؟اگه آیلتس نمیخواد، کدوم دانشگاه ها شرایط مشابه دارن؟اگه از بچه های مترجمی کسی هست که الان داره نروژ درس میخونه، خیلی لطف میکنه اگه میتونه بگه که با هم آشنا بشیم.پیشاپیش ممنون از پاسختون.
    باید از وبسایت دانشگاه مورد نظرت این قضیه رو جویا بشی.
    ولی معمولا دوستانی که ادبیات انگلیسی یا مترجمی خوندن معاف میشن.
    موفق باشید
    خداوندا؛ یک عمر هر دردی به من دادی، حس می کنم عین نیازم بود !

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12