نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_k88 نمایش پست ها
فوری فوری
دوستان عزیز
میشه بفرمایید اگر من وسط سربازی باشم آیا می تونم با قوانین امروز با نامه پذیرشم از دانشگاه مرخصی بگیرم و برم دنبال کار های پذیرشم و ادامه تحصیل بدم. کسی تجربه این رو داشته؟؟ کسی رو میشناسین که این تجربه رو داشته باشه به من معرفی کنید باهاش صحبت کنم. خیلی فوریه
برای مقطع دکتری
تا الان هم هیچ تاخیری نداشتم.
خیلی فوری هست. ممنونم اگر پاسخ بدید.
با توجه به اینکه خودم توانستم پاسخی را پیدا کنم آنرا برای سایر دوستان به اشتراک می گذارم. باز هم اگر کسی این راه رو رفته ممنون میشم از زبان خودش مراحلش رو اینجا بگه دقیق که باید چی کار کنیم.

از این سایت
20- آياسربازان وظيفه اي كه به خدمت اشتغال خدمت دارندجهت تحصيل دردانشگاه هااز خدمت ترخيص ميشوند؟
جواب : درصورت قبولي اينگونه سربازان درمقطع كارشناسي وبالاترترخيص ازخدمت صورت ميگيرد وترخيص براي ادامه تحصيل درمقاطع كارداني مجاز نمي باشد.

27- چه مشمولاني مي توانند بدون آنكه مقيم كشورهاي خارجي باشند دردانشگاه هاي خارج از كشور تحصيل نموده و از معافيت تحصيلي دانش جويان خارج از كشور بهره مند شوند؟
جواب : مشمولاني كه در مقاطع كارشناسي يا بالاتر در دانشگاه هاي داخل كشور فارغ التحصيل شده باشند به شرط عدم ورود به غيبت وسپري نشدن بيش از يكسال از تاريخ فراغت از تحصيل با سپردن تضمين لازم مي توانند از اين معافيت استفاده نمايند.(ودیعه لازم فعلا 15 میلیون تومان وجه نقد می باشد.)

29- آیا مشمول غیر غایبی که بعد از مدت یکسال فرصت تعیین شده دانشگاه قبول شود می تواند از معافیت تحصیلی برخوردار شود؟
جواب :مشمولانی که به دلایل قانونی (معافیت موقت و ... )تاریخ اعزام خود را به تعویق می اندازندچنانچه مدت تعویق آنان از مدت یکسال فرصت تعیین شده در قانون بیشتر گردد، در صورتی که در حین فرصت معرفی تعویق شده (معافیت موقت و ...) در دانشگاه قبول شوند ادامه تحصیل و بهره مندی آنان از معافیت تحصیلی بلامانع خواهد بود .