صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 102 , از مجموع 102

موضوع: خروج از کشور در حین سربازی

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط entfh نمایش پست ها
    سلام.ببخشید من یه سوال داشتم.من در حین خدمت سربازی هستم،برای ارشد مجدد اقدام کردم و پذیرش گرفتم.الان یه مشکل دارم اینکه من چطوری میتونم برای کارای انگشت نگاری یه چند روز خارج بشم؟تا حالا کسی این مشکلو داشته؟
    دقیقا 8 پست بالاتر رو مطالعه بفرمایید!

زمانی که شما پذیرش داشته باشید حتی حین خدمت، ملزم به ترخیص شما هستند مگر اینکه بخشی که درش فعالیت میکنید به دلایل امنیتی با خروج شما از کشور مشکل داشته باشه.
    در بخشهایی که خدمت در اونها ممکنه مشمول ممنوعیت خروج از کشور بشه معمولا این موضوع پیش از شروع دوره به شما اطلاع داده میشه (بین امریه ها این امر شایعتر هست).

نقل قول نوشته اصلی توسط rza1368 نمایش پست ها
    سلام. شاید بعضی از بچه ها که حین انجام پروژه جایگزین هستن و اپلای کردن مثلاً کانادا و حین انجام پروژه باید برن برای مثال استانبول برای انجام کارهای انگشت نگاری، ولی نمی دونن که باید چیکار کنن، من تجربه خودمو میگم شاید زمانی به درد یکی خورد:

1- ابتدا با کسی که پروژه کار میکنید باهاش این رو مطرح کنید که در جریان باشه. بعد اغلب ارگان ها می گن که یه درخواست بنویسن خطاب به خود استاد راهنما.
    2- زمان خروج و بازگشتتون و دلیل خروجتون رو تو درخواست قید کنید (بیشتر از 10 روز فک کنم مجاز نیستین، پس یه بازه ده روزه مجوز بگیرین، زودتر هم برگشتین ایرادی نداره).
    3- بعد از اینکه نامه نگاری های داخل سازمانی انجام شد، نامه موافقت با درخواستتون رو میدن دستتون، ببرینش ب.ن.ن.م.
    4- اونجا بگین که نامه خروج دارین، منشی سردار میبره تایید میکنه، بعد نامه تون رو دبیرخونه تایپ میکنه، مجدد میبرین سردار تایید میکنه، یه نسخه میمونه تو پرونده و یه نسخه میدن به شما (حتما یکی دوتا کپی ازش بگیرین، حتی برابر اصلش کنید و نگه دارین!)
    5- نامه رو ببرین نظام وظیفه کل تو میدون سپاه، اونجا که رفتین سالن 3 (خروج از کشور)، سریع یه نوبت بگیرین، وقتش که شد، میرین، یه فرم می ده بهتون و میگه برو اینارو کامل کن بیار.
    6- اصلی ترین قسمت این فرم اینه که یه نفر (من پدرم کارمند هستن، ایشون ضامن شدن) ضامنتون میشه و تعهد میده که شما برمیگردین (درواقع ضامن ضمانت 15 میلیون ودیعه خروج رو بدون گذاشتن ودیعه انجام میده)، اون نزدیکی دفتر اسناد رسمی چندتایی هست، برین با ضامنتون، کاراش که انجام شد (حدود 250 هزارتومنی هزینه داره)، تمامی مدارک رو ببرین با هم دوباره نظام وظیفه. کارمند اونجا، مدارک رو تو سیستم ذخیره می کنه و میگه فردا برین از پلیس+10 برای پاسپورت اقدام کنید.
    7- فرداش برین پلیس+10 با مدراک لازم برای صدور گذرنامه، اونا تو سیستم که میزنن میبینن که برای اون بازه مشخص اجازه خروج دارین و شاید فقط یه سوال بکنن ازتون.
    8- یک هفته الی 10 روز طول میکشه که پاستون بیاد. بعد با خیال راحت برین کارتونو انجام بدین برگردین (حتماً قبل از موعد اتمام مجوز).
    9- بعد که برگشتین، نهایت تا یه روز بعد یه پیامک میاد که "مشمول گرامی بازگشت شما به کشور در سیستم ثبت شد و..."
    10- بهتره که یه سرم به نظام وظیف عمومی بزنید و بگین یه نامه بده که شما برگشتین ایران، میخواین بدین ب.ن.ن.م، که این نامه رو باید بدین بزارن تو پرونده تون.

موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    میم مواد- تهران//مدیریت مالی-بهشتی

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین سربازی

سلام دوستان، من پست هارو خواندم، متوجه شدم که حین سربازی میشه از کشور خارج شد. فقط تاریخ پست ها جدید نبود، میخواستم ببینم قانون تغییر نکرده؟ سایت وظیفه رو رفتم اما واقعا چیز بدرد بخوری پیدا نکردم.

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)