صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 102

موضوع: خروج از کشور در حین سربازی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین سربازی

سلام.این تاپیک یکی از مهمترین سوال های من بود،که به گفته دوستان جوابش مثبته و امکان ترخیص در حین سربازی درصورت اخذ پذیرش وجود داره
    من به تازگی کارشناسی خودم رو 8 ترمه تموم کردم و دنبال گرفتن پذیرش برای دکترای دندان پزشکی هستم،جوری که دوستان گفته بودن چون کارشناسیو گذروندم نمیشه پذیرش کارشناسی بگیرم و از معافیتش استفاده کنم.
    1-سوال من اینه آیا معافیت برای رشته های مثل دندان که دکترا پیوسته هستن معافیت مشابه کارشناسی درنظر گرفته میشه یا بعنوان مقطع بالاتر منظور میشه؟
    2-و اینکه سایت نشا چیه دقیقا؟ اینجا جای این سوال نیست اما ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member

سلام.

دوستان برای خروج از کشور "علمی" از دانشگاه آزاد چه مراحلی باید طی بشه و چه مدارکی لازمه اثبات سفر علمی هست. من قبلاً نیمه علمی برای امتحان و همینطور تفریحی رفتم.
    قصد دارم برای ارائه مقاله در یک کنفرانس و شرکت در چند WorkShop سفر کنم. دعوتنامه هایی هم که دارم برام ایمیل شدن و نسخه ی فیزیکی ندارم و باید همونارو پرینت کنم.

ممنونم.

مساله من اینه که من در حال خدمت در قالب امریه هستم. مشکل من اینه که می خوام مرخصی بگیرم و برای اخذ ویزا به ترکیه برم برای مصاحبه. دلیلش هم اینه که شنیدم اگر حتی یک روز هم از امریه باقی مونده باشه و شما اون رو رها کنید برای ادامه تحصیل کل زمانی که خدمت کردید مورد قبول نیست و باید از اول خدمت کنید. بنابراین من فقط می خوام بدونم در حین خدمت می تونم برای مصاحبه سفارت با قید وثیقه و در قالب مرخصی به خارج از کشور برای مصاحبه سفارت برم یا نه؟

Junior Member

با سلام . من امسال پیش دانشگاهیم میخواستم بدونم میتونم برای آزمون yos ترکیه از کشور خارج شم ؟ سربازی مشکلی به جود میاره !؟!

دوستان یه سوالی
    کسی که دفترچه سربازیش را پست کرده و مثلا 1-2 ماه دیگه اعزامشه،میتونه از کشور با سپردن وثیقه خارج بشه؟
    ممنون

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط shahmnb نمایش پست ها
    دوستان یه سوالی
    کسی که دفترچه سربازیش را پست کرده و مثلا 1-2 ماه دیگه اعزامشه،میتونه از کشور با سپردن وثیقه خارج بشه؟
    ممنون
    اون 1 یا 2 ماه مهمه!
    اگه اشتباه نکنم تا 45 روز قبل از سربازی میشه خارج شد (تفریحی یا زیارتی).

منبع: http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=3194

سلام دوستان...ممنون میشم اگه راهنماییم کنید... من سال پیش برای ترم سپتامبر امسال پذیرش از کانادا داشتم و در حین سربازی وثیقه گذاشتم و رفتم دنبال ویزا و سایر مسایل...ولی متاسفانه ویزام دیر رسید و موقعیت از دست رفت...حالا دوباره برای سال بعد از امریکا پذیرش دارم...میخوام ببینم میشه دوباره در حین سربازی وثیقه گذاشت؟؟؟ یا اینکه در حین سرباز مرخصی مثلا برای زیارت یا کنفرانس گرفت تا برای مصاحبه رفت ترکیه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط applyabroad2mohsen نمایش پست ها
    سلام دوستان...ممنون میشم اگه راهنماییم کنید... من سال پیش برای ترم سپتامبر امسال پذیرش از کانادا داشتم و در حین سربازی وثیقه گذاشتم و رفتم دنبال ویزا و سایر مسایل...ولی متاسفانه ویزام دیر رسید و موقعیت از دست رفت...حالا دوباره برای سال بعد از امریکا پذیرش دارم...میخوام ببینم میشه دوباره در حین سربازی وثیقه گذاشت؟؟؟ یا اینکه در حین سرباز مرخصی مثلا برای زیارت یا کنفرانس گرفت تا برای مصاحبه رفت ترکیه؟؟
    سلام. مرخصی در حین خدمت مشروط به ارائه پذیرش به سازمان دانشجویان وزارت علوم و دریافت معافیت تحصیلی هست. اگه شما پذیرش داشته باشید خیلی راحت از خدمت ترخیص میشید. ولی بدون پذیرش برای کنفرانس و زیارت رو اطلاعی ندارم.

Member RezaRazeR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering-TU Wien

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    اون 1 یا 2 ماه مهمه!
    اگه اشتباه نکنم تا 45 روز قبل از سربازی میشه خارج شد (تفریحی یا زیارتی).

منبع: http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=3194
    جدا ؟!
    یعنی واقعا مجوز خروج از کشور میدن؟
    من خودم رو معرفی کردم که مدرک لیسانس رو از دانشگاه بگیرم،۱ اردیبهشت هم تاریخ اعزام منه،الان بگم تفریحی میخوام برم دبی یا ترکیه قبول میکنند ؟
    کجا باید اقدام کنه؟نظام وظیفه؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط RezaRazeR نمایش پست ها
    جدا ؟!
    یعنی واقعا مجوز خروج از کشور میدن؟
    من خودم رو معرفی کردم که مدرک لیسانس رو از دانشگاه بگیرم،۱ اردیبهشت هم تاریخ اعزام منه،الان بگم تفریحی میخوام برم دبی یا ترکیه قبول میکنند ؟
    کجا باید اقدام کنه؟نظام وظیفه؟

قاعدتا باید بپذیرند دیگه!
    بله باید به نظام وظیفه مراجعه کنید.
    توجه کنید که برخی از قانونی بی اطلاع هستند! پس توصیه میکنم که این لینکی که قرار دادم رو مطالعه بفرمایید و حتی یه پرینت ازش رو با خودتون به همراه ببرید و با اولین "نه" شنیدن جا نزنید. خصوصا در پلیس +10، بسیاری از کارمندان از موضوع بی خبر هستند.

موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)