صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 102

موضوع: خروج از کشور در حین سربازی

Member RezaRazeR آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering-TU Wien

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین سربازی

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    قاعدتا باید بپذیرند دیگه!
    بله باید به نظام وظیفه مراجعه کنید.
    توجه کنید که برخی از قانونی بی اطلاع هستند! پس توصیه میکنم که این لینکی که قرار دادم رو مطالعه بفرمایید و حتی یه پرینت ازش رو با خودتون به همراه ببرید و با اولین "نه" شنیدن جا نزنید. خصوصا در پلیس +10، بسیاری از کارمندان از موضوع بی خبر هستند.

موفق باشید.
    من تحقیقی که کردم با توجه به لینک زیر،با برگه سبز فقط به صورت زیارتی میشه خارج شد،لینک زیر رو میزارم شرایط احراز انواع مجوز خروج ،دوستان مطالعه کنند اگر نظر دیگه یا تجربه ای دارند در اختیار کاربران بگزارند:
    http://vazifeh.police.ir/?siteid=25&...25&pageid=1182

Junior Member

سلام دوستان عزیز،
    یه سوال دارم که جوابش برام خیلی مهمه لطفا کمکم کنید.
    من برای دکترا برای May 2015 پذیرش دارم. سربازیم رو از بنیاد نخبگان و بصورت پروژه ای گرفتم. تا قبل از شروع دکترام کل سربازیم تموم میشه، اما خوب قبل از اتمام اون باید برای ویزا برم ترکیه.
    حالا سوالم اینه که آیا برای خروج از کشور بهم مجوز می دن؟ اگه کسی همچنین تجربه ای داشته لطفا کمک کنه.
    (البته من پاسپورت دارم)
    پیشاپیش سپاسگذارم

Junior Member

سلام
    در خصوص خروج نخبه وظیفه ها اگر کسی تجربه ای داره، لطفا به اشتراک بگذارید. آیا در صورت سارمان بکارگیرنده نخبه وظیفه ها می تونند برای مدت کوتاهی خارج شوند؟ آیا نیازی به وثیقه وجود دارد؟
    Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NMTehrani نمایش پست ها
    سلام
    در خصوص خروج نخبه وظیفه ها اگر کسی تجربه ای داره، لطفا به اشتراک بگذارید. آیا در صورت سارمان بکارگیرنده نخبه وظیفه ها می تونند برای مدت کوتاهی خارج شوند؟ آیا نیازی به وثیقه وجود دارد؟

در صورتی که سازمان بکارگیرنده طی نامه ایی موافقت خودش رو با خروج شما به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح اعلام کنه، با دادن یه تعهد و بدون وثیقه، میتونید از کشور خارج بشید. من شنیدم که حداکثر به مدت 20 روز مجوز خروج میدن. برای اطمینان سوال کنید. من خودم 20 روز گرفتم.

Junior Member

سلام و تشکر. شما کی اقدام کردین؟ علت خروج رو چی گفتین؟ زیارت؟ و اینگه مقصد رو کدوم کشور اعلام کردین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fhossein نمایش پست ها
    سلام

در صورتی که سازمان بکارگیرنده طی نامه ایی موافقت خودش رو با خروج شما به بنیاد نخبگان نیروهای مسلح اعلام کنه، با دادن یه تعهد و بدون وثیقه، میتونید از کشور خارج بشید. من شنیدم که حداکثر به مدت 20 روز مجوز خروج میدن. برای اطمینان سوال کنید. من خودم 20 روز گرفتم.
    سلام،
    بعد از اینکه به این شیوه گذرنامه گرفتیم، مثلا فرض کنید که میریم برای کارهای ویزا به سفارت کانادا توی ترکیه و برمیگردیم. آیا بعد از برگشت این گذرنامه دست خودمون میمونه؟ و اینکه میشه ازش برای گرفتن ویزا استفاده کرد؟ (مثلا میشه دادش به یکی از این آژانس های مسافرتی که ببره سفارت و با ویزا برش گردونه؟) یا اینکه کارهای دیگه ای هم لازمه؟

سلام،
    بعد از اینکه با مجوز 20 روزه از بنیاد نخبگان گذرنامه گرفتیم، مثلا فرض کنید که میریم برای کارهای ویزا به سفارت کانادا توی ترکیه و برمیگردیم. آیا بعد از برگشت این گذرنامه دست خودمون میمونه؟ و اینکه میشه ازش برای گرفتن ویزا استفاده کرد؟ (مثلا میشه دادش به یکی از این آژانس های مسافرتی که ببره سفارت و با ویزا برش گردونه؟) یا اینکه کارهای دیگه ای هم لازمه؟

Junior Member

دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم اگر کسی میدونه راهنماییم کنه
    من الان دوره ی سربازی نخبگان رو دارم میگذرونم. ولی برای خروج از کشور رفتم نظام وظیفه چک کردم گفتن که من الان توی سیستم معافیت تحصیلی محسوب میشم و برای خروج از کشور فقط باید از دانشگاه نامه بگیرم.(همه ی دوستای دیگه ام هم که حین تحصیل دارن پروژه سربازی نخبگان انجام میدن توی سیستم پلیس +10 و نظام وظیفه معافیت تحصیلی محسوب میشن) من از دانشگاه نامه گرفتم و رفتم وثیقه رو گذاشتم و برای 10 روز اجازه ی خروج از کشور بهم دادن. ولی هنوز شک دارم که نکنه باید از اونجایی که پروژه انجام میدم هم نامه بگیرم. ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره راهنمایی کنه. چون یه مقدار استرس دارم که نکنه یهو برم فرودگاه نذارن از کشور خارج شم! آیا به جز پلیس+10 و نظام وظیفه باید جای دیگه ای هم وضعیتم رو چک کنم؟
    با تشکر فراوان

سلام دوستان

من برای اینکه واهی فارغ التحصیلی را بگیرم باید دفترچه ی اعزام به خدمت را پر کنم و برگه ی سبز را بگیرم. سوالم اینه اگر در این فرجه یک سال معافیت تحصیلی که من دفترچه را فرستادم ،اگه پذیرش من بیاد، میتونم معافیت تحصیلی بگیرم؟

Junior Member

سلام دوستان:

من در حال خدمت سربازی هستم و الان از چین در مقطع دکتری برای سپتامبر 2015 پذیرش (با بورس ) گرفتم و زمانی که برم برای ثبت نام تقریبا دو ماه از خدمتم باقی میمونه. سوالی که دارم اینه که من با توجه به اینکه بورس گرفتم و دوره تحصیلی من به زبان چینی هست آیا ارایه مدرک زبان انگلیسی به وزارت علوم برای گرفتن نامه معافیت تحصیلی از نظام وظیفه الزامیه؟ چون من مدرک زبان انگلیسی ندارم و توی سامانه نشا وزارت علوم یکی از مدارک مورد نیاز برای گرفتن نامه معافیت تحصیلی از نطام وظیفه نمره زبان هستش.ممنون میشم اگه من رو راهنمایی کنید، خیلی استرس دارم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)