صفحه 140 از 142 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط dread نمایش پست ها
    دوستان من دو تا ویزا از فرانسه و یک یزای مولتی از هلند داذم الان برای بار چهارم کحا رو پیشنهاد میدین

راسته میگن هلند بد شده .ما همیشه 15 مارچ دذخواست سفر میدیم
    سلام
    در صورت تکمیل بودن مدارک فرانسه

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirkings نمایش پست ها
    سلام
    در صورت تکمیل بودن مدارک فرانسه
    ممنون از راهنمایی مدارک کامله از فرانسه اقدام میکنم امیدوارم ویزا بشیم

سلام وقت شما بخیر، هلند مقاله برای اراِیه فرستادم که اکسپتش میاد و میخاستم پدر و مادر خودم و همسرم رو با خودمون ببریم. همسرم ویزای شینگن مولتی داره و من هم در پاسپورتم ویزای شینگن خورده از قبل (سفر قبلی به اسپانیا) ، الان مشکل ما ویزای توریستی برای پدر و مادر هامون هست که نمیدونم به راحتی میدن یا نه، راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

دوستان سلام.
    من در ماه می 2019 دو بار تقاضای وقت سفارت کردم که هر دو بار vsf متن پایین رو فرستاد و نوشت وقت خالی نداریم. می خوام بدونم الان هم این شکلیه یا وقت مصاحبه میدن؟

Thank you for emailing VFS Global Customer Service

Kindly note that there is no slot available for Netherland Visa Application Center and it is full and completely closed. Hence we would request you to send the same request Later.

Please note that the next available appointments date changes on daily basis and it will be unpredictable. As part of this service, VFS Global follows a transparent and centralised appointment system on a first-come, first-served basis.

ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member f1996 آواتار ها

درود بر دوستان

یک سوال داشتم

ما دوستی را در کشور هلند داریم ..آیا می شود ایشون دعوتنامه بفرستد (ویزای توریستی یا هر نوع ویزا برای این نوع سفر) و ما بریم هلند و از آنجا بریم به آلمان ؟
    از آنجایی که آلمان ویزا سخت میده شنیدم هلند ساده تر هست ..
    اقوام بنده آلمان هستند و برای سه هفته میخوام برم دیدن آنها ..
    نوع ویزای هلند چه باید باشد که بشه رفت آلمان ؟ و سه ماه موند و دوباره برگشت به کشور
    سپاس .

Member Hamidreza_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Architecture, University of South Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط f1996 نمایش پست ها
    درود بر دوستان

یک سوال داشتم

ما دوستی را در کشور هلند داریم ..آیا می شود ایشون دعوتنامه بفرستد (ویزای توریستی یا هر نوع ویزا برای این نوع سفر) و ما بریم هلند و از آنجا بریم به آلمان ؟
    از آنجایی که آلمان ویزا سخت میده شنیدم هلند ساده تر هست ..
    اقوام بنده آلمان هستند و برای سه هفته میخوام برم دیدن آنها ..
    نوع ویزای هلند چه باید باشد که بشه رفت آلمان ؟ و سه ماه موند و دوباره برگشت به کشور
    سپاس .
    سلام. تو شرایط فعلی گرفتن ویزای هلند با آلمان خیلی تفاوتی نداره به نظرم. در هر صورت بهتره تمکن مالی خوبی ارائه بدید و اگه سفر اولتون هست بعید میدونم بتونید درخواست ۳ ماه ویزا کنید. بهتره درخواست ویزای توریستی کوتاه مدت کنید. دوستان دیگه بهتر کمکتون می‌کنن حتما.

Junior Member f1996 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidreza_s نمایش پست ها
    سلام. تو شرایط فعلی گرفتن ویزای هلند با آلمان خیلی تفاوتی نداره به نظرم. در هر صورت بهتره تمکن مالی خوبی ارائه بدید و اگه سفر اولتون هست بعید میدونم بتونید درخواست ۳ ماه ویزا کنید. بهتره درخواست ویزای توریستی کوتاه مدت کنید. دوستان دیگه بهتر کمکتون می‌کنن حتما.
    ممنون از شما
    اصلاح میکنم : سه هفته ماندن در آلمان

سلام روزتون بخير
    ببخشيد من سوالي داشتم . من اين هفته وقت سفارت داشتم و بعد از تحويل مدارك به vfs ، روز بعدش از سفارت هلند تماس گفرتن كه شما دو سال متوالي ويزاي هلند گرفتيد ممكنه بدونم چه جذابيتي براي سفر توريستي مجدد به اونجا داريد؟
    و يكسري سوالات ديگه راجع به شغل و بيمه و هرزرو هتل و ... .
    من و همسرم ٢٠١٧ ويزاي از فرانسه و ٢٠١٨ سه ماهه هلند و ٢٠١٩ هم ويزاي ٦ ماهه از هلند داشتيم.
    ميخواستم بپرسم براي شما يا اسنايانتون چنين اتفاقي تا الان افتاده بود؟ ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Skygirl3003 نمایش پست ها
    سلام روزتون بخير
    ببخشيد من سوالي داشتم . من اين هفته وقت سفارت داشتم و بعد از تحويل مدارك به vfs ، روز بعدش از سفارت هلند تماس گفرتن كه شما دو سال متوالي ويزاي هلند گرفتيد ممكنه بدونم چه جذابيتي براي سفر توريستي مجدد به اونجا داريد؟
    و يكسري سوالات ديگه راجع به شغل و بيمه و هرزرو هتل و ... .
    من و همسرم ٢٠١٧ ويزاي از فرانسه و ٢٠١٨ سه ماهه هلند و ٢٠١٩ هم ويزاي ٦ ماهه از هلند داشتيم.
    ميخواستم بپرسم براي شما يا اسنايانتون چنين اتفاقي تا الان افتاده بود؟ ممنونم
    سلام
    این نظر من هست. بگید با توجه به اینکه هلند جاهای دیدنی زیادی داره با یک سفر یا دوتا نمیشه کامل گشت تو هلند البته تو سفر به هلند یه سری هم بصورت 4 روزه به کشورهای دیگه دارم. باید کاور لتر میذاشتید.

سلام
    ممنون از پاسختون ، ما يرنامه سفر ٨ روز امستردام و روتردام گذاشته بوديم با جاهاي ديدني كه داشت و همين ايكنه من همين جواب رو دادم كه به دليل شرايط كاري نميتونم تو هر سفر بيشتر از ٧-٨ روز مرخصي داشته باشم و خيلي جاها هست مه بشه ديد... تو مهرورد و خروج هم مشخص يود كه سري هاي قبلي كشورهاي ديگه رو هم ديدم ولي كلا برام عجيب بود كه تماس گرفته بودند براي اين موضوع.. ميخواستم بپرسم براي اقراد ديگه هم پيش اومده و ايا اين امكان هست براي همين موضوع ريجكت كنند درخواست رو؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)