صفحه 142 از 142 نخستنخست ... 4292132133134135136137138139140141142
نمایش نتایج: از شماره 1,411 تا 1,415 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط 8521413 نمایش پست ها
    سلام، نظر خودم رو عرض میکنم.
    در اینجور مواقع معمولا اساتید با دانشجوها خیلی همکاری میکنن و سعی میکنن تا حد امکان تاریخ شروع دوره دکترا رو به عقب بندازن.
    به نظرم با منشی گروه و استاد مربوطه در این مورد صحبت کنین و شرایط رو توضیح بدین، هرکاری از دستشون بر بیاد انجام میدن.
    در مورد سفارت هلند در یکی از کشورهای همسایه هم قطعا این کار امکان پذیر هست، شما باید با بخش نیروی انسانی (HR) دانشگاه که واسه ویزاتون اقدام کرده تماس بگیرین و ازشون بخواهین تا با سازمان مهاجرت هلند (IND) در این مورد هماهنگ کنن. آی ان دی میتونه از سفارت هلند در یکی از کشورهای هسمایه بخواد که کارهای صدور ویزای ورود شما رو انجام بده. شما الان ایمیل صدور ویزای ورود و کارت اقامت رو از دانشگاه دریافت کردین؟

سلام. خیلی ممنونم از راهنمایی تون.
    من فقط با استاد تماس گرفتم و استاد بطور شفاهی موافقتش رو اعلام کرد ولی گفت به صورت رسمی الزام داریم که اعلان موقعیت ها رو توی سایت بگذاریم و بعد از پایان ددلاین مراحل اداری رو شروع کنیم. دو بار تا الان ددلاین رو تمدید کردن. هربار یک ماه.

راستی الان سایت سفارت رو چک کردم، برای موارد اضطراری از جمله قراردادهای کاری با دعوتنامه شرکت معتبر میشه درخواست ویزا داد. الان نامه پذیرشی که از طرف دانشگاه میاد، با توجه به اینکه دکترا توی هلند شغل محسوب نیشه، شامل این دسته از موارد اضطراری میشه؟
    ویرایش توسط TIMETRAVELER : June 11th, 2020 در ساعت 05:25 AM

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

خواهش میکنم.
    شما هیچ نامه پذیرشی از دانشگاه دریافت نمیکنین.... معمولا در پروسه پذیرش از شما مصاحبه اسکایپ و مصاحبه حضوری میگیرن... ممکنه بخاطر کرونا مصاحبه حضوری برگزار نشه و به همون مصاحبه اسکایپ اکتفا کنن. در نهایت اگر به شما پذیرش بدن... خود دانشگاه به طور مستقیم واسه ویزای ورود و صدور اقامت شما اقدام میکنه و زمانی که ویزای ورود صادر شد به شما اطلاع میدن تا به سفارت مراجعه کنین و پاسپورتتون رو بدین به سفارت تا ویزای ورود رو بچسبونن تو پاسپورت... فکر میکنم شما هنوز تا این مرحله فاصله ندارین.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط TIMETRAVELER نمایش پست ها
    سلام. خیلی ممنونم از راهنمایی تون.
    من فقط با استاد تماس گرفتم و استاد بطور شفاهی موافقتش رو اعلام کرد ولی گفت به صورت رسمی الزام داریم که اعلان موقعیت ها رو توی سایت بگذاریم و بعد از پایان ددلاین مراحل اداری رو شروع کنیم. دو بار تا الان ددلاین رو تمدید کردن. هربار یک ماه.

راستی الان سایت سفارت رو چک کردم، برای موارد اضطراری از جمله قراردادهای کاری با دعوتنامه شرکت معتبر میشه درخواست ویزا داد. الان نامه پذیرشی که از طرف دانشگاه میاد، با توجه به اینکه دکترا توی هلند شغل محسوب نیشه، شامل این دسته از موارد اضطراری میشه؟

Junior Member

سلام. من ی دانشگاه هلند برای مستر مجدد اپلای کردم. گفتن در صورت پذیرش خودشون برای ویزا اقدام می کنن. این مدل که دانشگاه خودش از اونجا اقدام میکنه برای ویزا باعث‌میشه که احتمال صدور ویزا بیشتر باشه؟ و اینکه دوستان میدونن من چه مدارکی باید به دانشگاه تحویل بدم برای ویزا؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط homaa021 نمایش پست ها
    سلام. من ی دانشگاه هلند برای مستر مجدد اپلای کردم. گفتن در صورت پذیرش خودشون برای ویزا اقدام می کنن. این مدل که دانشگاه خودش از اونجا اقدام میکنه برای ویزا باعث‌میشه که احتمال صدور ویزا بیشتر باشه؟ و اینکه دوستان میدونن من چه مدارکی باید به دانشگاه تحویل بدم برای ویزا؟
    سلام دوست عزیز

پذیرش را به شما تبریک میگویم امید که در بقیه مسیر هم موفق باشید

در واقع این روش رایج دانشگاههای هلند است که شروع کارهای ویزا با دانشگاه هست بنابراین شما در شرایط متفاوتی نیستید. خوشبختانه دانشگاه ها معمولا دقت کافی دارند بنابراین احتمال ویزا نشدن به دلیل مشکل مدارک و ...پایین می اید.

امید که هر چه زودتر کارها انجام و راهی شوید و اینجا هم برای دوستان پیغام بگذارید تا از تجربه شما استفاده کنند.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

پذیرش را به شما تبریک میگویم امید که در بقیه مسیر هم موفق باشید

در واقع این روش رایج دانشگاههای هلند است که شروع کارهای ویزا با دانشگاه هست بنابراین شما در شرایط متفاوتی نیستید. خوشبختانه دانشگاه ها معمولا دقت کافی دارند بنابراین احتمال ویزا نشدن به دلیل مشکل مدارک و ...پایین می اید.

امید که هر چه زودتر کارها انجام و راهی شوید و اینجا هم برای دوستان پیغام بگذارید تا از تجربه شما استفاده کنند.

پایدار باشید
    ممنون از لطفتون. من باید نامه تمکن مالی به دانشگاه بدم تا برای ویزا اقدام کنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)