صفحه 136 از 142 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

سلام دوستان من یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید.

من برای دکترا از هلند پذیرش گرفتم و ایلتس اورال 6.5 دارم، فقط اسکیل رایتینگم 5.5 هستش میخواستم بدون این مسئله برای پروسه دادن ویزا و سفارت مهمه ؟؟؟؟ یا نه همون اورال 6.5 برای سفارت اوکیه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Health economics, University of Groningen

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

تبریک میگم. من پارسال اقدام کردم تافل یا ایلتس جزء مدارکی که سفارت می خواست اصلا نبود. وقتی دانشگاه به شما پذیرش داده سفارت دیگه کاری به فرایند پذیرش و نمره زبان نداره.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saba_A نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید.

من برای دکترا از هلند پذیرش گرفتم و ایلتس اورال 6.5 دارم، فقط اسکیل رایتینگم 5.5 هستش میخواستم بدون این مسئله برای پروسه دادن ویزا و سفارت مهمه ؟؟؟؟ یا نه همون اورال 6.5 برای سفارت اوکیه.

Junior Member

سلام دوستان. من امروز ویزای یک‌ماهه‌م رو گرفتم. از همه دوستان اینجا متشکرم، راهنمایی‌های زیادی کردین بهم. من با دعوت‌نامه‌ی سامراسکول وقت فوری کردم و جالب این بود که وقتی رفتم دفتر VFS اسمم توی لیست وقت‌های اون روز نبود. من ایمیل VFS رو نشونشون دادم و ازشون خواستم پیگیری کنن و گفتم که وقت زیادی ندارم و دوره‌م شروع می‌شه سه هفته دیگه. همونجا که منتظر بودم یهو برام ایمیل اومد که وقت شما ۴ جولایه (اون روز ۱ جولای بود) و من بهشون گفتم الآن برام ایمیل وقت جدید اومده بی که قبلاً‌ برام ایمیل کنسلی بیاد. مسئولای VFS خیلی پیگیری کردن برام و آخر بهم گفتن که می‌شه برم داخل. خیلی خوب بود برخوردشون. امروز هم ایمیل گرفتن پاسپورت اومد و درواقع ویزام رو ۱۱ روزه دادن با اینکه نوشته‌ن مینیموم ۱۵ روزه. خلاصه که به خیر و خوشی گذشت و امیدوارم دوستان هم ویزاشونو بگیرن

فقط من یه سؤالی دارم. الآن اگر خروج من از هلند نباشه و مثلاً از چک باشه یا آلمان، مشکلی پیش می‌آد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط setayeshd نمایش پست ها
    سلام دوستان. من امروز ویزای یک‌ماهه‌م رو گرفتم. از همه دوستان اینجا متشکرم، راهنمایی‌های زیادی کردین بهم. من با دعوت‌نامه‌ی سامراسکول وقت فوری کردم و جالب این بود که وقتی رفتم دفتر VFS اسمم توی لیست وقت‌های اون روز نبود. من ایمیل VFS رو نشونشون دادم و ازشون خواستم پیگیری کنن و گفتم که وقت زیادی ندارم و دوره‌م شروع می‌شه سه هفته دیگه. همونجا که منتظر بودم یهو برام ایمیل اومد که وقت شما ۴ جولایه (اون روز ۱ جولای بود) و من بهشون گفتم الآن برام ایمیل وقت جدید اومده بی که قبلاً‌ برام ایمیل کنسلی بیاد. مسئولای VFS خیلی پیگیری کردن برام و آخر بهم گفتن که می‌شه برم داخل. خیلی خوب بود برخوردشون. امروز هم ایمیل گرفتن پاسپورت اومد و درواقع ویزام رو ۱۱ روزه دادن با اینکه نوشته‌ن مینیموم ۱۵ روزه. خلاصه که به خیر و خوشی گذشت و امیدوارم دوستان هم ویزاشونو بگیرن

فقط من یه سؤالی دارم. الآن اگر خروج من از هلند نباشه و مثلاً از چک باشه یا آلمان، مشکلی پیش می‌آد؟
    ن
    با سلام و تبریک بابت ویزا شدن
    تا جایی که میتونین و علی الخصوص اگر ویزای اول هستین‌بزای سهولت در ویزاهای بعدی ورود و خروج از هلند باشه
    در غیر این صورت حتما ورودتون از هلند باشه
    شاد باشید

Local Moderator

سلام

خیلی تبریک میگم.

ورود حتماً باید از هلند باشه و خروج مشکلی نداره.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط setayeshd نمایش پست ها

Junior Member

سلام دوستان
    من پذیرش دکترا از هلند دارم و ارشدم رو فرانسه گرفتم و تا آخر اوت ویزای فرانسه ام معتبر هست
    شروع به کار من هم از اول سپتامبر هست
    دانشگاه اعلام کرده که با ویزای فرانسه نمیتونی وارد هلند بشی و باید حتما ویزای ورود از ایران رو بگیری
    میخواستم ببینم این پروسه چقدر زمانبر هست و از طرف من چه کارهایی باید انجام بشه ؟
    شاید بتونم با این دلایل راضی کنم دانشگاه رو که به ویزای فرانسه من بسنده کنن!
    ممنون میشم کمک کنین

Local Moderator

سلام

اگر کارت اقامت شما هنوز معتبره، چرا از سفارت هلند در فرانسه اقدام نمی کنید؟

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arni نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پذیرش دکترا از هلند دارم و ارشدم رو فرانسه گرفتم و تا آخر اوت ویزای فرانسه ام معتبر هست
    شروع به کار من هم از اول سپتامبر هست
    دانشگاه اعلام کرده که با ویزای فرانسه نمیتونی وارد هلند بشی و باید حتما ویزای ورود از ایران رو بگیری
    میخواستم ببینم این پروسه چقدر زمانبر هست و از طرف من چه کارهایی باید انجام بشه ؟
    شاید بتونم با این دلایل راضی کنم دانشگاه رو که به ویزای فرانسه من بسنده کنن!
    ممنون میشم کمک کنین

Junior Member

سلام

ممنون از پاسختون

من در حال حاضر ایران هستم
    میخواستم ببینم چه مدارکی باید اماده کنم. از دانشگاه که پرسیدم گفت هیچ کاری نمیخواد بکنی ما انجام میدیم برات و بت میگیم کی بری ویزاتو تحویل بگیری!!!
    فرایند به چه صورته ؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Health economics, University of Groningen

خوبیه هلند همینه. خوده دانشگاه برا شما اقدام میکنه و وقتی تایید شد به شما ایمیل میزنن بعد وقت سفارت میگیرین و میرین سفارت ویزا رو بچسبونن. برا من از زمانی که دانشگاه فرستاد مدارک رو به اداره مهاجرت 1 هفته طول کشید تا تایید بشه از بعضی دوستان شنیدم که معمولا 2 هفته برا اونا طول کشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arni نمایش پست ها
    سلام

ممنون از پاسختون

من در حال حاضر ایران هستم
    میخواستم ببینم چه مدارکی باید اماده کنم. از دانشگاه که پرسیدم گفت هیچ کاری نمیخواد بکنی ما انجام میدیم برات و بت میگیم کی بری ویزاتو تحویل بگیری!!!
    فرایند به چه صورته ؟

ممنون

دوستان کسی میدونه در حال حاضر وضعیت کلی صدور ویزا از سفارت هلند چطور هست ریجکت میکنن یا ویزا میدن ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)