صفحه 49 از 142 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پ

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_d نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    نمیدونم جای سوالم درسته یا نه..
    من برای ویزای توریستی از سفارت هلند وقت گرفتم .. من و همسر هردو کارمندیم سند به نام خودمون داریم مانده حساب حدود 30 و گردش ماهانه که خوب همون حقوقمون هستش یه ویزای شنگن هم دقیقا سال گذشته همین موقع ها از ایتالیا داشتیم. با توجه به این که دعوت نامه نداریم من شنیدم هلند بدون دعوت نامه ریجکت می کنه.. به نظر شما شانس دریافت ویزامون چطوره یا به نظرتون بهتره از بلژیک اقدام کنیم چون وقت اونم میتونم بگیرم ..
    ممنون میشم راهنمایی کنین
    من دیدم که بدون دعوتنامه هم از هلند ویزا گرفتن با رزرو هتل و پرواز

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_java نمایش پست ها
    درود به همه دوستان.
    سفارت یونان درخواست ویزای توریستی من و همسرم رو رد کرد.با اینکه بنظرم مدارکمون واقعا کامل بود.
    ولی مدارکی که ترجمه و مهر کرده بودیم و نزدیک ۲ میلیون هزینه کردیم رو پس ندادند.
    سوالم اینه که سفارت هلند هم بهمین شکل عمل میکنه؟
    دوستانی که ریجکت شدند مدارکشون رو سفارت پس نداده؟
    ممنونم.
    هیچ سفارتی مدارک رو پس نمیده و اگر ریجکت شدین قبلا اصلا به سمت سفارت هلند نرین و فقط فقط از ایتالیا و فرانسه اقدام کنید.

Junior Member

دوستان عزیز سلام.یک کمک فکری نیاز دارم.لطفا راهنمایی بفرمایید
    من سال گذشته به مدت 15 روز از 25 اردیبهشت تا 10 خرداد با ویزای توریستی از سفارت بلژیک رفتم بلزیک و فرانسه و ایتالیا.البته از عمو که بلژیک زندگی میکنن دعوتنامه داشتم.
    الان ویزای کانادارو گرفتم و میخوام در سفر به کانادا 2 الی 3 روز در اروپا توقف داشته باشم و بعد ادامه سفر رو انجام بدم.و همچنین موقع برگشت از کانادا در اروپا توقف کنم. و از طرفی نمیخوام دوباره از عموم دعوتنامه بگیرم.به نظر شما با شرایط من که متاهل هستم و یک فرزند 4 ساله دارم(همراه من نخواهند بود) و ملک شخصی و حساب بانکی 100 میلیون با گردش 6 ماهه مناسب و سابقه ویزای شنگن و کانادا، از چه سفارتی اقدام کنم که زودتر و بهتر نتیجه بگیرم و شانس اخذ ویزای مالتیپل 3 ساله برای من چقدر هست؟
    از وقتی که برای راهنمایی برام میذارید بسیار سپاسگزارم.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط javad455 نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام.یک کمک فکری نیاز دارم.لطفا راهنمایی بفرمایید
    من سال گذشته به مدت 15 روز از 25 اردیبهشت تا 10 خرداد با ویزای توریستی از سفارت بلژیک رفتم بلزیک و فرانسه و ایتالیا.البته از عمو که بلژیک زندگی میکنن دعوتنامه داشتم.
    الان ویزای کانادارو گرفتم و میخوام در سفر به کانادا 2 الی 3 روز در اروپا توقف داشته باشم و بعد ادامه سفر رو انجام بدم.و همچنین موقع برگشت از کانادا در اروپا توقف کنم. و از طرفی نمیخوام دوباره از عموم دعوتنامه بگیرم.به نظر شما با شرایط من که متاهل هستم و یک فرزند 4 ساله دارم(همراه من نخواهند بود) و ملک شخصی و حساب بانکی 100 میلیون با گردش 6 ماهه مناسب و سابقه ویزای شنگن و کانادا، از چه سفارتی اقدام کنم که زودتر و بهتر نتیجه بگیرم و شانس اخذ ویزای مالتیپل 3 ساله برای من چقدر هست؟
    از وقتی که برای راهنمایی برام میذارید بسیار سپاسگزارم.
    سلام

تا انجا که من اطلاع دارم ویزا مالتی در صورتی صادر می شود که بستگان درجه یک در اروپا داشته باشید.(خیلی از مواقع همین هم مد نظر نیست!)

بهترین کار اقدام از خود سفارت بلژیک است.

ارادت

سلام دوستان،
    ممکنه به من راهنمایی کنید که برای تبدیل ویزای موقت سه ماهه دانشجویی به ویزای حداقل یک ساله، چه مدارکی رو باید به اداره مهاجرت ارائه کنم؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت صنعتی دانشگاه آزاد کرج

سلام. من شنیدم هلند ویزای توریستی خیلی بد میده، آیا این قضیه صحت داره؟ یکی از دوستان من دوبار شنگن از فرانسه و اسپانیا داره و میخواهیم بدونیم براش امسال از هلند اقدام کنیم امکانش هست ویزاش دربیاد. اینم بگم مدارکش کامله و هیج مشکلی نداره. فقط ایشون مجرده.

سلام دوستان
    برای اقدام از طریق سفارت هلند برای ویزای شینگن آیا رزرو های (cancellation free) از سایت بوکینگ رو قبول میکنند؟
    برای رزرو بلیط هواپیما چه راه های رو پیشنهاد میکنین که هزینه نداشته باشه؟
    من مجردم و حساب بانکی 50 میلیونی دارم و کارمند با حقوق و نامه شرمت و بیمه و مدرک نظام مهندسی هم دارم .امکانش هست گیری بدن و ویزا ندن؟
    "Learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow. The important thing is not to stop questioning"

رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط CanadaFreak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای اقدام از طریق سفارت هلند برای ویزای شینگن آیا رزرو های (cancellation free) از سایت بوکینگ رو قبول میکنند؟
    برای رزرو بلیط هواپیما چه راه های رو پیشنهاد میکنین که هزینه نداشته باشه؟
    من مجردم و حساب بانکی 50 میلیونی دارم و کارمند با حقوق و نامه شرمت و بیمه و مدرک نظام مهندسی هم دارم .امکانش هست گیری بدن و ویزا ندن؟
    سلام

انچه از شما به عنوان رزرو بلیط می خواهند ,رزرو قطعی نیست بلکه فقط نشان دادن خود رزرویشن است. بهترین کار رزرو موقت 48 ساعته هواپیمایی ایران ایر یا هر شرکت دیگه ایی است. کافی است از همان رزرو موقت که از شما وجهی هم دریافت نمیشود پرینت بگیرید و سفارت ببرید. مهم نیست که دقیقا از دو روز قبل از وقت سفارت اینکار را بکنید بلکه نشان دادن همان مدرک کافی است.

ارادت

رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط samira_gemini نمایش پست ها
    سلام. من شنیدم هلند ویزای توریستی خیلی بد میده، آیا این قضیه صحت داره؟ یکی از دوستان من دوبار شنگن از فرانسه و اسپانیا داره و میخواهیم بدونیم براش امسال از هلند اقدام کنیم امکانش هست ویزاش دربیاد. اینم بگم مدارکش کامله و هیج مشکلی نداره. فقط ایشون مجرده.
    سلام

اگر مدارک شما کامل نباشد ,بلی صحت دارد. در سفارت هلند مهمترین چیز ارایه مدارک محکم دال بر برگشت به کشور است. داشتن ویزا شینگن هم می تواند نکته مثبتی باشد. در صورتی که می توانید با همدیگر(ویزا گروهی) برای سفارت اقدام نمایید.

ارادت

رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط sania_sania نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    ممکنه به من راهنمایی کنید که برای تبدیل ویزای موقت سه ماهه دانشجویی به ویزای حداقل یک ساله، چه مدارکی رو باید به اداره مهاجرت ارائه کنم؟
    ممنون
    سلام

این تبدیل به راحتی نخواهد بود مگر اینکه دلیل موجهی برای اقامت بیشتر داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر لینک زیر را مطالعه فرمایید:

https://ind.nl/en/study/Pages/study-at-university.aspx

ارادت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)