صفحه 57 از 142 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط ahad116 نمایش پست ها
    هوای هموطن رو خوب اومدی ولی باور کن اکثر اینا کلاهبرداری روالش هم همینه بد شما دیگه او آدم‌ها رو پیدا نمیکنی که ب
    بگی ویزا رد شد پولو بده در مورد کارگر و کارمند اگه هلندی پیدا نشد الویت با اتحادیه اروپاست بعد کسانی که مجوز کار دارن مثل
    پناهجو ها و ......
    یعنی حتی اگه دفتر کاریابی هم توی ترکیه داشته باشند میتونند دیگه پول رو ندند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc Physics

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

ببین قانون نمیگه باید بی کاری صفر باشه میگه متقاضی پیدا نشه رستوران و ... رو نمی‌دونم هلند هم زندگی نمیکنم پس چیزی نمیگم که گمراهت کنم فقط اینو بهت میگم متاسفانه ایرانی ها هنرشون تو خارج اینه که سر ایرانی کلاه بزارن مخصوصا تو ترکیه که فراوونه از اینم که شما میگی داره شدید بوی کلاهبرداری میاد بهت میگم برادرانه مواظب باش آنقدر از این بی وجدان ها هستن بعضاً میگن خوب ویزا رد شد بیا آدم داریم قاچاق رد میکنیمت به خود میای می بینی هزار بلا سرت اومده یا سر از کمپ های گروه های که نمیتونم اینجا بگم در اوردی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1381370 نمایش پست ها
    یعنی حتی اگه دفتر کاریابی هم توی ترکیه داشته باشند میتونند دیگه پول رو ندند؟
    اسم و شماره و مشخصات دفتر رو بردار برو سازمان مربوطه تو ترکیه استعلام بگیر ببین اصلا قانونی دارن کار میکنن

نقل قول نوشته اصلی توسط ahad116 نمایش پست ها
    اسم و شماره و مشخصات دفتر رو بردار برو سازمان مربوطه تو ترکیه استعلام بگیر ببین اصلا قانونی دارن کار میکنن
    اینترنتی نمیشه استعلام بگیرم؟

دوستان من پذیرش در مقطع دکتری دانشگاه آمستردام گرفتم. زمان اپلای من گواهی موقت هامو ترجمه کردم و اسکن و آپلود کردم. الان در پروسه ی ویزام که خود دانشگاه اقدام کرده. من حقیقتش متوجه نشدم اصل مدارک من (ترجمه رسمی مدارکم) رو اصلا نیاز نیست واسه ی ویزا و سفارت؟ اگر لازمه کی از من میخان؟ شروع به کارم در هلند 1 آپریل قراره باشه.
    خیلی ممنون میشم منو راهنمایی کنین؛ من خیلی در جریان پروسه ویزا نیسم.
    سپاس فراوان

سلام، نظر خودم رو عرض میکنم.
    من هم زمانی که برای پوزیشن اعلام شده اقدام کردم، فقط مدارک موقت داشتم و با اونها پذیرش گرفتم، بعد از اینکه مصاحبه حضوری رو انجام دادم و پذیرش قطعی از طرف گروه انجام شد، برای مراحل تکمیلی و پذیرش دانشگاه و قبل از اقدام کردن برای ویزا، از من خواستن مدارک اصلی ترجمه و تایید شده رو بفرستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط EyeOpening نمایش پست ها
    دوستان من پذیرش در مقطع دکتری دانشگاه آمستردام گرفتم. زمان اپلای من گواهی موقت هامو ترجمه کردم و اسکن و آپلود کردم. الان در پروسه ی ویزام که خود دانشگاه اقدام کرده. من حقیقتش متوجه نشدم اصل مدارک من (ترجمه رسمی مدارکم) رو اصلا نیاز نیست واسه ی ویزا و سفارت؟ اگر لازمه کی از من میخان؟ شروع به کارم در هلند 1 آپریل قراره باشه.
    خیلی ممنون میشم منو راهنمایی کنین؛ من خیلی در جریان پروسه ویزا نیسم.
    سپاس فراوان

Junior Member

سلام-کسی اخیرین از هلند جهت ویزای توریستی اقدام کرده.من برای اولین بار میخوام شینگن بگیرم و جدیدا ریجکتی ها زیاد شده از جاهای دیگه مثل فرانسه -ولی میگن هلند راحت تر میگیره

کسی تجربه جدیدی داره؟ممنون میشم

Local Moderator

سلام

اصولاً برای بار اول، گرفتن ویزای شینگن از هر سفارتی سخته، البته داشتن دعوت نامه و دارا بودن شرایط مالی و کاری مناسب، شانس رو بالا می بره. فرانسه که به احتمال بالا ویزا اولی ها رو ریجکت می کنه. معمولاً برخی سفارت ها بهتر ویزای می دهند، مثل هلند، چک، لهستان، پرتغال و ...

شما شرایطتتون رو بگید؟ این که دعوت نامه دارید یا خیر؟ شرایط کاری و حساب بانکی تون رو؟

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hama344 نمایش پست ها
    سلام-کسی اخیرین از هلند جهت ویزای توریستی اقدام کرده.من برای اولین بار میخوام شینگن بگیرم و جدیدا ریجکتی ها زیاد شده از جاهای دیگه مثل فرانسه -ولی میگن هلند راحت تر میگیره

کسی تجربه جدیدی داره؟ممنون میشم

سلام به دوستان
    من برای ویزا سند خانه و شناسنامه را ترجمه کردم اما الان موقعیت درخواست ویزا ندارم . تا چند وقت فرصت داره ازش استقاده کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vreza2017 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من برای ویزا سند خانه و شناسنامه را ترجمه کردم اما الان موقعیت درخواست ویزا ندارم . تا چند وقت فرصت داره ازش استقاده کنم ؟
    سلام، معمولا اگر بیشتر از 6 ماه از ترجمه گذشته باشه، ممکنه سفارت قبول نکنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)