صفحه 135 از 142 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط HamedB2B نمایش پست ها
    سلام
    من در شرایط تقریبا مشابه بودم. نیاز داشتم که سریعتر ویزا بگیرم، در واقع نیاز به وقت اضطراری داشتم. چیزی که در این مورد متوجه شدم (که البته خیلی هم واضح هست) وقت اضطراری برای وقت اضطراری هست. یعنی مثلا دانشگاه شما نامه ای بزنه یا تماسی بگیره با سفارت که من نیاز دارم که این شخص حتمی در فلان تاریخ اینجا باشه. برای من نیاز بود که شرکت این کار رو بکنه که از اونجایی که شرکت عجله ای نداشت پس شرایط اضطراری نشد و برای 3 ماه بعد از درخواستم تونستم وقت بگیرم. برای شما هم فعلا وضعیت همین هست و شرایطتون اضطراری نیست مگر اینکه دانشگاه مداخله کنه. تا جایی که میدونم (البته مطمئن نیستم) نیازی نیست دانشگاه مستقیم هم ارتباط برقرار کنه اگر صرفا اون نامه که "باید این شخص در این زمان اینجا باشه" رو به شما بده خودتون هم میتونید برای وقت اضطراری اقدام کنید که البته من راهش رو دقیق نمیدونم ولی پیدا کردنش نباید زیاد سخت باشه.

درباره مدارکی که از دانشگاه باید به VFS بدید هم مسلما مهمترینش دعوتنامه هست (پرسیدید که باید دعوتنامه داشته باشید که سریع بهتون وقت بدن، خیر، ربطی نداره و بالا توضیح دادم که راهش چی هست). در دعوتنامه هم فکر میکنم باید ذکر بشه که هزینه سفر شما رو کی میده. اگر خودشون میدن که باید برنامه سفر و رزرو هتل رو هم براتون بفرستن. به غیر از اینها شما اطلاعات لازم برای تکمیل فرم ویزا رو هم لازم دارید که مثلا ایمیل دانشگاه و اطلاعات تماس کسی رابط شما با دانشگاه هست و آدرس دانشگاه و ... رو شامل میشه.

اگر امکان دریافت نامه اضطراری براتون وجود نداره، هرچه سریعتر به VFS ایمیل بزنید و وقت بگیرید. احتمالا دو ماهی باید صبر کنید.

موفق باشید.
    سلام. ممنون از پاسخ‌تون
    پس من باید مکاتبه کنم با دانشگاه که ببینم امکانش هست یا نه. اگر ۲ ماه بعد هم وقت بدن احتمالا مناسب باشه. ولی من شنیده بودم بیشتر باید منتظر موند.
    بله هزینه‌ها با خودشونه. همه این اطلاعات رو در روز حضور در دفتر VFS باید تحویل داد یا با ایمیل؟

و اینکه بعد از آن روز چقدر طول میکشه تا ویزا صادر بشه؟

ممنونم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط s_sa نمایش پست ها
    سلام. ممنون از پاسخ‌تون
    پس من باید مکاتبه کنم با دانشگاه که ببینم امکانش هست یا نه. اگر ۲ ماه بعد هم وقت بدن احتمالا مناسب باشه. ولی من شنیده بودم بیشتر باید منتظر موند.
    بله هزینه‌ها با خودشونه. همه این اطلاعات رو در روز حضور در دفتر VFS باید تحویل داد یا با ایمیل؟

و اینکه بعد از آن روز چقدر طول میکشه تا ویزا صادر بشه؟

ممنونم
    مطمئن نیستم. شاید الان پر باشه ولی بعید میدونم (میبینید که بالاتر کس دیگه تازگی وقت گرفته). ایمیل بدید بهشون در فرمت درست، جواب مشخص میکنه. انشالله وقت دارن. فقط دقت کنید که بهترین کار این هست که برنامه سفرتون رو ماکسیمم زمان ممکن بذارید، یعنی دقیق 3 ماه دیگه.
    تمام مدارک رو باید به VFS تحویل بدید (چندتا پست قبل مدارک مورد نیاز رو لیست کردم). فقط از طریق ایمیل نوبت دهی انجام میشه.
    ویزا چیزی حدود 15 تا 20 روز طول میکشه جوابش بیاد ولی معمولا سر همون 15 روز مشخص میشه.
    یه سر به سایط VFS بزنید. جواب اکثر سوالاتون اونجا هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s_sa نمایش پست ها
    سلام. اگر امکان داره بفرمایید چه تاریخی مد نظرتون بود در ایمیل و چه شرایطی داشتید که ۲ ماه بعد بهتون وقت دادند؟
    چون من شنیدم این روزها پاسخی که میدن اینه که وقت‌هامون پره

ممنون
    من بار اول ایمیل زدم و زمان سفر رو برای برج ۶ و زمان درخواست خودم رو برای برج ۴ زدم که ایمیل اومد تا هفته سوم سپتامبر وقت ندارن برای همین زمانها رو تغییر دادم و الان برای شهریور نوبت دادن
    ویزای درخواستیم توریستی هست و قصد ملاقات با یک شرکت برای کارم رو دارم که متاسفانه از ارسال دعوتنامه امتناع میکنن...
    برای تمکن مالی و سند ملکی مشکی ندارم و ترجمه میکنم ؛ حتی میتونم اگه کمکی میکنه نامه مرخصی از شرکتمون هم ارائه بدم
    اینا کافیه یا موارد بیشتری باید تهیه کنم؟
    در مورد سفرنامه ای که باید به عنوان یه توریست ارائه بدم و رزرو هتل و بلیط هم اطلاعاتی ندارم که ممنون میشم دوستان کمکم کنن
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط reynard00 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه ایمیل زدم برای تعیین وقت و الان جواب گرفتم برای ۲ماه دیگه
    از الان میخوام کارای ترجمه مدارکم رو انجام بدم ولی نمیدونم توی برنامه سفر دقیقا باید چه نکاتی رو رعایت کنم که به مشکل نخورم و اینکه چجوری باید بلیط و هتل رزرو کنم بدون پرداخت ؟
    ممنون میشم کمکم کنید

با سلام بین ۱۵ تا ۲۰ روز قبل از مصاحبتون اقدام کنید و تمکن رو ۳ روز قبل وقت مصاحبه بگیرید
    تو برنامه سفر شهر مورد نظر و تاریخش و هتلتون رو بنویسید به همراه برنامتون در اون شهر به طور خلاصه
    حتما رزو از هتل بگیرین و در خواست واچر بدین از کردیت های مبلغ دار استفاده کنید
    شاد باشید

من بار اول ایمیل زدم و زمان سفر رو برای برج ۶ و زمان درخواست خودم رو برای برج ۴ زدم که ایمیل اومد تا هفته سوم سپتامبر وقت ندارن برای همین زمانها رو تغییر دادم و الان برای شهریور نوبت دادن
    ویزای درخواستیم توریستی هست و قصد ملاقات با یک شرکت برای کارم رو دارم که متاسفانه از ارسال دعوتنامه امتناع میکنن...
    برای تمکن مالی و سند ملکی مشکی ندارم و ترجمه میکنم ؛ حتی میتونم اگه کمکی میکنه نامه مرخصی از شرکتمون هم ارائه بدم
    اینا کافیه یا موارد بیشتری باید تهیه کنم؟
    در مورد سفرنامه ای که باید به عنوان یه توریست ارائه بدم و رزرو هتل و بلیط هم اطلاعاتی ندارم که ممنون میشم دوستان کمکم کنن
    ممنون
    سلام
    اگر ویزای اول هستین تمام مدارک به صورت کامل قرار بدین هر چند به نظرمن برای ویزای دهمم‌باید مثل ویزای اول کامل عمل کرد بلیط رو رزرو قرار بدین هتل رو از خود هتل با گارانتی کردیت کارت و فری کنسل و برنامه سفر شامل کدوم شهر و اسم هتل و تاریخ و جزییات بازدید
    البته به نظر شخصه در حال حاضر ویزای اول رو گرفتن ازکشور هلند بسیار سخت می بینم
    شاد باشید

Junior Member

سلام
    همون طور که دوست عزیزمون فرمودند باید همه مدارکتون تکمیل باشه
    تو صفحات قبلی به تفصیل توضیح دادم و اصلا کیس خودم رو که منتج به ویزا شد رو نوشتم
    مدارک شغلیتون کامل باشه نامه مرخصی جز لاینفک مدارک شماست پس بگذارید
    در مورد برنامه سفر هم می‌تونید در قالب یه کاور لتر براشون توضیح بدید
    یادتون باشه همه تاریخ‌ها باید با هم مطابقت داشته باشن یعنی نامه مرخصی، رزرو بلیط، رزرو هتل و برنامه سفر
    فراموش نکنید حتما حتما از هتل رزرو شده تاییدیه با سربرگ خود هتل بگیرید

براتون آرزوی موفقیت می‌کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirkings نمایش پست ها
    سلام
    اگر ویزای اول هستین تمام مدارک به صورت کامل قرار بدین هر چند به نظرمن برای ویزای دهمم‌باید مثل ویزای اول کامل عمل کرد بلیط رو رزرو قرار بدین هتل رو از خود هتل با گارانتی کردیت کارت و فری کنسل و برنامه سفر شامل کدوم شهر و اسم هتل و تاریخ و جزییات بازدید
    البته به نظر شخصه در حال حاضر ویزای اول رو گرفتن ازکشور هلند بسیار سخت می بینم
    شاد باشید

Junior Member

دوستان کسی مثل من که شغلش آزاده ، پروانه کسب دارم و ملک استیجاری هست تکلیف چیه؟میشه پروانه کسب رو هم ارائه داد؟آیا باید از اجاره نامه مغازه هم استفاده کنم و حتما هم باید محضری باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farahnand نمایش پست ها
    دوستان کسی مثل من که شغلش آزاده ، پروانه کسب دارم و ملک استیجاری هست تکلیف چیه؟میشه پروانه کسب رو هم ارائه داد؟آیا باید از اجاره نامه مغازه هم استفاده کنم و حتما هم باید محضری باشه؟
    سلام.

در چک لیست چیزی درباره این مورد گفته نشده ولی من جای دیگه خوندم که پروانه کسب میشه ارائه داد (فقط بدید ترجمه اول).
    اگر بتونید سند تایید شده از اداره مالیات بگیرید (سندی که مشخص میکنه شما طی مثلا طی این مدت اینقدر مالیات بر درامد پرداخت کردید) و اون رو هم ترجمه کنید بهتر هست.
    سند هم (هر سند ملکی ای) که به نام خودتون باشه رو فقط میگیرند.
    به نظر میاد (از صحبت ها بقیه دوستان) که این روزها سفارت هلند سختگیرتر شده. سعی کنید تا جایی که امکان داره پرونده کاملی داشته باشید، در صورت امکان از مراکزی که در دریافت ویزا کمک می کنند مشاوره بگیرید.

موفق باشید

Junior Member

ببخشید که سوالاتم زیاد میشه،نامه مرخصی که دریافت میکنم از شرکت باید خطاب به جای خاصی باشه؟ یا اینکه مورد خاصی درش قید شده باشه؟

Junior Member

ببخشید که سوالاتم زیاد میشه،نامه مرخصی که دریافت میکنم از شرکت باید خطاب به جای خاصی باشه؟ یا اینکه مورد خاصی درش قید شده باشه؟
    میتونید خطاب به سفارت هلند بگیرید و اینکه مورد خاصی نیاز نیست توش درج شده باشه. یه مرخصی سادست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)