صفحه 1 از 142 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

سلام دوستان. خواستم اطلاع بدهم که ویزای من هم اومده. من برای فوق دکترا در رشتهٔ مهندسی‌ برق دارم میرم دانشگاه دلفت.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    درود

در جهت تفکیک تاپیک های حجیم و استفاده مفید کاربران و دسترسی راحت تر به ارسال ها و جلوگیری از پرسش سوالات تکراری ، تاپیک سوالات کلی و متداول گرفتن ویزا از سفارت هلند و مسائل مرتبط بصورت آرشیو شده تا سال 2012 قفل شد و تاپیک ها بصورت جزیی تر و تخصصی تر ایجاد گردید . لذا در صورت امکان لطفا موارد زیر را رعایت نمایید :

1 . سوالات مرتبط با مدارک مورد نیاز سفارت و مسائل مرتبط را در مدارک مورد نیاز سفارت | تایید مدارک | ارائه مدارک به سفارت هلند و مسائل مرتبط مطرح نمایید .

2 . سوالات مرتبط با نحوه وقت گرفتن از سفارت و مسائل مرتبط را در زمان مصاحبه سفارت | نحوه اقدام | گرفتن وقت از سفارت هلند و مسائل مرتبط مطرح نمایید .

3 . سوالات مرتبط با نحوه دریافت ویزای همراه ، همسر و مسائل مرتبط را در دریافت ویزا برای همسر | زمان اقدام | نحوه اقامت همسر در هلند و مسائل مرتبط مطرح نمایید .

با سپاس

تیم مدیریت : محمدرضا
    ویرایش توسط FanTasTic : October 2nd, 2012 در ساعت 04:23 AM دلیل: بروزرسانی متن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد گرفتن ویزا از سفارت هلند

سلام دوست های عزیز ،

من همونطوری که قبلا گفته بودم ویزام اومده واسه دکتری اقدام کرده بودم ، سوال اینه که هیچ پولی رو پرداخت نکردم و الان سفارت هم که پرسیدم گفت نیازی به دادن هزینه نیست .

اونوقت یعنی هزینه ویزا من نباید بدم ؟ یعنی بدون هزینه ویزامو گرفتم ؟ آیا بعد از این که به هلند برم باید هزینه ویزا رو اونجا بدم ؟

ممنون میشم سؤال منو پاسخ بدید .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shakeloli نمایش پست ها
    سلام دوست های عزیز ،

من همونطوری که قبلا گفته بودم ویزام اومده واسه دکتری اقدام کرده بودم ، سوال اینه که هیچ پولی رو پرداخت نکردم و الان سفارت هم که پرسیدم گفت نیازی به دادن هزینه نیست .

اونوقت یعنی هزینه ویزا من نباید بدم ؟ یعنی بدون هزینه ویزامو گرفتم ؟ آیا بعد از این که به هلند برم باید هزینه ویزا رو اونجا بدم ؟

ممنون میشم سؤال منو پاسخ بدید .
    هزينه ها رو دانشگاه پرداخت مي كنه و شما هزينه اي بابت ويزا نميديد. اگر همسر يا فرزندتون جداگانه به شما ملحق بشوند هزينه آنها را بايد شما به IND بپردازيد كه حدودا 1000 يورو خواهد بود. اگر با هم برويد فكر ميكنم براي آنها هم هزينه اي نمي پردازيد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi6409 نمایش پست ها
    هزينه ها رو دانشگاه پرداخت مي كنه و شما هزينه اي بابت ويزا نميديد. اگر همسر يا فرزندتون جداگانه به شما ملحق بشوند هزينه آنها را بايد شما به IND بپردازيد كه حدودا 1000 يورو خواهد بود. اگر با هم برويد فكر ميكنم براي آنها هم هزينه اي نمي پردازيد.

مرسی دوست عزیز از پاسختون امیدوارم که اینطور باشه .

توی هلند وقتی رسیدم و اقدام کردم واسه اقامتیه ساله باید پول بدیم ؟ اگه اره چقدر ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shakeloli نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز از پاسختون امیدوارم که اینطور باشه .

توی هلند وقتی رسیدم و اقدام کردم واسه اقامتیه ساله باید پول بدیم ؟ اگه اره چقدر ؟
    حدودا 150 يورو براي هر سال.

MVV(1) VVR
    after
    MVV
    VVR
    without
    MVV
    Extension(2)
    Preparing for higher education €600 €300 €600 -
    Higher education €600 €300 €600 €150
    Higher education via the accelerated MVV procedure €300 - - -
    Upper secondary vocational education or secondary education €600 €300 €600 €150
    Orientation year for foreign graduates seeking employment as highly skilled migrants - - €600 -
    Study long term resident (13) €130 €130 €130 €130

سلام
    دوستان من شنیدم که هلند دیگه ویزا دانشحویی نمیده. اگه امکانش هست دوستان توضیح بدن که این حرف صحت داره؟ الان وضعین ویزای هلند چطور هست؟ یعنی مثل آلمان سخت ویزا میده؟
    ممنونم
    نظر شما درباره این عکس چی هست؟؟
    -بسم الله ارحمن و ارحیم. سوال مشکل داره!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری کامپیوتر، صنعتی شریف

سلام به همه دوستان

خوشبختانه ویزای من هم رسید (برای دکتری-گروه برق و کامپیوتر). یکشنبه که برای گرفتن ویزا رفته بودم، دو نفر دیگر هم ویزا گرفتند. امیدوارم ویزای همه زودتر آماده شود.

Junior Member

متاسفانه IND رسما اعلام كرد كه ويزاي افرادي كه مرتبط با بخشهاي تحريمي (نفت و گاز و ... )هستند رو ريجكت خواهد كرد
    http://www.ind.nl/nieuws/2012/sancti...p=110&cs=46613

بايد سريعتر اقدام كنيم و تا وقتي عملي نشده اعتراض كنيم و جلوي انجامش رو بگيريم. به نماينده ها ايميل بزنيد و اعتراض كنيد

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی- تربیت مدرس

هرچند که افرادی که با این مشکل روبرو هستند انگشت شمار شدند، اما خواهشا دوستان دیگه که ویزاشون هم اومده، توی این قضیه ما رو یاری کنن.
    با تشکر از همه
    بچه ها خواهشن به پتیشن آن لاین به ادرس زیر برید و حمایت کنید. این پتیشن به عدم صدور/تمدید ویزای دانشجویی و متخصصان، برای رشته هایی که به نحوی به نفت گاز و پتروشیمی مربوط میشن اعتراض کرده.
    http://www.petitiesonline.nl/petitie/stop-holding-residence-applications-of-iranian-highly-skilled-migrants/534#signnow

Junior Member

تبریک میگم بهتون ....
    واسه پی اچ دی میرید؟ کدوم دانشگاه ...
    از روزی که دانشگاه مدارکتون رو فرستاد به IND چند روز طول کشید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)