صفحه 138 از 142 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد گرفتن ویزا از سفارت هلند

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinkiyani نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر منظورتان بنده هستم
    اجازه بدید نگم اسم اژانس رو چون خدایی نکرده اگر شما هم ویزا نشید یا کلاهبرداری اتفاقی بی افته فحش نفرینش پشت من هست خودتان کمی تحقیق کنید میتونید اژانس های معتبر رو پیدا کنید و کارتونو انجام بدید البته نا گفته نمونه این اژانسی که بنده اقدام کردم در تهران نیست در شهر مشهد هست

موفق باشید
    خواهش میکنم دوست عزیز ایرادی نداره من فکر کردم تهران هستید،البته من میخوام خودم اقدام کنم و زورم میاد به این اژانسا پول بدم چون اونها هم معجزه نمیکنن و با مدارک خودمون ویزا رو میگیرن به غیر از یک سری اژانس خاص که تعدادشونم محدوده و مبالغ سنگینی برای ضمانت بازگشت و اخذ ویزا دریافت میکنن

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinkiyani نمایش پست ها
    درود بر شما بله دقیقا همینطوره متاسفانه نه تنها از هلند بلکه از هر سقارت دیگه ای برای بار دوم اگر خدایی نکرده ریجکت بشم اوضاع خیلی خیلی پیچیده میشه
    بنده مجدد صحبتی که کردم بهشون گفتم که از هلند برام اقدام نکنید این سفارت سخت میگیره به راحتی ویزا نمیده مخصوصا برای ویزا اولی ها حالا قراره خبر نهایشو بهم بدن که از کدام سفارت میخوان اقدام کنن چون برای توریستی میخوان اقدام کنن
    و البته اضافه کنم به صحبت های شما که نه تنها ویزا هلند ویزا تمامی کشورها از همان مقصد بررسی و صادر میشه اینجا سفارت ها فقط مدارک رو به کشورشون ارسال میکنن تصمیم گیرنده نهایی اون کشور هست نه سفارت
    سلام مجدد
    خیر این گونه نیست سفارت فرانسه و ایتالیا در تهران بررسی میکنن
    هلندم پارسال در تهران بررسی می شد
    شاد باشید

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

الان یعنی در خود هلند بررسی میشه؟این که اونجا بررسی بشه مزیته یا ایراده؟

با غرض سلام خدمت دوستان
    من میخوام برای phd هلند اقدام کنم. فقط مسئله اینه که همسرم و بچم هم همراهم هستن، میخواستم بدونم که سفارت فقط گردش مالی میخواد یا باید پول برای همراه ها اونجا بلوکه بشه؟
    با تشکر

Junior Member

درود دوستانی که جدیدا از هلند وقت توریستی کرفتن میشه بگن اخرین تاریخی که وی اف اس هلند جا داره چه تاریخیه؟!

Junior Member

سلام دوستان. وقتتون بخیر.

من تازگی درخواست ویزا توریستی دادم که به مصاحبه کاری برم.
    با توجه به اینکه دعوت نامه معتبر شرکتی داشتم، بلیط هواپیما، بیمه و هتل هم توسط خود شرکت هلندی خریداری شده بود.
    تمکن مالی ۱۲۰م ، متاهل سابقه سفر خوبی هم داشتم (روسیه، چین، مالزی، ترکیه) اما ریجکت شد.

تقریبا ۱۵ روز طول کشید تا جواب رو دادن.
    اول VFS وقت رو برای ۱ ماه دیگه داد، اما بعد از ارسال ایمیل و توضیحات کردنش ۱ هفته.

Junior Member

درود اصلا ديگه هلند برا شينگن اول خوب نيست كاش از ايتاليا اقدام كرده بودين .اينا بر عكس كانادا جز سابقه شينگن و انگليس و كانادا و امريكا استراليا بقيه رو سابقه سفر نميدونن يعني اينكه سفري كه برين اونجاو احتمال بدن ميمونين اين كشورها رو حساب نميارن و اصلا كپي اينا رو هم ازتون نميگيرن متاسفانه
    نقل قول نوشته اصلی توسط danitfk نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقتتون بخیر.

من تازگی درخواست ویزا توریستی دادم که به مصاحبه کاری برم.
    با توجه به اینکه دعوت نامه معتبر شرکتی داشتم، بلیط هواپیما، بیمه و هتل هم توسط خود شرکت هلندی خریداری شده بود.
    تمکن مالی ۱۲۰م ، متاهل سابقه سفر خوبی هم داشتم (روسیه، چین، مالزی، ترکیه) اما ریجکت شد.

تقریبا ۱۵ روز طول کشید تا جواب رو دادن.
    اول VFS وقت رو برای ۱ ماه دیگه داد، اما بعد از ارسال ایمیل و توضیحات کردنش ۱ هفته.

سلام دوستان.
    یکی از دانشگاه های هلند برای مصاحبه دکترا دعوتنامه داده و توی دعوت نامه مدت زمان اقامتم رو نوشته و ذکر کرده که تمام هزینه های سفر و اقامت رو پرداخت میکنه.
    سوال من اینه که من نیاز به ارائه پرینت حساب سه ماهه دارم یا نه؟
    سوال دیگم اینه که با این دعوتنامه چه مدارکی باید ارائه بدم که ثابت کنم بعد از سفر بر میگردم ایران؟
    ممنون میشه اگه کسی از دوستان اطلاعاتی داره راهنمایی کنه.

Junior Member

سلام
    من اخیرا از کانادا متاسفانه ریجکت شدم و میخواهم برای سال دیگه برای ویزای دانشجویی هلند اقدام کنم.
    من اروپا رفته ام اما شینگن در پاسپورتم ندارم چون سفرهای من به بلغارستان،ترکیه و گرجستان بوده است. به نظر شما برای یک سفر به اروپا مثل ایتالیا اقدام کنم یا خیلی فرقی نمی کند؟
    و آیا در روز مصاحبه در سفارت از من میپرسند که از کدام کشور ریجکت شدم و به چه دلیل؟این خیلی روی روند ویزای تحصیلی من از هلند تاثیر می گذارد؟
    در روز مصاحبه چه سوالاتی میپرسند؟
    چه مدارکی باعث قوی تر شدن و بی ریسک تر شدن ویزای من میشود؟
    ایا حساب بانکی برای سفارت هلند در بانک خاصی باید باشد یا هر بانکی باشد اوکی است؟(مثلا برای انگلیس فقط باید پارسیان یا پاسارگاد باشد)
    یکی از دوستان من در هلند اقامت دارد و می تواند دعوت نامه ای برای من بفرستد که مثلا در طول 2 سالی که من در انجا ارشد می خوانم او می تواند میزبان من باشد و من در خانه انها زندگی کنم، ایا این کمک کننده است یا برعکس تاثیر منفی دارد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Elyott نمایش پست ها
    سلام
    من اخیرا از کانادا متاسفانه ریجکت شدم و میخواهم برای سال دیگه برای ویزای دانشجویی هلند اقدام کنم.
    من اروپا رفته ام اما شینگن در پاسپورتم ندارم چون سفرهای من به بلغارستان،ترکیه و گرجستان بوده است. به نظر شما برای یک سفر به اروپا مثل ایتالیا اقدام کنم یا خیلی فرقی نمی کند؟
    و آیا در روز مصاحبه در سفارت از من میپرسند که از کدام کشور ریجکت شدم و به چه دلیل؟این خیلی روی روند ویزای تحصیلی من از هلند تاثیر می گذارد؟
    در روز مصاحبه چه سوالاتی میپرسند؟
    چه مدارکی باعث قوی تر شدن و بی ریسک تر شدن ویزای من میشود؟
    ایا حساب بانکی برای سفارت هلند در بانک خاصی باید باشد یا هر بانکی باشد اوکی است؟(مثلا برای انگلیس فقط باید پارسیان یا پاسارگاد باشد)
    یکی از دوستان من در هلند اقامت دارد و می تواند دعوت نامه ای برای من بفرستد که مثلا در طول 2 سالی که من در انجا ارشد می خوانم او می تواند میزبان من باشد و من در خانه انها زندگی کنم، ایا این کمک کننده است یا برعکس تاثیر منفی دارد؟
    با سلام
    ریجکتی کانادا تاثیری در شینگن ندارد ولی بلعکس چرا
    گرجستان و ترکیه اعتبار چندانی برای سابقه جهت ویزای شینگن حساب نمیشون
    از اینالیا بهتره در حال حاضر ولی اگر تمکن شغل بیمه و سند ملکی خوب ندارید اقدام نکنید
    به هیچ وجه اطلاعاتی که به شما راجع به انگلیس دادن صحیح نیست
    دعوت نامه جهت بازدید اقوام و بازدید توریستی ویزای تحصیلی جداست و هاست دو دساله بی معنیه
    ویرایش توسط Amirkings : September 26th, 2019 در ساعت 10:45 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)