صفحه 104 از 142 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

Banned

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط girl94 نمایش پست ها
    سلام.
    وقتتون بخیر.
    یه سوال داشتم. میخواستم ببینم اگه ویزای مالتیپل شینگن هلندتوی پاسپورت داشته باشیم و در حالی که ویزا هنوز تاریخ داره پاسپورت رو تعویض کنیم، ویزای شینگن توی پاسپورت قبلی قابل استفاده هست یا باطل میشه؟
    سلام

کلا وقتی سفارت ویزا میده یعنی پاسپورت تاریخ معتبر داشته
    حالا اگر به هر دلیلی بخواهید تعویض کنید پاسپورت قبلی سوراخ میکنن و پاس بدون مهر بهتون میدن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

سلام. مبشه منتهی باید هنگام تعویض به افسز گذرنامه بگین صفحه ویزای شما رو پانج نکنن .وزمانیکه میخوان به اروپا برین هم پاس قدیمی و جدید رو همراه داشته باشین مشکلی پیش نمیاد.

Junior Member

سلام. مبشه منتهی باید هنگام تعویض به افسر گذرنامه بگین صفحه ویزای شما رو پانج نکنن .وزمانیکه میخوان به اروپا برین هم پاس قدیمی و جدید رو همراه داشته باشین مشکلی پیش نمیاد.

Junior Member

سلام دوست عزیز خیلی ناراحت و متاسف شدم میشه بگین ویزاییه چندمتون بود که ریجکتتون کردن البته ویزاییه من هم یکساله از همین هلند هست که تا ۵ تیر ۹۸ اعتبار داره ولی خوب مثل اینکه شرایط ویزا دهی رو دارن سخت میکنن
    نقل قول نوشته اصلی توسط fxo713 نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه موفق به دریافت ویزا نشدیم.من با همسرم اقدام کردیم.خودم سال قبل ویزای یکساله ی 90 روزه المان رو داشتم.2 بار هم ورود داشتم.خانومم ویزا اولی بود.تمکن مالی 250 ملیون ،سابقه 6 سال بیمه ،حقوق 6 تومن،(سند نداشتیم ).خانومم هم خانه دارد بود.
    امیدوارم بقیه دوستان بتونن ویزا بگیرنن.

Junior Member

سلام داشتیم یکی از دوستان با همسرش پارسال توریستی از فرانسه ریجکت شدن امسال تونستن به عنوان بیزینس و با دعوتنامه از سوییس ویزا بشن همینطور هم با دعوتنامه کنفرانس از لندن به غنوان شنونده. امید خودتون رو از دست ندین ایشالله که ایندفعه ویزا میشین
    نقل قول نوشته اصلی توسط dav354 نمایش پست ها
    مرسی از پاسخ سریعتون . ایا از طریق اژانسهای مسافرتی برای ویزا اقدام کردن تفاوتی در جواب گرفتن داره . یعنی کاری انجام میدن که خودم نتونم انجام بدم ؟

سلام
    متاسفانه من ریجکت شدم و همه اونایی که امروز با من اومده بودن هم ریجکت شدن. گویا نمی خوان به ایرانی ها تحت هیچ شرابطی ویزا بدن.
    دوستان اطلاع ندارید کدوم سفارت اروپایی هنوز روابطش با ایران خوبه و احتمال ویزا شینگن ازش هست؟

دوستان آیا برای کسی که دعوت نامه دیدار صادر شده و در دعوتنامه قید شده حمایت مالی کامل از جانب کسی که دعوت نامه فرستاده میتونه ساپورت شه باز هم امکان رجکت براش وجود داره؟
    Don't Give up

من که تو VFS بودم دیروز همه تقاضا ها رو بدون نگاه کردن به شرایط ریجکت کرده بودن. حتی اونایی که ویزای مولتی 5 ساله کانادا توی پاسشون بود ریجکت شده بودن. من با دعتوتنامه و 200 میلیون مانده حساب، گردش 700 میلیونی و سند و اینکه متاهلم و خانمم ایران می مونه بازم ریجکت شدم. علتش سیاسی است و ربطی به شرایط نداره.

Junior Member

درود خیلی ناراحت شدم ایشالله دفعه دیگه از یک سفارت دیگه با دعوتنامه ویزا میشین. چند روز پیش یک از دوستان که با پرواز قطری وارد امستردام شد رو موقع ورود کلی سوال پیچش کردن و دلیل سفر رو باز ازش جویا میشدن گویا اون شخص رزرو هتل برا امستردام هم نداشت و مستقیم از فرودگاه میخواست به برلین بره که چند ساعتی ایشون رو معطل کردن و بعد از اینکه به خانواده اش در ایران تماس گرفتن و از قصد اصلی سفرشون مطلغ شدن اجازه ورود بهش دادن خلاصه خیلی سخت گیر شدن .
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoud1988 نمایش پست ها
    من که تو VFS بودم دیروز همه تقاضا ها رو بدون نگاه کردن به شرایط ریجکت کرده بودن. حتی اونایی که ویزای مولتی 5 ساله کانادا توی پاسشون بود ریجکت شده بودن. من با دعتوتنامه و 200 میلیون مانده حساب، گردش 700 میلیونی و سند و اینکه متاهلم و خانمم ایران می مونه بازم ریجکت شدم. علتش سیاسی است و ربطی به شرایط نداره.

با سلام من سال گذشته دو بار ویزای شینگن رو از طریق آژانس دریافت کردم از اتریش به همراه همسرم، بعد از اون برای مولتیپل کانادا اقدام کردم که متاسفانه ریجکت شدم. حالا سوالم اینه اگه من به صورت شخصی برای هلند اقدام کنم چقد شانس دارم. سند ملکی دارم حساب بین 150 تا 200 میلیون پول دارم هر دو شاغلیم و دارای 8 سال سابقه بیمه، البته بدون دعوتنامه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)