صفحه 114 از 142 نخستنخست ... 1464104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,131 تا 1,140 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirkings نمایش پست ها
    سلام مجدد
    من به ماه اشاره نکردم
    در صورت تکمیل بودن مدارکتون با توجه به درخواستتون و ویزای قبلی احتمال زیاد با درخواست خودتون موافقت میکنن
    ممنون از پاسختون و دلگرميتون
    پس شما فقط گزينه مولتيپل زديد و براي گزينه ٢٥ روزهاي سفر اول رو زديد؟؟ بيمه رو به مدت سفر اول گرفته بوديد يا به مدت درخواستي ويزاتون؟؟
    فكر كنم پس من اشتباه كردم ماهو نوشتم تو فرم ويزا

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

سلام
    بعد از چهار ماه پیگیری
    سفارت هلند بامن تماس گرفتن که
    پاسپورت منو گم کردن
    بیا برگه بگیرو برو دوباره پاسپورت درخواست کن
    چقدر بی دروپیکره!!!
    چطوری میتونم احقاق حق کنم ؟

خیر
    اشتباه نیست خیلی
    به این صورت هم صحیحه
    من بیمه رو بلند مدت گذاشتم ولی به اندازه سفر اول هم‌کیتونین بزارین

Banned

سلام خدمت دوستان
    ببخشید مدارک لازم ودقیق برای ویزای توریستی چی میخواد؟
    امکان داره دوستان لطف کنند دراینجا بنویسن ؟
    وهمینطور ترجمه مدارک فقط شناسنامه کل صفحات را لازم داره؟یا ترجمه کارت ملی هم لازمه ؟
    عکس چندتا؟وچه اندازه ای ؟
    این ررزو هتل ایا پیش پرداخت میخواد ؟من شنیدم میخواد --یا به صورت freeهم میشه برگه رزرو گرفت؟
    هدف سفر هم باید نوشته وترجمه بشه ؟

شانس ما برای معلولین بخشنامه تخفیف و.یا ...برای هزینه را ندارن باید پرداخت بشه

تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط sMember نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    ببخشید مدارک لازم ودقیق برای ویزای توریستی چی میخواد؟
    امکان داره دوستان لطف کنند دراینجا بنویسن ؟
    وهمینطور ترجمه مدارک فقط شناسنامه کل صفحات را لازم داره؟یا ترجمه کارت ملی هم لازمه ؟
    عکس چندتا؟وچه اندازه ای ؟
    این ررزو هتل ایا پیش پرداخت میخواد ؟من شنیدم میخواد --یا به صورت freeهم میشه برگه رزرو گرفت؟
    هدف سفر هم باید نوشته وترجمه بشه ؟

شانس ما برای معلولین بخشنامه تخفیف و.یا ...برای هزینه را ندارن باید پرداخت بشه

تشکر فراوان

سلام
    در حد اطلاعاتم پاسخ گو هستم
    هزینه ۶۰ یورو به علاوه‌۲۸ یورو برای vfs
    هتلاتونو از خود هنل رزرو کنید معتبرتره
    عکس دو تا ببرین ولی معمولا یک دونه بیشتر نمیگیرن
    اطلاعات دقیق رو میتونین تو سایت راهنمای vfs هلند در رابطه با ابعاد عکس و مدارک لازم جستجو کنید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirkings نمایش پست ها
    سلام
    در حد اطلاعاتم پاسخ گو هستم
    هزینه ۶۰ یورو به علاوه‌۲۸ یورو برای vfs
    هتلاتونو از خود هنل رزرو کنید معتبرتره
    عکس دو تا ببرین ولی معمولا یک دونه بیشتر نمیگیرن
    اطلاعات دقیق رو میتونین تو سایت راهنمای vfs هلند در رابطه با ابعاد عکس و مدارک لازم جستجو کنید
    سلام
    ممنون

این رزرو هتل پیش پرداخت میخواد ؟

یکی میگه پیش پرداخت میخواد --یکی دیگه میگه نه- رزرو با یه پرینت میشه انجام داد

نقل قول نوشته اصلی توسط sMember نمایش پست ها
    سلام
    ممنون

این رزرو هتل پیش پرداخت میخواد ؟

یکی میگه پیش پرداخت میخواد --یکی دیگه میگه نه- رزرو با یه پرینت میشه انجام داد
    سلام مجدد
    پیش پرداخت نمی خواد ولی کردیت کارت میخواد برای رزرو معتبر از خود هتل

Junior Member

دوستان اگر برج 4 یا 5 بخوام برم هلند چند ماه قبلش باید ایمیل بزنم به vfs?

Junior Member

[QUOTE=Amirkings;2598614]سلام مجدد
    پیش پرداخت نمی خواد ولی کردیت کارت میخواد برای رزرو معتبر از خود هتل[/QUOTEجناب امیر با سلام و درود فراوان اگه امکانش هست بگین که ویزای قبلیتون از هلند مولتی
    با چه مدتی بود و این ویزا شما رو مولتی چه قدر دادن و فبلی رو چند دفعه استفاده کردین و سفر رفتین. ببخشین سوالاتم زیاده چون من هم تقریبا مثل شما سه شینگن دارم و اخری از هلند مولتی یکساله بوده میخوام بدونم میشه با این شرایط دو ساله از هلند گرفت. متشکرم

[QUOTE=db07;2598780]دوستان اگر برج 4 یا 5 بخوام برم هلند چند ماه قبلش باید ایمیل بزنم به vfs?[/QUOTE
    سلام
    شما باید الان تقاضای وقت کنین برای اواخر اردیبهشت بهتون وقت میدن بین ۱۵ تا ۲۱ روزم‌معمولا جواب میاد تا ۹۰ روز قبل از سفرتون هم می تونین تشریف ببرین برا وقت ملاقات
    ]

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)