صفحه 126 از 142 نخستنخست ... 2676116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,251 تا 1,260 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط db07 نمایش پست ها
    دوستان بنده کارمند علوم پزشکی هستم
    میخوام بدونم سفارت میاد استعلام از محل کار بگیره؟
    اخه نمیخوام بفهمن که سفر خارج از کشور میخوام برم
    شماوقتی میخواهیدگواهی اشتغال بکار بگیریدارگان مربوطه متوجه سفرخارجی شما میشه

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

دوستان بنده کارمند علوم پزشکی هستم
    میخوام بدونم سفارت میاد استعلام از محل کار بگیره؟
    اخه نمیخوام بفهمن که سفر خارج از کشور میخوام برم

با سلام
    استعلام از محل کار معمولا از طرف سفارت انجام نمیشه
    ولی شما باید مرخصی بگیرین و به امضا برسه و در نامتون هم قید میشه که برای ارائه به سفارت مربوطست
    شاد باشید

Local Moderator

برخی از جاها الزام ندارند که حتماً مشخص باشه نامه اشتغال به کار خطاب به کجاست و یک گواه اشتغال کلی صادر می کنن.

با توجه به صحبت ایشون، فرض این بوده که در نامه قید نمیشه که خطاب به کجاست.

نقل قول نوشته اصلی توسط YasiA نمایش پست ها
    شماوقتی میخواهیدگواهی اشتغال بکار بگیریدارگان مربوطه متوجه سفرخارجی شما میشه

Junior Member

دوستان من ایمیل زدم به وی اف اس برای تعیین وقت مصاحبه
    معمولا بعد از چند روز تاریخ مصاحبه رو ایمیل میکنن؟

دوستان من ایمیل زدم به وی اف اس برای تعیین وقت مصاحبه
    معمولا بعد از چند روز تاریخ مصاحبه رو ایمیل میکنن؟

سلام اگر به صورت صحیح درخواست داده باشین بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت البته روز کاری
    شاد باشید

من الان 2 هفته است ایمیل زدم ولی هنوز وقتی ندادن امروز هم از خود vfs پیگیری کردم میگه سفارت به ما گفته فعلا وقت ندید . خیلی عجیبه ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Abdolreza_20 نمایش پست ها
    من الان 2 هفته است ایمیل زدم ولی هنوز وقتی ندادن امروز هم از خود vfs پیگیری کردم میگه سفارت به ما گفته فعلا وقت ندید . خیلی عجیبه ...
    نه عجیب نیست
    به همه ی‌ کسایی که از اول اپریل هم وقت توریستی داشتن ایمیل زده و کنسل کرده و تا الانم وقت مجدد بهشون ندادن. فعلا خیلی داره سخت گیری میکنه.

Junior Member

من امروز با وی اف اس چت کردم و درباره ی اینکه چرا ایمیلی از طریق وی اف اس هنوز بدستم نرسیده صحبت کردم که گفت کمش 5 تا 7 روز کاری طول میکشه ولی چیزی نگفت که بهمون گفتن فعلا وقت ندید!
    بنظرتون اگر اینجوری بود ی اعلامیه نمیزدن داخل سایت وی اف اس و سفارت هلند؟!

من امروز با وی اف اس چت کردم و درباره ی اینکه چرا ایمیلی از طریق وی اف اس هنوز بدستم نرسیده صحبت کردم که گفت کمش 5 تا 7 روز کاری طول میکشه ولی چیزی نگفت که بهمون گفتن فعلا وقت ندید!
    بنظرتون اگر اینجوری بود ی اعلامیه نمیزدن داخل سایت وی اف اس و سفارت هلند؟!
    انشالله که همینجوری باشه.
    ولی یکی از دوستان من سوم اپریل درخواست وقت کرده و هنوز جوابی نگرفته و ناچارا چون میخواست بره سفر حتما, از فرانسه درخواست وقت کرد یکی دو روز پیش. حالا شما صبر کنین تا 7 روز بعد تصمیم بگیرید.

Junior Member

من باز با وی اف اس چت کردم و درباره ی اینکه سفارت بهشون گفته دیگه وقت ندید پرسیدم که گفت خیر همچین چیزی نیست و در جوایم اسنو نوشت:
    Ali: because from 1st of April the submitting is with embassy and embassy can not submit as Visa Application Center was doing
    Ali: so for now they are managing for applicants who had appointment

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)