صفحه 129 از 142 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

نه من دعوتنامه نداشتم
    امیدوارم مولتی را بدهند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

همه اونايي هم كه سابقه شينگن قبلي حالا سه ماهه يا ششماهه داشتن يا ريجكت كردن يا يكماهه در محدوده٤٥ روزه سينگل دادن بايد ديد فرانسه چه جوريه كارش الان

Junior Member

ايشالله كه برن به ريتم سابقشون. جوابتون اومد ما رو بي خبر نذارين

Junior Member

من عید از فرانسه یک ماهه گرفتم در صورتی که قبلا مولتی داشتم

Junior Member

سلام.
    بنده به همراه خانواده درخواست داده بودم. 15 آپریل خود سفارت رفتم برای تحویل مدارک. دعوتنامه هم نداشتم.
    4 تا ویزای قبلی داشتم که آخری از هلند مولتی شش ماهه بود و همسر و فرزندم هم یک ویزای مولتی 45 روزه هلند داشتند. امروز پاسپورت ها رو گرفتم ویزای سینگل 30 روزه برای کل خانواده صادر شده بود.
    به امید ویزای دوستان

5 نکته مهم که برای اخذ ویزای شینگن باید بدانید:

1️⃣ سن : معمولا سفارت ها و آفیسرهای ویزا، حساسیت زیادی روی افراد زیر 35 سال دارند و به دنبال مدارک محکم تری جهت اطمینان از بازگشت این افراد به کشور در پرونده می گردند.

2️⃣ وضعیت تاهل : مجرد یا متاهل بودن بسته به سایر شرایط مورد نیاز می تواند در مراحل اخذ ویزا تاثیرگذار باشد. افراد مجرد بیش از افراد متاهل زیر ذره بین هستند.

3️⃣ مدارک کاری : برای افسر پرونده ویزا بسیار مهم است که شما شغلی داشته باشید که همچنان در آن فعال هستید و برای ادامه آن به کشورتان باز خواهید گشت پس کامل بودن مدارک شغلی اهمیت بسیار زیادی دارد.

4️⃣ مدارک مالی : مانده حساب بالا امتیاز خوبی برای افزایش شانس اخذ ویزا است اما باید توجه داشته باشید که میزان مانده حساب شما با درآمدتان متناسب باشد و عدد به مراتب بیش تر یا کمتری را نشان ندهد.

5️⃣ سوابق سفر : برای آفیسر پرونده ویزا بسیار مهم است که شما سابقه سفر به کشورهای معتبر یا ویزای شینگن داشته باشید و با پاسپورت سفید احتمال اخذ ویزای شینگن بسیار پایین است.

سلام دوستان. وقت من از vfs رو کنسل کردن الان میتونم از vfs یه کشور دیگه مثل دوبی یا ترکیه وقت بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Honeyamir69 نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقت من از vfs رو کنسل کردن الان میتونم از vfs یه کشور دیگه مثل دوبی یا ترکیه وقت بگیرم؟
    وقت من هم کنسل شده بود ولی حدود 1 هفته پیش ایمیل زدم و وقت بهم دادن برای 2 ماه دیگه,باز ایمیل بزنید

امکان صبر کردن نیست ویزای بیزینسی میخواستم برای شرکت توی یک کنگره که یه ماه دیگه س

Junior Member

سلام
    پیشاپیش از این این‌که وقت می‌گذارید و مطلب من رو می‌خونید تشکر می‌کنم از مدیر سایت هم به جهت انتشار این مطلب قدردانم
    داستان ویزا گرفتن ما از دی ماه سال 97 با پیشنهاد یکی از دوستان تصمیم گرفتیم که برای اخذ ویزای هلند اقدام کنیم خلاصه از روزی که جواب ای‌میل تعیین وقت اومد پروسه جمع‌آوری مدارک شروع شد.
    دوست من سابقه اخذ ویزا از هلند رو داشت و توی این داستان خیلی به ما کمک کرد مخصوصا یک سری جزئیات که شاید در ظاهر بی اهمیت باشن ولی می‌تونن به موفقیت پرونده کمک زیادی بکنن.
    من لیست اون مدارک جزئی رو می‌نویسم البته شاید تکرار مکررات باشه ولی امیدوارم به کار دوستان بیاد چون به کار من اومد
    جدای از مدارک شغلی مثل گواهی اشتغال و سابقه بیمه و فیش حقوقی آگهی تاسیس شرکت محل کارتون رو ضمیمه پرونده بکنید معمولا شرکت‌های با قدمت زیاد شرایط بهتری رو دارن.
    اگر فرزند مدرسه‌ای دارید گواهی اشتغال به تحصیل می‌تونه به قوی‌تر شدن پرونده کمک کنه.
    در مورد کیس من چون خانمم کارمند بانک هست و گواهی بانک فقط تایید کرده بود که ایشون کارمند اونجا هست و تحت پوشش بیمه، ما یک ترجمه هم از صفحه اول دفترچه بیمه ایشون داخل مدارک گذاشتیم.
    در مورد سایر جرئیات باید عرض کنم که حقوق من شیش تومنه و مانده حسابم حدود 14 تومن
    15 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم و البته سند ملکی به نام همسرم هست.
    هتل رو با کمک دوستم از یک آژانس مسافرتی رزرو کردم که با ای‌میلی که به هتل دادم تاییدیه قطعی رزرو رو هم برام فرستادن.
    نا گفته نمونه که ما برای 26 فروردین 98 در vfs وقت داشتیم که با ای‌میلی به ما اطلاع دادن که همون روز و ساعت به سفارت هلند مراجعه کنید.
    خلاصه ما 26 فروردین رفتیم سفارت بعد از انگشت‌نگاری نوبت گرفتیم که مدارکمون رو تحویل بدیم تمام مدارک مرتب شد و تحویل کارمند مربوطه شد و رسیدی بابت تحویل مدارک به ما دادن و گفتن تا دو هفته دیگه vfs با شما تماس خواهد گرفت جهت تحویل گرفتن پاسپورت‌ها.
    توی این دو هفته تمام مطالب سفرنوشت و نظرات همه دوستان رو خوندم و روز به روز ناامیدتر می‌شدم که افرادی با تمکن مالی بسیار بیشتر ما و سابقه سفر بهتر از ما (ما سفر خارجی به ترکیه و امارات و حتی بلغارستان داشتیم که هیچ کدوم رو از ما نگرفتن) نتونسته بودن ویزا بگیرن؛ خلاصه دیروز با من تماس گرفتن برای گرفتن پاسپورت‌ها و البته با دوست عزیزم (در ابتدا گفتم هم با ما اقدام به اخذ ویزا کرده بود و در تمام این مدت کنار من راهنمایی می‌کرد) ایشون رفت و جواب مثبت رو گرفت البته خب سابقه ایشون خیلی بهتر از من بود و من امروز 10/02/98 صبح علی الطلوع رفتم دنبال پاسپورت‌ها و جواب ریجکتی.
    دوستان کار چاق کن در اطراف ساختمون هروی منتظر ارائه خدمت به هموطنان بودند که یکی از اون دوستان گفت که خیالت راحت ریجکتی منم با خیال راحت رفتم بالا که ویزا با جواب ریجکتی رو بگیرم.
    دفتر تحویل پاسپورت‌ها در طبقه پنجم و واحد A5 هستش. حتما اگر با خانواده اقدام کردید اگر اعضای خانواده همراهتون نیستن حتما برگه وکالت از اون شخص داشته باشید (وکالت محضری اصلا لازم نیست) فقط نوشته شده باشه که من وکالت میدم که ایشون پاسپورتم رو تحویل بگیره ولی حتما شناسنامه‌ها همراهتون باشه و البته کپی شناسنامه خود کسی که میره پاسپورت‌ها رو بگیره البته اونجا دستگاه کپی هست ولی نمیدونم بابت کپی شناسنامه وجهی اخد میشه یا نه چون من کپی شناسنامه همرام بود.
    خلاصه بعد از این که کارمند اونجا مشخصات پاکت‌ها رو روی فرم مخصوص نوشت و امضا گرفت نوبت مرحله پر استرس باز کردم پاکت‌ها رسید.
    پاکت اول برای پسرم بود؛ زمانی که پاکت رو باز کرد من منتظر نامه ریجکتی بودم که چیزی داخل پاکت نبود و اون خانم پاسپور رو باز کرد و من با تعجب برچسب شینگن 30 روزه یک بار ورود در بازه 45 روزه رو دیدم.باورکردنی نبود مخصوصا برای یه شینگن اولی مثل من با اون مشخصاتی که گفته بودم.
    من از تجربیات همه دوستانی که این‌جا کامنت گذاشتم نهایت استفاده رو کردم از تجربه دوستم علی خیلی استفاده کردم و البته یه کاور لتر هم که حاوی برنامه سفرم بود ضمیمه پرونده کرده بودم.
    امیدوارم همه دوستان این لحظات شیرین رو تجربه بکنن (حداقل برای من این طوری بود) و سفری پرخاطره و جذاب به گوشه‌گوشه دنیا داشته باشن همون‌طور که مدیر محترم سفرنوشت این تجره رو دارن و من به شخصه به ایشون غبطه می‌خورم.
    اگر سوالی هم داشتید زیر همین مطلب طولانی بگذارید با افتخار تا اون‌جا که بتونم کمکتون خواهم کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)