صفحه 130 از 142 نخستنخست ... 3080120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,291 تا 1,300 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

تبریک عرض می‌کنم
    ما هم سینگل 30 روزه گرفتیم که البته شینگن اولمون بود

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

سلام تبريك ميگم بهتون ايشالله كه سفر خوبي داشته باشين. سوالم اينه كه تمكن رو چقدر نشون دادين؟! ا
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan9705 نمایش پست ها
    سلام
    پیشاپیش از این این‌که وقت می‌گذارید و مطلب من رو می‌خونید تشکر می‌کنم از مدیر سایت هم به جهت انتشار این مطلب قدردانم
    داستان ویزا گرفتن ما از دی ماه سال 97 با پیشنهاد یکی از دوستان تصمیم گرفتیم که برای اخذ ویزای هلند اقدام کنیم خلاصه از روزی که جواب ای‌میل تعیین وقت اومد پروسه جمع‌آوری مدارک شروع شد.
    دوست من سابقه اخذ ویزا از هلند رو داشت و توی این داستان خیلی به ما کمک کرد مخصوصا یک سری جزئیات که شاید در ظاهر بی اهمیت باشن ولی می‌تونن به موفقیت پرونده کمک زیادی بکنن.
    من لیست اون مدارک جزئی رو می‌نویسم البته شاید تکرار مکررات باشه ولی امیدوارم به کار دوستان بیاد چون به کار من اومد
    جدای از مدارک شغلی مثل گواهی اشتغال و سابقه بیمه و فیش حقوقی آگهی تاسیس شرکت محل کارتون رو ضمیمه پرونده بکنید معمولا شرکت‌های با قدمت زیاد شرایط بهتری رو دارن.
    اگر فرزند مدرسه‌ای دارید گواهی اشتغال به تحصیل می‌تونه به قوی‌تر شدن پرونده کمک کنه.
    در مورد کیس من چون خانمم کارمند بانک هست و گواهی بانک فقط تایید کرده بود که ایشون کارمند اونجا هست و تحت پوشش بیمه، ما یک ترجمه هم از صفحه اول دفترچه بیمه ایشون داخل مدارک گذاشتیم.
    در مورد سایر جرئیات باید عرض کنم که حقوق من شیش تومنه و مانده حسابم حدود 14 تومن
    15 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم و البته سند ملکی به نام همسرم هست.
    هتل رو با کمک دوستم از یک آژانس مسافرتی رزرو کردم که با ای‌میلی که به هتل دادم تاییدیه قطعی رزرو رو هم برام فرستادن.
    نا گفته نمونه که ما برای 26 فروردین 98 در vfs وقت داشتیم که با ای‌میلی به ما اطلاع دادن که همون روز و ساعت به سفارت هلند مراجعه کنید.
    خلاصه ما 26 فروردین رفتیم سفارت بعد از انگشت‌نگاری نوبت گرفتیم که مدارکمون رو تحویل بدیم تمام مدارک مرتب شد و تحویل کارمند مربوطه شد و رسیدی بابت تحویل مدارک به ما دادن و گفتن تا دو هفته دیگه vfs با شما تماس خواهد گرفت جهت تحویل گرفتن پاسپورت‌ها.
    توی این دو هفته تمام مطالب سفرنوشت و نظرات همه دوستان رو خوندم و روز به روز ناامیدتر می‌شدم که افرادی با تمکن مالی بسیار بیشتر ما و سابقه سفر بهتر از ما (ما سفر خارجی به ترکیه و امارات و حتی بلغارستان داشتیم که هیچ کدوم رو از ما نگرفتن) نتونسته بودن ویزا بگیرن؛ خلاصه دیروز با من تماس گرفتن برای گرفتن پاسپورت‌ها و البته با دوست عزیزم (در ابتدا گفتم هم با ما اقدام به اخذ ویزا کرده بود و در تمام این مدت کنار من راهنمایی می‌کرد) ایشون رفت و جواب مثبت رو گرفت البته خب سابقه ایشون خیلی بهتر از من بود و من امروز 10/02/98 صبح علی الطلوع رفتم دنبال پاسپورت‌ها و جواب ریجکتی.
    دوستان کار چاق کن در اطراف ساختمون هروی منتظر ارائه خدمت به هموطنان بودند که یکی از اون دوستان گفت که خیالت راحت ریجکتی منم با خیال راحت رفتم بالا که ویزا با جواب ریجکتی رو بگیرم.
    دفتر تحویل پاسپورت‌ها در طبقه پنجم و واحد A5 هستش. حتما اگر با خانواده اقدام کردید اگر اعضای خانواده همراهتون نیستن حتما برگه وکالت از اون شخص داشته باشید (وکالت محضری اصلا لازم نیست) فقط نوشته شده باشه که من وکالت میدم که ایشون پاسپورتم رو تحویل بگیره ولی حتما شناسنامه‌ها همراهتون باشه و البته کپی شناسنامه خود کسی که میره پاسپورت‌ها رو بگیره البته اونجا دستگاه کپی هست ولی نمیدونم بابت کپی شناسنامه وجهی اخد میشه یا نه چون من کپی شناسنامه همرام بود.
    خلاصه بعد از این که کارمند اونجا مشخصات پاکت‌ها رو روی فرم مخصوص نوشت و امضا گرفت نوبت مرحله پر استرس باز کردم پاکت‌ها رسید.
    پاکت اول برای پسرم بود؛ زمانی که پاکت رو باز کرد من منتظر نامه ریجکتی بودم که چیزی داخل پاکت نبود و اون خانم پاسپور رو باز کرد و من با تعجب برچسب شینگن 30 روزه یک بار ورود در بازه 45 روزه رو دیدم.باورکردنی نبود مخصوصا برای یه شینگن اولی مثل من با اون مشخصاتی که گفته بودم.
    من از تجربیات همه دوستانی که این‌جا کامنت گذاشتم نهایت استفاده رو کردم از تجربه دوستم علی خیلی استفاده کردم و البته یه کاور لتر هم که حاوی برنامه سفرم بود ضمیمه پرونده کرده بودم.
    امیدوارم همه دوستان این لحظات شیرین رو تجربه بکنن (حداقل برای من این طوری بود) و سفری پرخاطره و جذاب به گوشه‌گوشه دنیا داشته باشن همون‌طور که مدیر محترم سفرنوشت این تجره رو دارن و من به شخصه به ایشون غبطه می‌خورم.
    اگر سوالی هم داشتید زیر همین مطلب طولانی بگذارید با افتخار تا اون‌جا که بتونم کمکتون خواهم کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iCHE نمایش پست ها
    سلام تبريك ميگم بهتون ايشالله كه سفر خوبي داشته باشين. سوالم اينه كه تمكن رو چقدر نشون دادين؟! ا
    همون طور که تو یادداشت طولانیم عرض کردم برای خودم حدود 14 تومن و برای همسرم حدود 20 تومن البته چون من زودتر تمکن گرفتم مبلغی از حسابم برای همسرم حواله کردم که عدد اون کمی بالاتر بره

Junior Member

تبریک عرض می‌کنم
    ما هم سینگل 30 روزه گرفتیم که البته شینگن اولمون بود

نقل قول نوشته اصلی توسط manoork نمایش پست ها
    سلام.
    بنده به همراه خانواده درخواست داده بودم. 15 آپریل خود سفارت رفتم برای تحویل مدارک. دعوتنامه هم نداشتم.
    4 تا ویزای قبلی داشتم که آخری از هلند مولتی شش ماهه بود و همسر و فرزندم هم یک ویزای مولتی 45 روزه هلند داشتند. امروز پاسپورت ها رو گرفتم ویزای سینگل 30 روزه برای کل خانواده صادر شده بود.
    به امید ویزای دوستان

Junior Member

دوستان ممنون میشم پاسخ من رو بدید:
    این پرینت گردش حساب هر چی تعداد برگشهاش بیشتر باشه موثر تر هست؟
    یکی از دوستانم میگه روزی 10 تا 15 تا تراکنش داشته باش
    این تعداد تراکنش برای منی که کارمند هستم شک برانگیز نیست؟

Junior Member

نه اصلا هیچ فرقی نمی‌کنه مثلا یه بانکی مثل بانک سپه که من توش حساب دارم تو هر صفحه 50 تا تراکنش داره اون وقت پرینت حساب 3 ماهه من شد 8 صفحه بعد بانک ملی که خانمم حساب داره تو هر صفحه بیست تا تراکنش داره برای اونم شد 8 صفحه حالا کی تراکننش بیشتره معلومه من ولی تعداد صفحاتمون یکی بود.
    نکته مهم واقعی بودن اتفاقاتیه که تو حساب شما میوفته مثلا شما اعلام می‌کنید در ماه 5 میلیون تومن حقوقتونه ولی حساب شما نشون میده که ماهی 15 میلیون به حسابتون واریز میشه حالا باید واسه اون توضیح قانع کننده داشته باشید یا بعضیا یه پول درشت به حساب واریز می‌کنن بعدشم برداشت می‌کنن خب معلومه این داستان داره.
    منو خانمم دو تایی باهم مانده حسابمون به سی تومنم نمیرسید ولی خوشبختانه ویزا شدیم.
    البته یه ملک هم بود.
    جفتمونم کارمندیم و درآمد یهویی نداریم همه چیز باید با هم بخونه .

نقل قول نوشته اصلی توسط db07 نمایش پست ها

Local Moderator

سلام

ببینید مدتی هست که تمام سفارت های اروپایی دارند روند دادن ویزا رو واقعی تر می کنن. این که صرفاً یک سری تراکنش بی دلیل ایجاد بشه تا تعداد تراکنش ها بره بالا، موثر و مثمرثمر نخواهد بود.

بهتره حساب بانکی خودتان که بهش واریز حقوق انجام میشه و ازش خریدهای روزانه رو انجام می دهید با اضافه کردن هدفمند تراکنش ها برای بازه مشخصی قبل از دریافت پرینت حساب، برای ارائه به سفارت در نظر بگیرید. در نظر داشته باشید که حتماً موجودی حساب حداقل 50-40 میلیون باشه.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط db07 نمایش پست ها

Junior Member

راستش ما با مجموع سی تومن گردش ویزا گرفتیم
    امیدوارم دوستان هم بتونن ویزا بگیرن

Junior Member

سلام.
    ممنون بابت این تاپیک آموزنده و جواب های عالیتون.
    یک سوالی داشتم. من برای May 28 وقت سفارت دارم برای ویزای بیزنس. یک مصاحبه کاری دارم با یک شرکت هلندی. شرکت برای من برنامه سفر و اقامت 3 روزه داده و گفتن که ممکنه این تاریخ عوض بشه.
    سوال من این هست که آیا سفارت به من ویزای 3 روزه دقیق در همون تاریخ ذکر شده میده یا جایی برای تغییر هست؟ چون تا جایی که میدونم شما در بازه اعتبار ویزاتون میتونی برنامه سفرت رو تغییر بدی، حالا اگر بازه ویزا دقیق منطبق بر برنامه سفر باشه دیگه امکان تغییر نیست.
    من با سفارت تماس گرفتم و همین رو پرسیدم که در جواب گفتن مشخص نیست اصلا. اگر کسی تجربه مشابه داشته ممنون میشم اطلاع بده.
    یه سوال کوچک دیگه هم داشتم که تقریبا با مطالعه پست های قبلی جوابش رو گرفتم ولی از اونجایی که یکم پست ها قدیمی بودن گرفتم دوباره بپرسم. برای سفری که هزینش پای شرکت هست آیا موجودی حساب اهمیت خاصی داره؟

Junior Member

راستش حتما با شرکتی که براتون دعوتنامه فرستاده مکاتبه کنید که وقتتون رو عقب‌تر بندازن این طوری اگر ویزا هم با تاخیر صادر بشه شما مشکلی نخواهید داشت
    مدارک تمام مالی‌تون رو بذارید ضرر نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط HamedB2B نمایش پست ها
    سلام.
    ممنون بابت این تاپیک آموزنده و جواب های عالیتون.
    یک سوالی داشتم. من برای May 28 وقت سفارت دارم برای ویزای بیزنس. یک مصاحبه کاری دارم با یک شرکت هلندی. شرکت برای من برنامه سفر و اقامت 3 روزه داده و گفتن که ممکنه این تاریخ عوض بشه.
    سوال من این هست که آیا سفارت به من ویزای 3 روزه دقیق در همون تاریخ ذکر شده میده یا جایی برای تغییر هست؟ چون تا جایی که میدونم شما در بازه اعتبار ویزاتون میتونی برنامه سفرت رو تغییر بدی، حالا اگر بازه ویزا دقیق منطبق بر برنامه سفر باشه دیگه امکان تغییر نیست.
    من با سفارت تماس گرفتم و همین رو پرسیدم که در جواب گفتن مشخص نیست اصلا. اگر کسی تجربه مشابه داشته ممنون میشم اطلاع بده.
    یه سوال کوچک دیگه هم داشتم که تقریبا با مطالعه پست های قبلی جوابش رو گرفتم ولی از اونجایی که یکم پست ها قدیمی بودن گرفتم دوباره بپرسم. برای سفری که هزینش پای شرکت هست آیا موجودی حساب اهمیت خاصی داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)