صفحه 131 از 142 نخستنخست ... 3181121122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,301 تا 1,310 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

مشکل عقب انداختن نیست. خوشبختانه شرکت خیلی راه اومد و 3 ماه وقت داد (ماکسیمم تایمی که شما برای دریافت ویزا فرصت دارید)
    مسئله این هست که تاریخی که به من اعلام میکنن و بر اساس اون برنامه سفر به من میدن امکان داره تغییر کنه. خوب تغییر برنامه سفر در بازه اعتبار ویزا امکان پذیر هست. برنامه سفر من 3 روزست. اگر برای همون 3 روز برنامه سفر به من ویزا بدن مسلما دیگه امکان تغییر توش وجود نخواهد داشت.
    سوال من این هست که توی این شرایط سفارت معمولا ویزا چند روزه میده؟ دقیق 3روزه یا بیشتر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan9705 نمایش پست ها
    راستش حتما با شرکتی که براتون دعوتنامه فرستاده مکاتبه کنید که وقتتون رو عقب‌تر بندازن این طوری اگر ویزا هم با تاخیر صادر بشه شما مشکلی نخواهید داشت
    مدارک تمام مالی‌تون رو بذارید ضرر نداره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

معمولا حداقل 45 روزه با سی روز اقامت میده هلند

نقل قول نوشته اصلی توسط HamedB2B نمایش پست ها
    مشکل عقب انداختن نیست. خوشبختانه شرکت خیلی راه اومد و 3 ماه وقت داد (ماکسیمم تایمی که شما برای دریافت ویزا فرصت دارید)
    مسئله این هست که تاریخی که به من اعلام میکنن و بر اساس اون برنامه سفر به من میدن امکان داره تغییر کنه. خوب تغییر برنامه سفر در بازه اعتبار ویزا امکان پذیر هست. برنامه سفر من 3 روزست. اگر برای همون 3 روز برنامه سفر به من ویزا بدن مسلما دیگه امکان تغییر توش وجود نخواهد داشت.
    سوال من این هست که توی این شرایط سفارت معمولا ویزا چند روزه میده؟ دقیق 3روزه یا بیشتر؟

با سلام به اطلاع دوستان می رسانم ویزای مولتی هم تو هفته پیش صادر شده ۳ ماهه

Junior Member

چقدر عالی. یعنی حتی برای یک سفر 3 روزه هم اقامت 30 روزه میدن؟ این هم بگم که اولین سفرم هست و پاسپورتم سفید سفید هست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad81 نمایش پست ها
    معمولا حداقل 45 روزه با سی روز اقامت میده هلند

Junior Member

من دقیقا برای 8 روز برنامه نوشتم و سی روزه گرفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط HamedB2B نمایش پست ها

Junior Member

سلام دوستان. من چند تا پرسش دارم که واقعاً ممنون می‌شم اگر کمکم کنید.

من از ۲۱ جولای یه سامرسکول ۱۲ روزه توی لایدن ثبت‌نام کرده‌م. بعد از چندین و چند بار ایمیل و تقاضا سفارت بالاخره به من وقت فوری داد؛ ۱ جولای. تا قبلش می‌گفتن تا هفته سوم جولای وقت نداریم. من مجردم و ۲۳ سالمه و دانشجوم. تمکّن مالی رو از پدرم می‌گیرم و تنها چیزی که اینجا به اسممه یه پژوی دویست‌وهفته. سفر خارجی توی پاسپورت فعلیم فقط چندتا دوبی و استانبوله. البته هزینه‌ی سامرسکول بالاست ولی قراره اونو نقداً پرداخت کنم و الآن فقط دعوت‌نامه دارم از دانشگاه. نمی‌دونم باید چیکار کنم که شانس ویزا گرفتنم بیشتر شه. تصمیم گرفتم که پروازامو واقعاً بخرم و رزرو نکنم. به‌نظرتون ممکنه این باعث شه شانس ویزا گرفتنم بیشتر شه؟

مسأله‌ی دیگه این که من بعد سامرسکول می‌خوام چند روزی برم بلژیک پیش دوستم. اگر بلیط برگشت رو از بلژیک بگیرم و ببرم برای سفارت مشکلی پیش می‌آد، نه؟

خیلی ممنون می‌شم اگر کمکم کنید

Local Moderator

سلام

شما الان و در حال حاضر برای بالا بردن شانس ویزاتون، کار خاصی نمی تونید انجام بدید و شرایط . به طورکلی و جهت اطلاع شما باید بگم که الان مدتی هست که سفارت های اروپایی و از جمله سفارت هلند، در ویزا دادن سخت گیر شده و داره ویزاها رو براساس شرایط واقعی افراد و کشور میده. الان شما با توجه به این که مجرد هستید و سابقه قبلی شینگن نداشتید، شانس خیلی بالایی برای ویزا ندارید، ولی شاید داشتن دعوت نامه از اون موسسه و این که کاملاً هدف از رفتن به این سفر می تونه برای سفارت مشخص باشه، شانس شما را کمی بیشتر کنه. اگر دعوت نامه نداشتید که به احتمال زیاد ریجکت می شدید.
    البته صمیمانه امیدوارم که ویزا بشید و بتونید به دوره آموزشی مدنظرتون برسید.

نیازی نیست پرواز رو بخرید، رزرو کنید و برای خودتون هزینه اضافی درست نکنید، هیچ تاثیری هم در نتیجه ویزا نداره.

به نظر من این که می خواهید از بلژیک برگردید و بلیط برگشت بلژیک رو می خواهید ارائه بدید، اثر منفی روی پروسه ویزای شما داره. بلژیک تا هلند که راه زیادی نیست. وقتی ویزا بشید ، می تونید چند روز آخر رو هم برید بلژیک و در نهایت از همون هلند برگردید.

در خصوص نحوه پرداخت هزینه دوره آموزشی، اون موسسه به شما نامه یا گواهی میده که پرداخت نقدی مشکلی نداره؟

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط setayeshd نمایش پست ها
    سلام دوستان. من چند تا پرسش دارم که واقعاً ممنون می‌شم اگر کمکم کنید.

من از ۲۱ جولای یه سامرسکول ۱۲ روزه توی لایدن ثبت‌نام کرده‌م. بعد از چندین و چند بار ایمیل و تقاضا سفارت بالاخره به من وقت فوری داد؛ ۱ جولای. تا قبلش می‌گفتن تا هفته سوم جولای وقت نداریم. من مجردم و ۲۳ سالمه و دانشجوم. تمکّن مالی رو از پدرم می‌گیرم و تنها چیزی که اینجا به اسممه یه پژوی دویست‌وهفته. سفر خارجی توی پاسپورت فعلیم فقط چندتا دوبی و استانبوله. البته هزینه‌ی سامرسکول بالاست ولی قراره اونو نقداً پرداخت کنم و الآن فقط دعوت‌نامه دارم از دانشگاه. نمی‌دونم باید چیکار کنم که شانس ویزا گرفتنم بیشتر شه. تصمیم گرفتم که پروازامو واقعاً بخرم و رزرو نکنم. به‌نظرتون ممکنه این باعث شه شانس ویزا گرفتنم بیشتر شه؟

مسأله‌ی دیگه این که من بعد سامرسکول می‌خوام چند روزی برم بلژیک پیش دوستم. اگر بلیط برگشت رو از بلژیک بگیرم و ببرم برای سفارت مشکلی پیش می‌آد، نه؟

خیلی ممنون می‌شم اگر کمکم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

شما الان و در حال حاضر برای بالا بردن شانس ویزاتون، کار خاصی نمی تونید انجام بدید و شرایط . به طورکلی و جهت اطلاع شما باید بگم که الان مدتی هست که سفارت های اروپایی و از جمله سفارت هلند، در ویزا دادن سخت گیر شده و داره ویزاها رو براساس شرایط واقعی افراد و کشور میده. الان شما با توجه به این که مجرد هستید و سابقه قبلی شینگن نداشتید، شانس خیلی بالایی برای ویزا ندارید، ولی شاید داشتن دعوت نامه از اون موسسه و این که کاملاً هدف از رفتن به این سفر می تونه برای سفارت مشخص باشه، شانس شما را کمی بیشتر کنه. اگر دعوت نامه نداشتید که به احتمال زیاد ریجکت می شدید.
    البته صمیمانه امیدوارم که ویزا بشید و بتونید به دوره آموزشی مدنظرتون برسید.

نیازی نیست پرواز رو بخرید، رزرو کنید و برای خودتون هزینه اضافی درست نکنید، هیچ تاثیری هم در نتیجه ویزا نداره.

به نظر من این که می خواهید از بلژیک برگردید و بلیط برگشت بلژیک رو می خواهید ارائه بدید، اثر منفی روی پروسه ویزای شما داره. بلژیک تا هلند که راه زیادی نیست. وقتی ویزا بشید ، می تونید چند روز آخر رو هم برید بلژیک و در نهایت از همون هلند برگردید.

در خصوص نحوه پرداخت هزینه دوره آموزشی، اون موسسه به شما نامه یا گواهی میده که پرداخت نقدی مشکلی نداره؟

شاد باشید.

سلام! ممنونم از پاسختون. خیلی لطف کردید. بهم ایمیل داده‌ن که با پرداخت نقدی مشکلی ندارن، می‌تونم اونو پرینت کنم؟ یا بگم بهم گواهی بدن؟

همچنین سؤالم اینه که اگر پروازو نخرم گمونم وقتی ویزام بیاد خیلی گرون می‌شه پرواز، نه؟ پنج روز مونده به تاریخ شروغ دوره.

Local Moderator

خواهش می کنم،

نه همون ایمیل کافیه. می خواستم بدونم که مدرکی دارید که نشون میده با این مساله مشکل ندارن یا نه. به هر حال شما ازشون دعوت نامه دارید دیگر که همون خوبه. همین ایمیل که گفتید رو پرینت بگیرید.

بله مشخصه که گرون میشه، به خصوص در این تایمی که شما می خواهید بروید. من گفتم خدمتتون که تاثیری در نتیجه ویزاتون نداره و از این جهت هزینه اضافه نکنید. اگر فکر می کنید که شانس دادن ویزاتون بیشتز از ندادن هست که می تونید بخرید. پروازهای ایران ایر و هزینه استرداد بلیط های کلاس های مختلف پروازی رو چک کنید و ببینید کدام براتون به صرفه تر هست.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط setayeshd نمایش پست ها
    سلام! ممنونم از پاسختون. خیلی لطف کردید. بهم ایمیل داده‌ن که با پرداخت نقدی مشکلی ندارن، می‌تونم اونو پرینت کنم؟ یا بگم بهم گواهی بدن؟

همچنین سؤالم اینه که اگر پروازو نخرم گمونم وقتی ویزام بیاد خیلی گرون می‌شه پرواز، نه؟ پنج روز مونده به تاریخ شروغ دوره.

Junior Member

گواهی اشتغال به تحصیل دانشگاه فراموشتون نشه و حتی اگه توصیه‌نامه‌ای چیزی دارید داخل مدارکتون بذارید.
    حتما یه تاییدیه با سربرگ سامراسکولتون توی مدارکتون بذارید.
    برنامه سفرتون با برنامه سامراسکول منطبق باشه.
    پروازها معمولا ده درصد جریمه در نظر می‌گیرن توی اون تاریخ پروازهای ایران‌ایر حدود 8.000.000 تومنه می‌تونید حداقل روی 800.000 جریمه حساب کنید اگر با این اعداد مشکلی ندارید بلیط قطعی بگیرید، هر چند که فایده‌ای هم ندارد و کارتون با یه رزرو حل میشه.
    ضمنا اگر برای اقامت هم در هتل مستقر هستید از اونجا هم یه تاییدیه روی سربرگ هتل بگیرید.
    امیدوارم بیایید اینجا و خبر ویزا شدنتون رو بشنویم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)