صفحه 132 از 142 نخستنخست ... 3282122123124125126127128129130131132133134135136137138139140141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,311 تا 1,320 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

دوستان خیلی متشکرم از پاسختون. یه پرسش دیگه. اگر من تاریخ برگشتم رو دو هفته بعد از پایان سامرسکول بزنم و بگم می‌خوام در این مدّت از کتابخونه‌ی دانشگاه استفاده کنم و یه سفر برم بلژیک پیش دوستم و برگردم، احتمال ریجکتی بالا می‌ره؟ با فرض اینکه بلیط برگشت قطعی هم داشته باشم.

و یه پرسش دیگه. برای ویزای بیزنس (که گویا مقاصد تحصیلی رو هم شامل می‌شه) گویا گردش مالی نمی‌خواد وی‌‌اف‌اس ولی باید مدارک تمکّن مالی برد. اگر سند خونه‌ای که به اسم پدرم یا مادرمه ترجمه کنم مشکلی نداره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

به نظر من تاریخ برگشتتون رو دقیقا روزی که سامر اشکال تموم میشه بزنید معمولا خودشون بیشتر براتون صادر می‌کنن مثلا خود من برنامه‌ای که داشتم برای یک هفته بود ولی سی روزه صادر کردن
    برنامه سفرتون رو برابر همون سامر اسکول بنویسید ترجیحا اسمی از بلژیک یا هر جای دیگه رو نبرید چون باید محل اقامت خودتون توی اون کشور رو هم نشون بدید انشالله بعد از ویزا شدن توی اون زمان اگر شرایطش رو داشتید کل اروپا رو بگردید فقط حواستون باشه خروجتون هم ترجیحا از هلند باشه که برای وبزاهای بعدی به مشکل برنخورید
    ظاهرا خیلی به سند ملکی اهمیتی نمیدن مخصوصا حالا که اصلا به نام شما نیست
    شما باید ثابت کنید که برمی‌گردید همین
    حالا اگر جایی مشغول به کار هستید مدارک شغلی
    گردش حساب و موجودی حساب
    گواهی اشتغال به تحصیل اگر دانشجو هستید
    بلیط قطعی یا رزرو خیلی تاثیری توی نتیجه نمی‌ذاره

نقل قول نوشته اصلی توسط setayeshd نمایش پست ها
    دوستان خیلی متشکرم از پاسختون. یه پرسش دیگه. اگر من تاریخ برگشتم رو دو هفته بعد از پایان سامرسکول بزنم و بگم می‌خوام در این مدّت از کتابخونه‌ی دانشگاه استفاده کنم و یه سفر برم بلژیک پیش دوستم و برگردم، احتمال ریجکتی بالا می‌ره؟ با فرض اینکه بلیط برگشت قطعی هم داشته باشم.

و یه پرسش دیگه. برای ویزای بیزنس (که گویا مقاصد تحصیلی رو هم شامل می‌شه) گویا گردش مالی نمی‌خواد وی‌‌اف‌اس ولی باید مدارک تمکّن مالی برد. اگر سند خونه‌ای که به اسم پدرم یا مادرمه ترجمه کنم مشکلی نداره؟

Local Moderator

سلام

اصلاً صحبتی از بلژیک نکنید که تاثیر منفی خواهد داشت. اگرچه که در شرایط فعلی، اگر بهتون ویزا بدن، نهایتاً چند روز بیشتر از دوره سامرسکول درخواستی شما خواهد بود، توی اون چند روز می تونید برید بلژیک و از هلند هم برگردید.

سند خونه تاثیری نداره و ازتون نخواهند گرفت.

شاد باشید.

Junior Member

ممنونم از لطف بسیارتون. الآن من می‌خوام پرواز بگیرم و پروازا برای روزی که سامرسکول تموم می‌شه خیلی گرونن. ایران‌ایر پرواز مستقیم داره دو روز بعد از پایان سامرسکول. اگر این بلیط رو بگیرم و براشون توضیح بدم که چون پرواز مستقیم برام ارجحیت داشت دو روز بیشتر می‌مونم ایراد می‌گیرن؟ :/ چون در هر حال که من باید یک روز بعد پایان سامرسکول برم چون تا شب برنامه دارن اونجا!

Junior Member

شما نیازی به خرید قطعی ندارید
    برای تاریخ مورد نظرتون رزرو انجام بدید اگر انشالله ویزا شدید می‌تونید از همون بلیط استفاده کنید و اگر هم نشدید که هیچ باطل میشه. ضمنا اصلا اونجا کسی گوش نمیده که شما چی میگید چون فقط مدارک شما رو جمع می‌کنن.
    شما دقیقا برابر روزهایی که سامر اسکول دارید بلیط بگیرید بعدش می‌تونید بلیطتون رو عوض کنید.
    اول شما ویزا رو بگیر بعد در مورد بلیط تصمیم بگیر.

ممنونم از لطف بسیارتون. الآن من می‌خوام پرواز بگیرم و پروازا برای روزی که سامرسکول تموم می‌شه خیلی گرونن. ایران‌ایر پرواز مستقیم داره دو روز بعد از پایان سامرسکول. اگر این بلیط رو بگیرم و براشون توضیح بدم که چون پرواز مستقیم برام ارجحیت داشت دو روز بیشتر می‌مونم ایراد می‌گیرن؟ :/ چون در هر حال که من باید یک روز بعد پایان سامرسکول برم چون تا شب برنامه دارن اونجا!

Junior Member

دوستان من وقتم 18 تیر هست ولی شاید نتونم اون موقع مدارک رو اماده کنم بنظرتون اگر نرم در وقت گرفتن سری بعد به مشکل بر میخورم؟
    اگر اینطور هست میتونم خودم وقت رو کنسل کنم؟

Junior Member

سلام
    اگر تا اون موقع نمی‌تونید مدارک رو تهیه کنید یه ای‌نیل به bra بزنید و موضوع رو شرح بدید و ازشون بخواهید وقت دیگه‌ای بهتون بدن ولی با‌ توجه به اوضاع فعلی خیلی سخت وقت میدن
    به نظر من بهتره هر طور که هست مدارک رو تهیه کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط db07 نمایش پست ها
    دوستان من وقتم 18 تیر هست ولی شاید نتونم اون موقع مدارک رو اماده کنم بنظرتون اگر نرم در وقت گرفتن سری بعد به مشکل بر میخورم؟
    اگر اینطور هست میتونم خودم وقت رو کنسل کنم؟

Junior Member

ممنون
    ببخشید منظورتون از bra کجاست ?

دوستان سلام
    در عرض 15 روز گذشته دو بار به vfs ایمیل زدم و درخواست وقت ویزای هلند کردم و هر دو بار نوشته که فعلا وقتها پر هست و بعدا دوباره درخواست بده. واسه کنگره 3 ماه بعدم هم در هلند 200 یورو دادم نمی خوام از دست بدم. چیکار کنم بنظرتون؟ یا جایی رو اشتباه میرم؟ یک ایمیل به آدرسشون زدم با اون 11 موردی که خواسته...

راستی کسی گروه تلگرام داره واسه مسائل سفارت هلند و ویزای شنگن که بشه گفت و گو کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)