صفحه 2 از 142 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه چیز در مورد گرفتن ویزا از سفارت هلند

ویزای من هم اومد. من PhD دانشگاه واخنینگن هستم. دانشگاه 4 June مدارک من رو به IND فرستاد و این مدت ویزای من هولد بود. قرار بود 15 July کارم رو در واخنینگن شروع کنم. رشته من محیط زیست هست اما پروژه ای که قراره روش کار کنم در مورد تصفیه آلاینده های نفتی هست و در واقع اسپانسر این پروژه هم یک شرکت نفتی هست. به همین دلیل ویزای من هولد شده بود. اما استادم 3 هفته پیش به IND نامه ای نوشت و توضیح داد که رشته من ربطی به موارد تحریمی نداره و IND هم خوشبختانه متقاعد شد و درخواست رو اکسپت کرد. حالا من با 2 ماه تاخیر کارم رو شروع میکنم. اونطور که من متوجه شدمIND خیلی روی حرف و نامه استاد حساب میکنه و نامه استاد خیلی میتونه موثر باشه. امیدوارم ویزای همه دوستان به زودی بیاد و به زودی خبر خوب بگیرید و شاد بشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن ویزا دانشجویی و شرایط اقامت در هلند

من 21اگوست 2012 مدارکم رو تحویل سفارت هلند برای شرکت تو یه کنفرانس فیزیک دادم 14 روز بعد یعنی 4 سپتامبر برای تحویل پاسپورتم مراجعه کردم که به من گفتن مدارکت برای بررسی بیشتر رفته هلند . و به محض دریافت جواب بهت زنگ میزنیم.حالا سئوال من اینجاست که با توجه به اینکه کنفرانس 23 سپتامبر هست چقدر طول میکشه تا به من ویزا بدن ؟ایا ممکنه بعد کنفرانس جوابم بیاد ؟هرکس اطلاعاتی داره ممنون میشم کمکم کنه ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

متاسفانه من دیروز نامه ریجکتم رو دریافت کردم. دلیل: تحریمها علیه ایران در بخش نفت و گاز. زمینه کار من در بخش نفت و گاز بود و بعد از 5 ماه معطلی دیروز نامه ریجکت دستم رسید. تاریخ نامه 15 اکتبر است.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

سلام دوستان
    چند تا سوال در مورد ویزای هلند داشتم :
    1) الان وضعیت ویزای هلند چطوریه !؟ به دانشجویان دکتری متاهل ویزا میدن یا نه !؟ یا تحریم شدیم ؟
    2) برای ویزای همسر میشه همزمان اقدام کرد !؟
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

1- به متاهل و مجرد بودن ارتباطي نداره به رشته تون ارتباط داره. اگر رشته تون به هر نحوي قابل ارتباط دادن به نفت و گاز باشه ويزا نمي دهند. الان شروع به ريجكت كردن كردند و متاسفانه اولين نفر من بودم.
    2- بله مي شود اقدام كرد و خيلي بهتره كه همين كار رو بكنيد.

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi6409 نمایش پست ها
    1- به متاهل و مجرد بودن ارتباطي نداره به رشته تون ارتباط داره. اگر رشته تون به هر نحوي قابل ارتباط دادن به نفت و گاز باشه ويزا نمي دهند. الان شروع به ريجكت كردن كردند و متاسفانه اولين نفر من بودم.
    2- بله مي شود اقدام كرد و خيلي بهتره كه همين كار رو بكنيد.
    ممنون از راهنمایی
    شما را در مرحله پذیرش ریجکت کردند یا ویزا !!؟ رشته شما چی بود !!؟
    .You can either have results or excuses; not both

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    ممنون از راهنمایی
    شما را در مرحله پذیرش ریجکت کردند یا ویزا !!؟ رشته شما چی بود !!؟
    من با قرارداد كاري مي خواستم برم. در مرحله ويزا ريجكت شدم كه البته جواب گرفتنم 5 ماه طول كشيد. با يك شركت هلندي قرارداد امضا كردم مثل قراردادي كه براي تحصيل با دانشگاه بسته ميشه. قراردادم رو بستم و طرفين امضا كردند و براي دريافت ويزا اپلاي كردند به IND. بعد از 5 ماه درخواستم ريجكت شد. رشته ام سازه دريايي و به علت ارتباط با نفت و گاز ريجكت شدم. اين موضوع در نامه ريجكت اومده.

Junior Member

سلام من اینا رو خوندم یه شدت دچار استرس شدم

رشته من مهندسی شیمی از دانشگاه اندهون پذیرش دارم باید فبریه اونجاباشم. گروه راکتور ها شیمیایی است و قراره میکرو مکانیک کار کنم که تقریبا ربطی به نفت نداره به نظرتون ریجکت می شم؟

Junior Member

اگر مدارك را براي IND هنوز نفرستادن چيزي به استادتون نگيد چون ممكنه كنسل كنه بره سراغ نفر بعد. اگر مدارك رو فرستادند به استادتون و human resource بگيد پيگيري كنند. اگر استاد نامه بفرسته كه رشته شما ربطي به تحريمها نداره احتمالا مشكلي پيش نخواهد آمد.

Junior Member

یک سئوال از دوستان داشتم که فکر کنم مربوط به همین انجمن میشه ، اگر یک ایرانی بخواد در زمان تحصیل در هلند با اقامت تحصیلی موقت ، برای بازدید دوستان برای یک هفته به ترکیه برود ، به چه صورت خواهد بود ؟ ترکیه جزو شینگن نیست ، اما آیا میشه یک ایرانی برای ورود به ترکیه از مبدا هلند با پاسپورت ایرانی وارد شود ؟ و آیا به هنگام برگشت به هلند مشکلی نخواهد بود ؟ آیا پیش از چنین سفری نیاز به هماهنگی با IND یا دانشگاه هلندی است ؟ ( به دلیل خروج از محدوده ی شینگن ) لطفا راهنمایی بفرمایید . ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)