صفحه 52 از 142 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پ

سلام
    یه سوال دارم
    یکی از دوستان من 55 سال سن داره
    سه تا بچه هم داره بازنشسته نیروی انتظامی هست تمکن مالی 100 میلیون داره خونه داره و سهام دار یه شرکت هم هست گردش حساب هم داره میخواد توریستی به هلند بدون دعوتنامه چقدر شانس داره ویزا بشه البته تنها میخواد بره زن و بچه هاش می مونند تو ایران
    واینکه الن درخواست وقت کنیم برای کی وقت ارسال میشه ؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering TU Delft

سلام دوستان، من از TU Delft پذیرش گرفتم و ویزام اپروو شد و پس فردا وقته سفارتمه میخواستم بدونم غیره نامه پذیرش و فرم MVV عکس و Pass چیزه دیگه ای لازمه؟ و اینکه آیا بازم سوالی تو سفارت میپرسن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadab_AE نمایش پست ها
    سلام دوستان، من از TU Delft پذیرش گرفتم و ویزام اپروو شد و پس فردا وقته سفارتمه میخواستم بدونم غیره نامه پذیرش و فرم MVV عکس و Pass چیزه دیگه ای لازمه؟ و اینکه آیا بازم سوالی تو سفارت میپرسن؟
    سلام، تبریک عرض میکنم!
    خیلی معمولا چیز دیگه ای لازم نیست، الان ویزای ورود+کارت اقامت شما صادر شده، شما میرید سفارت، پاسپورت رو تحویل میدین و برای چند روز دیگه بهتون وقت میدن و میرید تحویل میگیرین، دیگه سوال یا مصاحبه خاصی نداره، اگر احیانا مدرک خاصی نیاز باشه، تو سفارت بهتون میگن و شما باید اون مدارک رو حاضر کنین و یه بار دیگه برید سفارت و تحویل بدین. در کل نگران نباشید، کار ویزای شما تقریبا تمام شده هست.

Junior Member

سلام لطفا اگر كسي ميدونه راهنماييم كنه
    من درخواست ويزاي شينگن دادم و سينگل امروزم بايد برم جواب بگيرم اما توي رسيد ويزا تعداد دفعات ورود رو زده m كه از سفارت پرسيدم گفت ميشه مالتي
    دارم از استرس ميميرم سفارت گفت ما بر اساس داكيومنتتون تصميم ميگيريم
    يعني ممكنه سهوي يا عمدي اشتباه نوشته باشه؟ ايا تصميم گيري براساس اين ثبت هست يا فرم اپليكشيشن

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1363 نمایش پست ها
    من درخواست ويزاي شينگن دادم و سينگل امروزم بايد برم جواب بگيرم اما توي رسيد ويزا تعداد دفعات ورود رو زده m كه از سفارت پرسيدم گفت ميشه مالتي
    يعني ممكنه سهوي يا عمدي اشتباه نوشته باشه؟ ايا تصميم گيري براساس اين ثبت هست يا فرم اپليكشيشن
    من پارسال تقریبا همین موقع ها بود که واسه ویزای شینگن اپلایی کردم، در خواست ویزای سینگل دادم، اما در رسید، مالتیپل عنوان شده بود و در نهایت هم ویزای مالتی پل صادر شد.
    شاید برای همه مالتی پل صادر میکنن.

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

سلام

جای هیچ نگرانی نیست دوست عزیز. ویزای مالتی رو به هر کسی نمی دهند. بنابراین شما خوشحال باشید که برای ویزا مالتی درخواست شما بررسی می شود. اگر به فرض هم ویزا مالتی ندهند به شما سینگل میدهند.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال دارم
    یکی از دوستان من 55 سال سن داره
    سه تا بچه هم داره بازنشسته نیروی انتظامی هست تمکن مالی 100 میلیون داره خونه داره و سهام دار یه شرکت هم هست گردش حساب هم داره میخواد توریستی به هلند بدون دعوتنامه چقدر شانس داره ویزا بشه البته تنها میخواد بره زن و بچه هاش می مونند تو ایران
    واینکه الن درخواست وقت کنیم برای کی وقت ارسال میشه ؟؟؟؟؟
    سلام

اخیرا درخواست ویزا سفارت هلند به شرکت واسطه سپرده شده است که از این طریق کارها ساده تر و سریع تر می شود ولی شانس گرفتن ویزا معلوم نیست چطور می شود!!.اتفاقا اگر ایشان به همراه خانواده برای ویزا توریستی اقدام کنند شانس خوبی دارند. نشان دادن تمکن مالی و مدارک قوی دال بر برگشت مهم خواهد بود.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member

ممنون از جوابتون و وقتی که گذاشتید درنهایت تعجب بهم ویزای مالتی دادند در صورتی که درخواست من سینگله

ممنون از جوابتون و وقتی که گذاشتید درنهایت تعجب بهم ویزای مالتی دادند در صورتی که درخواست من سینگله
    شرایطتون چطور بود؟ دعوتنامه داشتید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط canadavisit نمایش پست ها
    شرایطتون چطور بود؟ دعوتنامه داشتید؟
    سلام بله دعوتنامه داشتم خودم و همسرم از طرف اقوام همسرم كه شهروند هلند هستند ولي اصلا ازمون نپرسيد كسي كه دعوت كرده چه نسبتي با شما داره
    ما چندتا سفر به كشورهاي غير شينگن با همسرم رفته بوديم
    و خودم در يكسال گذشته بدون همسرم دو شنگن داشتم و همسرم هم بدون من يك سفر غير شنگن رفته بود و سند خونه- مدارك شغلي و مالي هم داشتيم گردش در حدود 60-70 ميليون براي هركدوم در سه ماه
    و موجودي حدود 25 ميليون براي هركدوم
    و ليست بيمه با سابقه بالا داشتيم - بليط كانفرم شده هم برده بوديم -هيچ مدركي رو به تاييد وزارت خارجه نرسونديم و بيمه ما براي يك هفته بود
    بااينحال چون همسرم بار اول بود شينگن ميخواست و هردو سينگل درخواست داده بوديم اما به من ويزاي دوساله مالتي و به همسرم دوماهه مالتي دادند كه واقعا براي خودمون عجيب بود

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)