صفحه 53 از 142 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

سلام دوستان من بهمراه خانوادم میخام برای ویزای توریستی اقدام کنم. دعوتنامه ندارم. موجودی حدود ۵۰ تومن و سابقه ی ۷ ویزای شنگن از یونان و ایتالیا ویزاهای امریکا، استرالیا، کانادا و ژابن دارم. به نظرتون برای دوساله مولتی اقدام کنم میدن ویزا ؟ و اینکه اصن کجا باید بگم که دو ساله مولتی میخام ؟!‌چون اصن توی فرم چنین گزینه ای نداره ! ممنون میشم راهنمایی کنید !

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

سلام دوستان. یک سوالی دارم. من از آخن آلمان پذیرش دارم و الان آلمان خیلی شلوغ تا 4 ماه دیگه هم سفارت وقت نمیده. دانشگاه به من پیشنهاد داد که یک آپشنشون اینه که تو هلند زندگی کنم و برای ویزای هلند اقدام کنم. و چون اطلاعاتی ندارم میخواستم ببینم برای تمکن مالی 10300 یورو نفری هست؟ و اینکه تو حساب ایران باشه کافی یا مثل آلمان ممکن تو فرودگاه مبلغ را چک کنن؟

با سلام، ویزای توریستی حداکثر 3 ماه هست، برای ویزاهای بالای 3 ماه، باید MVV بگیرین که شرایطش کاملا متفاوت هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hesan1995 نمایش پست ها
    سلام دوستان من بهمراه خانوادم میخام برای ویزای توریستی اقدام کنم. دعوتنامه ندارم. موجودی حدود ۵۰ تومن و سابقه ی ۷ ویزای شنگن از یونان و ایتالیا ویزاهای امریکا، استرالیا، کانادا و ژابن دارم. به نظرتون برای دوساله مولتی اقدام کنم میدن ویزا ؟ و اینکه اصن کجا باید بگم که دو ساله مولتی میخام ؟!‌چون اصن توی فرم چنین گزینه ای نداره ! ممنون میشم راهنمایی کنید !

Local Moderator

سلام

سفارت هلند تا جایی که من می دونم بدون دعوت نامه، مدارک رو ازتون نمی گیره، برای این موضوع باید بهشون زنگ بزنید و قبل از اقدام، از این موضوع ممطئن بشید.

ویزای کوتاه مدت تایپ c که ویزای توریستی هم شامل اون می شه، می تونه تا 5 سال هم ارائه بشه، به شرط این که ویزاهای قبلی از این کشور داشته باشید. البته ویزاهای قبلی شینگن، براتون نکته مثبتی هست.

در دفعه اول اقدام از سفارت هلند، بعیده دو ساله مولتی به شما بدن، باید ابتدا کمتر درخواست بدید و دفعه های بعدی، برای این نوع ویزا اقدام کنید. در داخل فرم درخواست هم گزینه مولتیپل و ابتدا و انتهای درخواست مشخص هست.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hesan1995 نمایش پست ها

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar_aku85 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک سوالی دارم. من از آخن آلمان پذیرش دارم و الان آلمان خیلی شلوغ تا 4 ماه دیگه هم سفارت وقت نمیده. دانشگاه به من پیشنهاد داد که یک آپشنشون اینه که تو هلند زندگی کنم و برای ویزای هلند اقدام کنم. و چون اطلاعاتی ندارم میخواستم ببینم برای تمکن مالی 10300 یورو نفری هست؟ و اینکه تو حساب ایران باشه کافی یا مثل آلمان ممکن تو فرودگاه مبلغ را چک کنن؟
    سلام

این کارو نکنید دوست عزیز. از خود المان اقدام کنید. حتی اگر هم طول بکشد باز مطمئن تر هستید و برای پذیرش دانشگاه هم مشکلی نخواهد بود.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member

من دو بار بدون دعوتنامه ویزای توریستی مولتی هلند رو گرفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

سفارت هلند تا جایی که من می دونم بدون دعوت نامه، مدارک رو ازتون نمی گیره، برای این موضوع باید بهشون زنگ بزنید و قبل از اقدام، از این موضوع ممطئن بشید.

ویزای کوتاه مدت تایپ c که ویزای توریستی هم شامل اون می شه، می تونه تا 5 سال هم ارائه بشه، به شرط این که ویزاهای قبلی از این کشور داشته باشید. البته ویزاهای قبلی شینگن، براتون نکته مثبتی هست.

در دفعه اول اقدام از سفارت هلند، بعیده دو ساله مولتی به شما بدن، باید ابتدا کمتر درخواست بدید و دفعه های بعدی، برای این نوع ویزا اقدام کنید. در داخل فرم درخواست هم گزینه مولتیپل و ابتدا و انتهای درخواست مشخص هست.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ata2010 نمایش پست ها
    من دو بار بدون دعوتنامه ویزای توریستی مولتی هلند رو گرفتم
    سلام

شما اولین ویزا هلند رو مواتی گرفتین یا قبلا از اون از هلند سینگل داشتین؟

میشه لطفا مدارکی رو که ارائه دادین بگین؟

Junior Member

دوستان یک سوالی. شما می تونید ویزا یک کشور شینگن رو بگیرید اما برید یک کشور دیگه حوزه شینگن درس بخونید؟
    مشکلی پیش میاد؟

تا اونجائیکه من اطلاع دارم، اگر برای دوره کوتاه تر از 3 ماه باشه، امکان پذیر هست، اما برای بیش از سه ماه، باید کارت اقامت اون کشور رو داشته باشید.
    شاید این امکان وجود داشته باشه که مثلا شما اقامت هلند بگیرین و در هلند زندگی کنین، اما برای تحصیل به مثلا آلمان رفت و آمد کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط moein_24 نمایش پست ها
    دوستان یک سوالی. شما می تونید ویزا یک کشور شینگن رو بگیرید اما برید یک کشور دیگه حوزه شینگن درس بخونید؟
    مشکلی پیش میاد؟

جدیدا کسی وبزا شده از هلند برای اولین بار شنگن داشته باشه اگه کسی هست لطفا شرایطش را بگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)