صفحه 64 از 142 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

سلام دوست عزیز

ویزاهاتون از سوئیس با دعوت نامه بوده یا خودتون اقدام کردید؟

به نظرم هم از هلند می تونید اقدام کنید و هم از سوئیس که ازش ویزا داشته اید، ولی هلند هم اصولاً ویزای مولتی خوب می ده.

بیشتر از 2 سال بهتون نمی دهند، البته خوبه که در فرو درخواست، 2 ساله درخواست بدید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط canadavisit نمایش پست ها
    آقای محمد یک سوال و راهنمایی راجع به خودم دارم:
    من در 2 سال اخیر به ترتیب وبزاهای زیر رو داشتم
    آلمان
    فرانسه
    اسپانیا
    سوییس (15روزه)
    سوییس یک ساله

حالا یک ساله من داره تموم میشه میخوام مجدد بگیرم ترجیحا این سری 2 ساله
    بنظرتون از هلند اقدام کنم یا از کجا؟
    2سال بخوام یا بیشتر هم میدن با تجربتون؟

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

سلام

شرایط خوبی دارند و به احتمال زیاد ویزای میشن.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط canadavisit نمایش پست ها
    اقای محمد سلام
    شرایط رو چطور ارزیابی میکنید؟

مجرد 31 ساله خانم
    جراح
    پروانه مطب و گواهی کار و حقوقی از درمانگاه ماهی 30 میلیون
    ویزا شنگن از سوییس 2 ماه قبل
    تمکن مالی 150 میلیون

این هفته از هلند برای ویزا شرکت در نمایشگاه دندانپزشکی ( دعوتنامه هم دارد) وقت داره
    ویزا شدنش چطوره؟

Junior Member

با سلام
    جناب محمد بنده و همسرم ویزا اولی هستیم و برای هلند اقدام کردیم از لحاظ تمکن مالی و سند ملکی هردو مشکلی نداریم و بنده شاغل. هستم و لیست بیمه و گواهی مشکلی ندارم اما همسرم معلم زبان خصوصی هست و بصورت پارت تایم در موسسه کار میکند که بیمه رد نمیشود اما گواهی اشتغال را میتواند بگیرد و در حال حاضر فقط بیمه عمر که بصورت ماهانه پرداخت میکند دارد سوالم اینه که مدارک و سابقه پرداخت بیمه عمر جهت ارائه کفایت میکند؟

Local Moderator

سلام دوست عزیز

برای همسرتون از جای دیگری بیمه رد نمی شود؟ حتماً گواهی اشتغال و فیش حقوقی اگر صادر می شود رو بدید ترجمه و ارائه بدید.

بیمه عمر رو ازتون نمی گیرند و ارزشی ندارد.

نقل قول نوشته اصلی توسط pooyatb نمایش پست ها
    با سلام
    جناب محمد بنده و همسرم ویزا اولی هستیم و برای هلند اقدام کردیم از لحاظ تمکن مالی و سند ملکی هردو مشکلی نداریم و بنده شاغل. هستم و لیست بیمه و گواهی مشکلی ندارم اما همسرم معلم زبان خصوصی هست و بصورت پارت تایم در موسسه کار میکند که بیمه رد نمیشود اما گواهی اشتغال را میتواند بگیرد و در حال حاضر فقط بیمه عمر که بصورت ماهانه پرداخت میکند دارد سوالم اینه که مدارک و سابقه پرداخت بیمه عمر جهت ارائه کفایت میکند؟

Junior Member

با سلام
    بنده ۲ ویزا از فرانسه و یک ویزای ایتالیا دارم .. ویزای اخرم ۶ ماهه مولتی هست ویزای مولتیم اسفند ۹۶ تموم شده

شغلم مهماندار هواپیما مدارک همه چی تکمیل مجرد هستم از سفارت هلند وقت گرفتم .. شنیدم جدیدا خیلی سختگیر شدن آیا امیدی هست که مجدد ویزا بشم ؟

Local Moderator

سلام

بله به شرط کامل بودن مدارک، به احتمال خیلی زیاد، ویزا می شید. می تونید درخواست مولتی 1 ساله بدید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط barbod_p نمایش پست ها
    با سلام
    بنده ۲ ویزا از فرانسه و یک ویزای ایتالیا دارم .. ویزای اخرم ۶ ماهه مولتی هست ویزای مولتیم اسفند ۹۶ تموم شده

شغلم مهماندار هواپیما مدارک همه چی تکمیل مجرد هستم از سفارت هلند وقت گرفتم .. شنیدم جدیدا خیلی سختگیر شدن آیا امیدی هست که مجدد ویزا بشم ؟

با سلام
    من برای یه پوزیشن دکتری در هلند اپلای کرده بودم و دیروز به من گفتن برای مصاحبه حضوری باید برم اونجا. خودم از قبل یه وقت سفارت برای اول جولای گرفته بودم اما خب اون خیلی دیر میشه. می خواستم بدونم سفارت برای همچین مواردی وقت فوری میده؟ یا اینکه از طریق دانشگاه هلند در خواست وقت فوری بشه؟

Junior Member Moh4mmad آواتار ها

با سلام يك سوال داشتم من قبلا يكبار درخواست ويزا از فرانسه دادم ولي ريجكت شدم الان ميخوام از هلند درخواست بدم الان سوالم اينه كه تو فرم درخواست سوالي كه ميپرسه قبلا انگشت نگاري شديد رو بايد بله بزنم ؟

Local Moderator

سلام

بله همین طوره.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Moh4mmad نمایش پست ها
    با سلام يك سوال داشتم من قبلا يكبار درخواست ويزا از فرانسه دادم ولي ريجكت شدم الان ميخوام از هلند درخواست بدم الان سوالم اينه كه تو فرم درخواست سوالي كه ميپرسه قبلا انگشت نگاري شديد رو بايد بله بزنم ؟

Junior Member

با سلام .. شرکت ما جزو تحریمهای جدید آمریکا بوده و چند روز پیش هم تحریم ها نشدید شد ( شرکت هوایی) آیا با توجه به این که بنده پرسنل اون شرکت هستم ممکن است سفارت هلند من را ریجکت کنه ؟ بنده قبلا ۴ شنگن در ۲ سال اخیر داشتم
    ویرایش توسط barbod_p : May 28th, 2018 در ساعت 01:42 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)