صفحه 67 از 142 نخستنخست ... 17575859606162636465666768697071727374757677117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 661 تا 670 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

Please note that below applicants already have appointments booked

E42546 Hossein Shams 21-Jul-18 8:30

Visa applicants who do not attend the appointment as booked, will not be able to book another appointment for a month.
    Show quoted text
    ویرایش توسط Amirkings : June 6th, 2018 در ساعت 04:25 PM

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

سلام

من پست شما که حاوی اطلاعات شخصی تان بود رو حذف کردم تا احیاناً از این بابت دچار مشکل نشوید.

براساس این ایمیل سفارت، برای شما وقت تعیین شده و وقت شما نهایی است.

در پروسه درخواست وقت سفارت، ارسال عکس پاسپورت به هیچ وجه لازم نیست. البته شما در ایمیل درخواست تعیین وقت که قبلاً فرستاده اید، حتماً شماره پاسپورت رو فرستاده اید که براتون وقت تعیین کرده اند.

اگر باز سوال یا مشکلی بود، در خدمتم.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirkings نمایش پست ها
    با سلام مجدد به دوستان عزیزی که بی منت اینجا زحمت میکشن من پاسخ ایمیل هلندم اومده و تاریخم بهم داداه ولی تو یه سری پیجها خوندم که باید عکس پاسپورت رو بفرستی ولی تو خود پیج vfsفقز شماره پاسپورت رو خواسته من ایمیل هلند رو گذاشتم دوستان ببینن ابا لازمه دوباره ایمیل بزنم و گپی پاسم بزارم

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

من پست شما که حاوی اطلاعات شخصی تان بود رو حذف کردم تا احیاناً از این بابت دچار مشکل نشوید.

براساس این ایمیل سفارت، برای شما وقت تعیین شده و وقت شما نهایی است.

در پروسه درخواست وقت سفارت، ارسال عکس پاسپورت به هیچ وجه لازم نیست. البته شما در ایمیل درخواست تعیین وقت که قبلاً فرستاده اید، حتماً شماره پاسپورت رو فرستاده اید که براتون وقت تعیین کرده اند.

اگر باز سوال یا مشکلی بود، در خدمتم.

شاد باشید.

خیلی ممنونم از لطفت دوست عزیز من یه بار دیگه اون ایمیل اولیه رو همراه با عکس پاسپورت فرستادم از ترسم که عکسش رو داشته باشن وقتم که دچار مشگل نمیشهجون زده بود وقت قابل کنسل شدن نیست و بعد اینکه من همین ایمیل رو کپی بگیرم بدم به vfs دیگه

Local Moderator

نه برای وقت که مشکلی پیش نمیاد،

متن این ایمیل هم نشون می ده که سفارت به شما تاکید کرده شما از قبل در این تاریخ وقت گرفتید.

بله کپی ایمیل رو در روزی که به سفارت می روید همراه داشته باشید، منتها خودشون لیستی دارند که وقتی چاسپورت رو از شما می گیرند، با لیست خودشون مطابقت خواهند داد.

شاد باشید.

خیلی ممنونم از لطفت دوست عزیز من یه بار دیگه اون ایمیل اولیه رو همراه با عکس پاسپورت فرستادم از ترسم که عکسش رو داشته باشن وقتم که دچار مشگل نمیشهجون زده بود وقت قابل کنسل شدن نیست و بعد اینکه من همین ایمیل رو کپی بگیرم بدم به vfs دیگه

خیلی ممنونم پس اگر دوباره هم وقت بدن همون وقت سابق رو ایمیل می کنن درسته؟

Local Moderator

بله دیگه،

در همین ایمیل هم گفته شده که شما از قبل وقت داشته اید. در واقع نیازی به ارسال ایمیل دوباره نبوده است.

شاد باشید.

خیلی ممنونم پس اگر دوباره هم وقت بدن همون وقت سابق رو ایمیل می کنن درسته؟

سپاسگذارم از شما پس با این ایمیل تا زمانی که وقت سفارتم نگذره درخواست بدم این وقت رو میدن

Local Moderator

ببینید شما اول به سفارت ایمیل زدید و اون ها هم در پاسخ، به شما ایمیل داده اند و وقتی رو برای شما تعیین کرده اند.

شما در زمان مقرر همراه با مدارک باید برید سفارت. اگر به هر دلیل نخواستید در اون تاریخ مراجعه نمایید، باید از قبل طی ایمیلی به سفارت اطلاع بدید.

در هر صورت فعلاً وقت شما اوکی هست و مشکلی از این بابت ندارید.

شاد باشید.

سپاسگذارم از شما پس با این ایمیل تا زمانی که وقت سفارتم نگذره درخواست بدم این وقت رو میدن

من سوالم همینه این ایمیل نرفتن به چه صورته با دوباره ایمیل زدن کنسل که نمیشه وقت قبلی؟
    چون دوباره اون ایمل اولیه رو با کپی پاسپورت فرستادم این سوالو کردم از حضورتون
    ویرایش توسط MMoHH : June 6th, 2018 در ساعت 10:37 PM

Local Moderator

نه مشکلی نیست. وقت شما سر جاش هست و از این بابت نگران نباشید.

شاد باشید.

من سوالم همینه این ایمیل نرفتن به چه صورته با دوباره ایمیل زدن کنسل که نمیشه وقت قبلی؟
    چون دوباره اون ایمل اولیه رو با کپی پاسپورت فرستادم این سوالو کردم از حضورتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)