صفحه 7 از 142 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

[QUOTE=golnazbmw;1261076]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Azadk نمایش پست ها

تبریک می گم خیلی. IND به شما میل زد که مدارکتون رو گرفته؟ می شه اسم دانشگاهتون رو بپرسم؟ از من فقط مدارک گرفتن که پست کردم و گفتن تا 10 آگوست حداقل طول می کشه! یه جا هم گفتن 6 هفته قبل رفت پاسپورت رو ببریم سفارت با نامه ی پذیرش! به شما همچین چیزی نگفتن؟ تو خود سایت سفارت که نوشته وقت نمی خواد . ممنون می شیم هر چی شد خبرشو بهمون بدی از نگرانی در بیایم یه کم!
    موفق باشی همیشه
    به شما گفتن تا 10 آگست ویزاتون میاد یا فقط تاییدیه آی ان دی؟
    به من که چیزی در مورد این 6 هفته نگفتن

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

[QUOTE=golnazbmw;1261076]
    خيلي ممنون، يه چندتا چيز ديگه بگم شايد خيالتون بيشتر راحت شه :
    - مدارك من از طرف دانشگاه براي IND در تاريخ ٢٠/٦ ارسال شد؛
    - IND در ٢٧/٦ تاييد كرد كه مدارك رو گرفته؛
    - ديروز هم كه اون ايميل رو زد.

تبریک می گم خیلی. IND به شما میل زد که مدارکتون رو گرفته؟ می شه اسم دانشگاهتون رو بپرسم؟ از من فقط مدارک گرفتن که پست کردم و گفتن تا 10 آگوست حداقل طول می کشه! یه جا هم گفتن 6 هفته قبل رفت پاسپورت رو ببریم سفارت با نامه ی پذیرش! به شما همچین چیزی نگفتن؟ تو خود سایت سفارت که نوشته وقت نمی خواد . ممنون می شیم هر چی شد خبرشو بهمون بدی از نگرانی در بیایم یه کم!
    موفق باشی همیشه
    براي من دانشگاه (دانشگاه آمستردام يا همون UvA) كارهاي IND رو دنبال كرد و اين ايميل رو هم دانشگاه زد. تا حالا هنوز سفارت نرفتم و چيزي بهشون ندادم، اگر دانشگاه گفته مدارك رو ببريد سفارت، احتمالا منظورش اين بوده كه خودتون بايد پروسه MVV رو دنبال كنيد. من چون تهران نيستم هنوز نتونستم با سفارت تماس بگيرم، ولي به محض اين كه خبري بشه آپديتتون مي كنم.

درمورد شناسنامه و ترجمه هم اصلا نگران نباشيد. هر دارالترجمه اي رسمي هم بريد براتون انجام مي دن. تو شهر ريختن. اگر سر دارالترجمه اي شلوغ نياشه صبح بدين عصري بهتون مي ده (من ده دقيقه اي هم ترجمه كردم!!). اگر نه كه كار ٢ ٣ روزه. درهرصورت كار خيلي ساده اي هست.

آريان، تاجايي كه من مي دونم اجازه اقامت يك ساله است و بايد هرسال تمديد بشه. ولي تمديدش ديگه اين داستان هارو نداره و اگر دوره تون تموم نشده باشه كار ساده تريه.
    ویرایش توسط Azadk : July 9th, 2013 در ساعت 11:47 PM

Junior Member

[QUOTE=Mehravar;1261286]
    نقل قول نوشته اصلی توسط golnazbmw نمایش پست ها

به شما گفتن تا 10 آگست ویزاتون میاد یا فقط تاییدیه آی ان دی؟
    به من که چیزی در مورد این 6 هفته نگفتن

ببینین این متنیه که برای من زدن :
    We first need your documents. Than we will apply for the MVV/visa. After approval from the Immigration Office the embassy will supply the MVV. This will not take place before 10 August 2013 at least.

صفحه ی 4 این فروم رو هم حتما بخونین. یه بنده خدایی جدیدا توضیح خیلی کامل و مفصل داده که مراحل کارش چه طور بوده. دانشگاه من توئنت اِ. نگفت که مدارک رسیده و تاکید هم داشت که چون سرمون شلوغه خبر نمی دیم. ولی می دونم رسیده!حدود یه هفته پیش.

برای ترجمه شناسنانه پرسیدم از دانشگاه، اصلا حرفی نزدن ولی برای اقامت گرفتن وقتی که هلند هستین لازمش دارین،(تازه اونم بگیر نگیر داره بسته به دانشگاه) برای همین اون طور که من متوجه شدم بهتره روزی که می رین پاسپورت رو بدین که مهر بزنن، ترجمه ی مهر دادگستری-وزارت امور خارجه دار شناسنامه رو هم بدین مهر تائید بزنه سفارت. کاره دیگه

[QUOTE=golnazbmw;1261798]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehravar نمایش پست ها

ببینین این متنیه که برای من زدن :
    We first need your documents. Than we will apply for the MVV/visa. After approval from the Immigration Office the embassy will supply the MVV. This will not take place before 10 August 2013 at least.

صفحه ی 4 این فروم رو هم حتما بخونین. یه بنده خدایی جدیدا توضیح خیلی کامل و مفصل داده که مراحل کارش چه طور بوده. دانشگاه من توئنت اِ. نگفت که مدارک رسیده و تاکید هم داشت که چون سرمون شلوغه خبر نمی دیم. ولی می دونم رسیده!حدود یه هفته پیش.

برای ترجمه شناسنانه پرسیدم از دانشگاه، اصلا حرفی نزدن ولی برای اقامت گرفتن وقتی که هلند هستین لازمش دارین،(تازه اونم بگیر نگیر داره بسته به دانشگاه) برای همین اون طور که من متوجه شدم بهتره روزی که می رین پاسپورت رو بدین که مهر بزنن، ترجمه ی مهر دادگستری-وزارت امور خارجه دار شناسنامه رو هم بدین مهر تائید بزنه سفارت. کاره دیگه

خیلی ممنونم. بله اون رو هم خوندم. من چون برای 20 اگست بلیت رزرو کردم میخواستم تا جای ممکن آمار بگیرم ببینم تا اون موقع ویزام میاد یا نه. خیلی متشکرم

Junior Member

برای اطلاع دوستان:
    امروز با سفارت تماس گرفتم، گفتن از یک‌شنبه تا پنج‌شنبه هر وقت خواستی صبح بیا MVV رو بگیر. گفتن خیلی هم طول نمی‌کشه بزنیمش تو پاست.
    حالا احتمالا یک‌شنبه می‌رم. دوباره خبرتون می‌کنم.

برای اطلاع دوستان:
    امروز با سفارت تماس گرفتم، گفتن از یک‌شنبه تا پنج‌شنبه هر وقت خواستی صبح بیا MVV رو بگیر. گفتن خیلی هم طول نمی‌کشه بزنیمش تو پاست.
    حالا احتمالا یک‌شنبه می‌رم. دوباره خبرتون می‌کنم.
    سلام دوست عزیز
    شما با اپراتور تماس گرفتید یا خط ویژه ویزا؟
    بهتون نگفتن باید چند روز صبر کنید بعد از ایمیل؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Simone نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما با اپراتور تماس گرفتید یا خط ویژه ویزا؟
    بهتون نگفتن باید چند روز صبر کنید بعد از ایمیل؟
    راستش من تهران نیستم و خودم تماس نگرفتم، شخص دیگه‌ای برام زحمت تماس رو کشید. اما می‌پرسم و خبر می‌دم.
    چیزی نگفتن که برداشت تاخیر ازش کنم، توی نامه‌ای که دانشگاه زده هم نگفته باید صبر کنید. درهرحال یک‌شنبه خودم یه‌سر می‌رم سفارت ببینم چه‌خبره.
    حدس می‌زنم پاسپورتم رو می‌گیرن و بعد چند روز می‌گن برم بگیرمش.

Junior Member

راستش من تهران نیستم و خودم تماس نگرفتم، شخص دیگه‌ای برام زحمت تماس رو کشید. اما می‌پرسم و خبر می‌دم.
    چیزی نگفتن که برداشت تاخیر ازش کنم، توی نامه‌ای که دانشگاه زده هم نگفته باید صبر کنید. درهرحال یک‌شنبه خودم یه‌سر می‌رم سفارت ببینم چه‌خبره.
    حدس می‌زنم پاسپورتم رو می‌گیرن و بعد چند روز می‌گن برم بگیرمش.
    ظاهرا با شماره‌ی 2360000 تماس گرفتن.
    گفته با یک قطعه عکس و نامه‌ی پذیرش دانشگاه برم.

Junior Member

[QUOTE=Mehravar;1261923]
    نقل قول نوشته اصلی توسط golnazbmw نمایش پست ها
    خیلی ممنونم. بله اون رو هم خوندم. من چون برای 20 اگست بلیت رزرو کردم میخواستم تا جای ممکن آمار بگیرم ببینم تا اون موقع ویزام میاد یا نه. خیلی متشکرم
    می‌شه بگین بلیط کدوم شرکت هواپیمایی رو برای 20 اگست رزرو کردین و به چه قیمت؟

Junior Member

من خبر خوب براتون دارم!
    امروز رفتم سفارت بدون این‌که وقت گرفته باشم. پاسم رو دادم و گفت فردا بیا ویزاتو بگیر!

مدارکی که لازم دارین این‌ها است:
    - یک قطع عکس (سفارت هلند کلا روی عکس خیلی ایراد می‌گیره، حتما عکستون رو در ابعاد گفته شده و عکس جدید ببرید. عکسی که 2 ماه پیش انداخته بودم رو می‌گفت مال خیلی وقت پیشه! موهات سفید شده!!)
    - فرم MVV‌رو با این‌که تلفنی نگفته بود باید پر کنید ببرید. البته اونی که توی سایت هست قدیمیه و قبول نمی‌کنه، و همون‌جا یکی دیگه بهتون می‌ده، ولی اگر قبلی رو پر کرده باشین،‌ اون‌جا سریع از روش کپ می‌زنید. کلید یکی دو قسمتش کوچیکش تغییر کرده. البته این رو هم بگم که پر کردن فرمه کار 2 دقیقه است. چیز خاصی نداره اصلا!
    - یک کپی از نمامه‌ی پذیرش دانشگاهتون؛

من سعی می‌کنم فرم جدید رو Scan کنم و این‌جا Upload‌کنم که دیگه یه‌بارکی این‌رو پر کنید ببرید، هرچند گفتم که خیلی مهم نیست. حتی همون‌جا هم می‌تونید سریع پرش کنید.

پی.اس: همین الان دیدم چهار روز پیش فرم جدید رو گذاشتن تویه سایت:
    فرم جدید MVV

موفق باشید.
    ویرایش توسط Azadk : July 14th, 2013 در ساعت 10:50 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)