صفحه 86 از 142 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

سلام

بله امروز برای همه این پیغام اومده و احتمالاً مرکز هروی مشکل داره.

اتفاقاً خیلی بهتر هست، میرید سفارت، کلاً 3 تا باجه هست و مدارک و توضیحات رو به کارمند خود سفارت می دهید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ava_b نمایش پست ها
    دوستان این ایمیل برای من اومده کسی اطلاع داره چه خبره:
    Dear Applicant

Due to unpredicted circumstances, we are unable to accept your application at Visa Application Centre on 29th July, 30th July and 31st July 2018.You are requested to visit the Embassy of The Netherlands in Tehran at below mentioned address at the same time and date (as per your appointment letter) to submit your applicationThe Netherlands Embassy in TehranNo. 60 West Arghavan StreetDibaji North StreetFarmaniehTehranWe apologize for the inconvenience caused.
    باسلام
    به اطلاع مي رسانيم كه به ىلايل نامشخص مركز ىرخواست ويزا امروز بسته مي باشد لذا از جنابعالي خواهشمنديم برای ارائه مىارك درخواست ویزا در تاریخ و وقت تعیین شده به سفارت پادشاهی هلند واقع در29th July- 30th July - 31st July 2018فرمانیه، خیابان دیباجی شمالی،کوچه ارغوان غربی،شماره 60 مراجعه فرماییدبه علت مشكلات پیش آمده از جنابعالی صمیمانه پوزش میطلبیمبا تشکر

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

سلام

در خصوص شرایطتتون باید بگم که به طور کلی شرایط خیلی خوبی دارید. اگر مدارکتون کامل باشه و سفارت تشخیص بده به ایران برمی گردید، راحت 2 ساله رو می تونید بگیرید.

منتها الان که پاسپورتتون 14 ماه بیشار اعتبار نداره، احتمالاً به اندازه اعتبار پاسپورتتون، بهتون ویزا خواهند داد. من اگر جای شما بودم، حتماً و حتماً پاسپورتم رو عوض کرده بودم که 2 ساله بتونم ویزا بگیرم. خیلی مشخصه که داشتن ویزای 2 ساله چقدر اعتیار بیشتری نسبت به 1 ساله داره.

ببینید مدت زمان ممکن برای اقامت ممتد هر فرد با ویزای توریستی در محدوده شینگن، نهایتاً 3 ماه هست و اصولاً بیشتر از این زمان نمی شه درخواست داد. یعنی شما آیتم 25 رو یا می تونید همون طور که در پست قبلی گفتم بنویسید و هم این که بنویسید 90 روز و در داخال پرانتز بنویسید 2 سال یا 1 سال.

سفارت برای دادن ویزا، اول وضعیت هر متقاضی رو بررسی می کنه و بعد زمان درخواستی اون ها رو، منتها اگر کسی خودش کمتر درخواست بده، ممکنه کمتر ویزا بگیره. ولی بیشتر درخواست دادن دلیل نمی شه که مشکل زا بشه. اگر شما پاسپورتتون بیشتر از 2 سال اعتبار داشت، حتماً پیشنهاد می کردم 2 ساله درخواست بدید و احتمال زیاد هم 2 ساله ویزا می شدید، ولی الان یا 1 ساله ویزا می شید یا 14 ماهه به اندازه اعتبار پاسپورتتون که به نظرم 14 ماهه بهتون خواهند داد. دیگه بحث 2 ساله درخواست دادن تاثیری برای شما نداره، همون 14 ماهه درخواست بدید. یعنی آیتم 25 رو بنویسید 90 روز و در داخل پرانتز، بنویسید در 14 ماه.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ava_b نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز و ممنون بابت راهنمایی های مفیدتون تو این پست ها ، من دوساله واقعا نمی خوام یک ساله برام کافیه به همین خاطر می گم دو ساله بزنم شاید یک ساله بدن ، اگه یک ساله بزنم شاید کمتر بدن !! نمی دونم واقعا ، در ضمن از مدت اعتبار پاسپورتمون 14 ماه باقی مونده ، یک ویزا مولتی انگلیس با 3 بار سفر و دو تا ویزا سینگل از فرانسه و ایتالیا و ویزاهای چند تا کشور بغیر شینگن تو این پاسم هست ، بنویسم 365 روز زیاد نیست!! یا می تونم مثلا بنویسم 90 روز در 2 سال (قانون خاصی داره !!) من حداکثر می خوام 40 روز تو یک سال اگه ویزا بدن اقامت داشته باشم .
    سپاس از راهنمایی تون

Local Moderator

سلام

بهتون تبریک میگم. سفارت هلند کلاً سفارت بسیار معقولی هست و راحت مولتی میده، به شرط این که متقاضیان، شرایطتشون رو داشته باشند.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط manaliam نمایش پست ها
    سلام
    دیروز عصر از vfs به من زنگ زدن و گفتند ویزا آماده است و بیاید بگیرید. امروز رفتم و با اینکه درخواست ویزای دو هفته ای کرده بودیم به هممون سه ماهه مولتی 90 روز اقامت داده بودن !، اینا گفتم که برعکسش هم هست که کمتر درخواست کنی و بیشتر بدند . کلا مدارک درست باشه و مطمئن باشن برمیگردی هرچی درخواست کنید ویزا میدن

در ضمن دوستان در جریان باشند که دفتر VFS یک هفته ای هست که جا به جا شده و اومده توی مجتمع تجاری هروی ، دوستانی که میخواند برند برای ویزا و ... قبلش با دفتر هماهنگ کنید اشتباهی پالادیوم نرید !

دوستان سلام

الان اگه اقدام کنم برای ویزای شنگن از هلند چند روز طول میکشه که وقت از vfs بگیرم و چند روز طول میکشه که به مصاحبه برم و نهایتا چند روز طول میکشه که ویزا رو بگیرم؟

Local Moderator

سلام

الان برای اواخر اکتبر وقت می ده. دو الی 3 هفته هم طول می کشه تا جواب ویزا بیاد.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط fiftycent021 نمایش پست ها
    دوستان سلام

الان اگه اقدام کنم برای ویزای شنگن از هلند چند روز طول میکشه که وقت از vfs بگیرم و چند روز طول میکشه که به مصاحبه برم و نهایتا چند روز طول میکشه که ویزا رو بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

بله امروز برای همه این پیغام اومده و احتمالاً مرکز هروی مشکل داره.

اتفاقاً خیلی بهتر هست، میرید سفارت، کلاً 3 تا باجه هست و مدارک و توضیحات رو به کارمند خود سفارت می دهید.

شاد باشید.
    سلام ، به قول شما خیلی هم خوب ، تازه بهتر که اون 28 یورو اضافه رو امیدوارم نگیرند !! خبرشو می دم اینجا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

در خصوص شرایطتتون باید بگم که به طور کلی شرایط خیلی خوبی دارید. اگر مدارکتون کامل باشه و سفارت تشخیص بده به ایران برمی گردید، راحت 2 ساله رو می تونید بگیرید.

منتها الان که پاسپورتتون 14 ماه بیشار اعتبار نداره، احتمالاً به اندازه اعتبار پاسپورتتون، بهتون ویزا خواهند داد. من اگر جای شما بودم، حتماً و حتماً پاسپورتم رو عوض کرده بودم که 2 ساله بتونم ویزا بگیرم. خیلی مشخصه که داشتن ویزای 2 ساله چقدر اعتیار بیشتری نسبت به 1 ساله داره.

ببینید مدت زمان ممکن برای اقامت ممتد هر فرد با ویزای توریستی در محدوده شینگن، نهایتاً 3 ماه هست و اصولاً بیشتر از این زمان نمی شه درخواست داد. یعنی شما آیتم 25 رو یا می تونید همون طور که در پست قبلی گفتم بنویسید و هم این که بنویسید 90 روز و در داخال پرانتز بنویسید 2 سال یا 1 سال.

سفارت برای دادن ویزا، اول وضعیت هر متقاضی رو بررسی می کنه و بعد زمان درخواستی اون ها رو، منتها اگر کسی خودش کمتر درخواست بده، ممکنه کمتر ویزا بگیره. ولی بیشتر درخواست دادن دلیل نمی شه که مشکل زا بشه. اگر شما پاسپورتتون بیشتر از 2 سال اعتبار داشت، حتماً پیشنهاد می کردم 2 ساله درخواست بدید و احتمال زیاد هم 2 ساله ویزا می شدید، ولی الان یا 1 ساله ویزا می شید یا 14 ماهه به اندازه اعتبار پاسپورتتون که به نظرم 14 ماهه بهتون خواهند داد. دیگه بحث 2 ساله درخواست دادن تاثیری برای شما نداره، همون 14 ماهه درخواست بدید. یعنی آیتم 25 رو بنویسید 90 روز و در داخل پرانتز، بنویسید در 14 ماه.

شاد باشید.
    خیلی خیلی ممنون و سپاس بابت توضیحات کاملتون ، موافقم برای تعویض پاسپورت ولی متاسفانه دیگه وقت نیست برای این کار ، همون طور که فرمودید میزنم 90 روز و داخل پرانتزدر 14 ماه .
    ارداتمند

سلام
    دیروز عصر از vfs به من زنگ زدن و گفتند ویزا آماده است و بیاید بگیرید. امروز رفتم و با اینکه درخواست ویزای دو هفته ای کرده بودیم به هممون سه ماهه مولتی 90 روز اقامت داده بودن !، اینا گفتم که برعکسش هم هست که کمتر درخواست کنی و بیشتر بدند . کلا مدارک درست باشه و مطمئن باشن برمیگردی هرچی درخواست کنید ویزا میدن

در ضمن دوستان در جریان باشند که دفتر VFS یک هفته ای هست که جا به جا شده و اومده توی مجتمع تجاری هروی ، دوستانی که میخواند برند برای ویزا و ... قبلش با دفتر هماهنگ کنید اشتباهی پالادیوم نرید!
    با سلام و عرض ادب و احترام جوابتون چند روزه اومد من الان ۱۶روز از تحویل مدارکم میگذره هنوز جواب تیومده
    ممنون میشم توضیح بدین؟
    و اینکه شما چند تا شینگن داشتین و اخریش برا کی بوده سپاس

و این رو هم بفرمایین با دعوتنامه اقدام کردین یا با رزرو هتل ؟
    ویرایش توسط MMoHH : July 27th, 2018 در ساعت 09:55 PM دلیل: ادغام پست ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirkings نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب و احترام جوابتون چند روزه اومد من الان ۱۶روز از تحویل مدارکم میگذره هنوز جواب تیومده
    ممنون میشم توضیح بدین؟
    و اینکه شما چند تا شینگن داشتین و اخریش برا کی بوده سپاس
    سلام
    جواب تقریبا 16 روزه اومد ، از شما احتمالا به تعطیلات آخر هفته خورده ، حتما یکشنبه یا نهایتا دوشنبه تماس میگیرن ، خیالتون راحت
    من دو تا شینگن داشتم یکی از آلمان و آخریش دو هفته ای از هلند سال 2012
    ما دعوتنامه تجاری داشتیم و ویزای تجاری گرفتیم

سلام
    جواب تقریبا 16 روزه اومد ، از شما احتمالا به تعطیلات آخر هفته خورده ، حتما یکشنبه یا نهایتا دوشنبه تماس میگیرن ، خیالتون راحت
    من دو تا شینگن داشتم یکی از آلمان و آخریش دو هفته ای از هلند سال 2012
    ما دعوتنامه تجاری داشتیم و ویزای تجاری گرفتیم
    با سلام مجدد
    من بدون دهوتنامه اقدام کردم اخرین ویزامم برا ۳ ماه پیشه
    توکل به خدا
    انشالله ممنونم ازتون سفر خوبی داشته باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)