صفحه 91 از 142 نخستنخست ... 4181828384858687888990919293949596979899100101141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 1415

موضوع: سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

نقل قول نوشته اصلی توسط moji_660000 نمایش پست ها
    این سوال منم هست چون فردا وقت سفارت دارم تو خیابون دیباجی. ممنون
    سلام
    امکانش هست فردا که رفتین بعدش بیاین اینجا بنویسین که چقدر ازتون گرفتن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با دریافت ویزا از سفارت هلند ( لطفا پست اول را بخوانید )

دوستان امروز بعد از 21 روز وضعیت PassportTracking من عوض شد:
    Processed application ref no............. is ready for collection at the Netherland Visa Application Centre Tehran from 15:00 to 17:00 hrs during working days . The Original receipt is required for collecting the Passport.
    از کجا میشه فهمید مثبت هست یا نه؟

Local Moderator

سلام

تا مراجعه نکنید، متوجه نتیجه نخواهید شد.

امیدوارم جواب ویزاتون، مثبت باشه. نتیجه را همین جا اطلاع دهید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir57k نمایش پست ها
    دوستان امروز بعد از 21 روز وضعیت PassportTracking من عوض شد:
    Processed application ref no............. is ready for collection at the Netherland Visa Application Centre Tehran from 15:00 to 17:00 hrs during working days . The Original receipt is required for collecting the Passport.
    از کجا میشه فهمید مثبت هست یا نه؟

Local Moderator

سلام

فقط مبلغ 60 یورو خود سفارت دریافت خواهد شد.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط penelppeh نمایش پست ها
    سلام
    امکانش هست فردا که رفتین بعدش بیاین اینجا بنویسین که چقدر ازتون گرفتن؟

Local Moderator

سلام

مرکز vfs که مصاحبه نمی کنه و فقط مدارک رو می گیره.

ریجکت قبلی مادرتون و مجرد بودن شما (البته حدس زدم) جز نکات منفی است و در سایر موارد، شرایط خوبی دارید.

اگر مشکل ریجکت قبلی مادرتون که بحث تمکن بوده رو برطرف کرده اید، به احتمال زیاد ایشون ویزا خواهند شد. اگر مدارک شغلی و مالی شما هم کامل باشه، شما هم شانس خوبی برای ویزا شدن دارید.

لطفاً نتیجه را همین جا اطلاع دهید.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sh4hrooz نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید و ممنون از همه دوستان عزیز .
    امروز من و مادرم وقت سفارت هلند داشتیم ، اول از همه بگم برخورد کارکنان سفارت بسیار عالی بود و خیلی سریع کار ها رو انجام میدادن .
    ممنون میشم از دوستان نظر بدن شانس قبولی ویزا برای ما چقدر هست .
    شرایط بنده : گردش حساب با مانده ۱۲۰ میلیون تومان . شغل آتش نشان با ۱۴ سال سابقه . بیمه ۱۴ سال بیمه شهرداری . فیش حقوقی ۴،۵۰۰،۰۰۰ تومان که قسط کم میشه ازم و خالص دریافتی ۲.۶۰۰.۰۰۰ تومان‌ ، سند ملکی یک واحد مسکونی ۱۳۰ متری در تهران ، برگه تاییدیه از آتش نشانی منطقه ۲ و موافقت با مرخصی بنده خطاب به سفارت هلند ، رزرو بلیط هواپیما و دو هتل در آمستردام و روتردام ، مدت اقامت هم ۸ روز ( ۵ روز آمستردام و ۳ روز روتردام )
    شرایط مادرم : گردش حساب با مانده ۱۱۰ میلیون تومان ، شغل بازنشسته آموزش پرورش با حقوق ۲.۱۰۰.۰۰۰ تومان ، سند یک واحد مسکونی ۱۱۰ متری در تهران
    تا الان سفر اروپایی نداشتیم و حدود ۱۱ ماه پیش مادرم با دعوت نامه دختر خالش رفت سفارت المان ولی بخاطر نداشتن تملک مالی رد شد ( چون اون لحظه داشت خونه میخرید و حسابش خالی شده بود )
    یه مورد دیگه که عجیب بود برام ، شخصی که پرونده ها رو گرفت از ما ، اصلا هیچ گونه مصاحبه ای نکرد باهامون ، پرونده رو گرفت و گفت بشینید ، پنج دقیقه تو سیستم ثبت کرد و گفت فلان تاریخ بیاین برای گرفتن پاسپورت و جوابتون ! این مورد عجیب نیست ؟
    ممنون میشم از دوستان نظر بدن

Junior Member

سلام، من امروز مراجعه کردم به VFS و خوشبختانه نتیجه مثبت بود. من 14 روزه تقاضا داده بودم که مولتی 30 روز در یک بازه حدود 2 ماه صادر کردن. ممنون از راهنمایی و کمک همه دوستان.

Junior Member

سلام
    از من همون نفری ۶۰ یورو گرفته شد و تو خود سفارت هلند مدارک رو از من گرفتن ، تنها چیزی که برام عجیب بود اینکه هیچ مصاحبه ای از ما نکرد و فقط مدارک رو گرفت و تو سیتم ثبت کرد و یه برگه داد که ۱۴ روز دیگه برید هروی و نتیجه رو بگیرید همین !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

مرکز vfs که مصاحبه نمی کنه و فقط مدارک رو می گیره.

ریجکت قبلی مادرتون و مجرد بودن شما (البته حدس زدم) جز نکات منفی است و در سایر موارد، شرایط خوبی دارید.

اگر مشکل ریجکت قبلی مادرتون که بحث تمکن بوده رو برطرف کرده اید، به احتمال زیاد ایشون ویزا خواهند شد. اگر مدارک شغلی و مالی شما هم کامل باشه، شما هم شانس خوبی برای ویزا شدن دارید.

لطفاً نتیجه را همین جا اطلاع دهید.

شاد باشید.
    ممنون ، بله برای مادرم فقط موضوع تمکن بود برای المان ، وی اف اس نرفتیم و خود سفارت هلند رفتیم و نفری ۶۰ یورو دادیم

سلام. متاسفانه من و همسرم ویزا نشدیم و جوابمون بعد از ۲۲ روز اومد
    یکی اینکه تمام کسایی که امروز اونجا بودن ریجکت شده بودن. دوم اینکه هنوز نامه رو باز نکرده مامور وی اف اس میدونست نامه ریجکتی تو پاکت هست و از کجا میدونست نمیدونم. و موضوع دیگه که برام جالب بود برای من هم شماره ۲ و ۹ تیک خورده بود ولی برای همسرم که مدارک مالی و شغلی من تو پروندش بود فقط شماره ۲ تیک خورده بود.چرا برای من دومورد تیک خورده بود برای خانومم ۱ مورد. مدارکمون هم کامل بود ولی مثل اینکه جدیدا دارن ریجکت میکنن فقط. من کسیو ندیدم ویزا بشه امروز.
    و در آخر مهری تو پاسمون نخورده بود یعنی جدیدا ریجکتیو مهر نمیزنن تو پاس؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_b63 نمایش پست ها
    سلام. متاسفانه من و همسرم ویزا نشدیم و جوابمون بعد از ۲۲ روز اومد
    یکی اینکه تمام کسایی که امروز اونجا بودن ریجکت شده بودن. دوم اینکه هنوز نامه رو باز نکرده مامور وی اف اس میدونست نامه ریجکتی تو پاکت هست و از کجا میدونست نمیدونم. و موضوع دیگه که برام جالب بود برای من هم شماره ۲ و ۹ تیک خورده بود ولی برای همسرم که مدارک مالی و شغلی من تو پروندش بود فقط شماره ۲ تیک خورده بود.چرا برای من دومورد تیک خورده بود برای خانومم ۱ مورد. مدارکمون هم کامل بود ولی مثل اینکه جدیدا دارن ریجکت میکنن فقط. من کسیو ندیدم ویزا بشه امروز.
    و در آخر مهری تو پاسمون نخورده بود یعنی جدیدا ریجکتیو مهر نمیزنن تو پاس؟
    سلام ، چقدر بد ، جواب من دو شنبه میاد . دیگه تو پاس مهر ریجکت خورده نمیشه و تو سیستم ثبت میشه .
    میشه بفرمایید حقوق شما و همسرتون و سند های ملکی و مانده حساب بانکیتون و بیمه چقدر بوده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)