صفحه 10 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 132

موضوع: به نظر شما مفيدترين كاري كه تو دوره ليسانس ميتونم انجام بدم چيه؟

Member Jellyfish آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : به نظر شما مفيدترين كاري كه تو دوره ليسانس ميتونم انجام بدم چيه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin23 نمایش پست ها
    بنظر من در دوره لیسانس مفید ترین کار زبان+تفریح و لذت بردن از دوران جوانی است، زیرا هیچ وقت چنین دورانی بر نخواهد گشت و هیچ وقت اینقدر وقت آزاد برای این کار نخواهید داشت
    من لیسانس7ترمه تموم کردم با معدل نسبتا خوب ولی تا دلتون بخواد جوانی هم کردم، تجربه جوانی کردن تو جوانی خوبه نه تو زمان پیری!
    اینکه از جوونی لذت ببریم واسه هر کسی مفهوم متفاوتی داره. "دم رو غنیمت بشماریم" کاملا درسته. ولی من فکر میکنم کسی که میخواد خارج از کشور تحصیل کنه علاوه بر لذت بردن از دوران تحصیل + معدل بالا و یاد گرفتن زبان، باید به مسایل دیگه مثله مقاله (کارهای پژوهشی)، ورزش تو سطح دانشگاه، شرکت تو انجمن علمی و از این جور چیزا توجه کنه چون علاوه بر اینکه رزومه خوبی میشه، یه دید آکادمیک هم میده به دانشجو.
    اوزون اینجه بیر یولداییم...

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط danielecdwh نمایش پست ها
    ممنون ولی نگفتین کدوم گرایش مکانیک اونور بیشتر خواهان داره و واس پذیرش گرفتن راحت تره؟؟
    رشته هایی که در دانشگاه های خارج از ایران تدریس میشه همیشه کاربرد دارن که تدریس میشن. حالا ممکنه با توجه به وضعیت مهاجرتی شما و شهر و کشور یک رشته مزیت های نستی به دیگری داشته باشه. اما در کل هر رشته ای که تدریس میشه خواهان هم داره.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

سلام
    دوستان کسی که برای دکتری می خواد اپلای کنه و الان باید پروژه کارشناسی خودش رو تحویل بده....آیا برای اپلای مهم هست که موضوع ویا اعتبار پروژه لیسانس چی بوده ؟
    یا فقط پایان نامه ارشد مهم هست؟
    یه سوال دیگه اینکه پیشنهاد می کنید کسی که برای دکتری می خواد اقدام کنه وقت زیادی روی پروژه لیسانسش بذاره ؟
    لیسانس مکانیک سیالات و می خوام ارشد تبدیل انرژی بخونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering @ UMA

سلام
    بنده امسال دانشگاه قبول شدم!(خدا رو شکر!)
    رتبه بنده 5 هزار بود. رشته مکانیک و دانشگاه محقق اردبیلی
    مهم ترین چیز معدل بالاست برای پذیرش درسته؟
    ضمنا من زبان انگلیسی و مخصوصا تاکینگم وضعیتش مناسب هستش و تو کنکور هم 92 درصد زده بودم .
    در زمینه ورزشی هم که دوستان فرمودند تو زمینه دانشگاهی ادامش بدم ..ایا در اینده اگه بخوام در فکر اپلای باشم تاثیری خواهد داشت؟ چون من 6 سال ووشو دارم کار میکنم و چنتا مدال کشوری و المپیاد هم دارم.
    کار هایی که از الان باید تو فکرشون باشم رو لطف کنین بهم بگین ...
    ضمنا تو زمینه برنامه نویسی هم دستی دارم.ادامش بدم برای رزومه خوبه؟
    لطف میکنین اگه جواب میدین.

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering BSc_ QIAU/MSc EE(Communication systems)_ CSU

نقل قول نوشته اصلی توسط Red_Dragon نمایش پست ها
    سلام
    بنده امسال دانشگاه قبول شدم!(خدا رو شکر!)
    رتبه بنده 5 هزار بود. رشته مکانیک و دانشگاه محقق اردبیلی
    مهم ترین چیز معدل بالاست برای پذیرش درسته؟
    ضمنا من زبان انگلیسی و مخصوصا تاکینگم وضعیتش مناسب هستش و تو کنکور هم 92 درصد زده بودم .
    در زمینه ورزشی هم که دوستان فرمودند تو زمینه دانشگاهی ادامش بدم ..ایا در اینده اگه بخوام در فکر اپلای باشم تاثیری خواهد داشت؟ چون من 6 سال ووشو دارم کار میکنم و چنتا مدال کشوری و المپیاد هم دارم.
    کار هایی که از الان باید تو فکرشون باشم رو لطف کنین بهم بگین ...
    ضمنا تو زمینه برنامه نویسی هم دستی دارم.ادامش بدم برای رزومه خوبه؟
    لطف میکنین اگه جواب میدین.
    توصیه من به شما اینه که اول از همه خوب درس بخون و معدلت را بالا نگه دار.
    دوم اینکه از سال سوم دانشگاه شروع کن جدی زبان خوندن برای امتحانای زبانی که پیش رو داری.قبلشم سعی کن مقاله و روزنامه و فیلم به انگلیسی زیاد ببینی و بخونی و بشنوی خیلی بهت کمک میکنه مخصوصا تو لیسنینگ.
    سوم اینکه سعی کن حداقل یک مقاله ISI با کمک استادت بنویسی تا رزومه ات قویتر بشه.
    چهارم اینکه همین تسلط خوب به یک زبان برنامه نویسی و کار کردن تو این زمینه به پربارشدن رزومه ات کمک میکنه.تمام نرم افزار های مرتبط با رشته ات رو خیلی خوب یاد بگیر و باهاشون کار کن.
    خیلی خوبه از همین اول لیسانس تو این فروم عضو شدی.اطلاعات خوبی از همین جا میتونی بدست بیاری.
    موفق باشی
    ویرایش توسط Setayeshpour : October 28th, 2013 در ساعت 03:55 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng , Sharif University of Technology

سلام دوستان
    من دانشجوی سال سوم مکانیک دانشگاه شریف هستم . تا الان معدلم 17.5 هست . یه سوال داشتم که تو این یه سال آینده به نظرتون رو چی بیشتر سرمایه گذاری کنم ؟
    من فعلا دارم سعی میکنم معدلم رو بالا ببرم و بتونم با استادا لینک بشم که بعدا توصیه نامه بتونم بگیرم ازشون و در کنارش دارم زبان هم میخونم . ولی مقاله و کار تحقیقاتی تاحالا نکردم . به نظرتون واقعا مقاله برای دانشجوی لیسانس لازمه ؟ تمرکزم رو روی معدل و زبان بزارم یا مقاله ؟
    ممنونم

Junior Member

سلام
    من ترم 6 دانشگاه صنعت آب و برق (عباسپور) هستم با معدل 14
    تا اینجاش اشتباه زیاد کردم و معدلمو خراب کردم
    خیلیا میگن ارشد نخون اگه میخوای بری دنبال کار
    ولی من که شاگرد اول مدرسه بودم در حالی که همکلاسی های من که از من عقبتر بودن الان شریف و امیر کبیر می خونن ، برام سخته از دانشگاه های اول ایران مدرک نگرفتن !
    از طرفی با توجه به زبان خوبم ، خیلیا می گن اپلای کار بهتریه ، ولی همونطور که گفتم دوس دارم کار کنم و توجیه دوستان برای اپلای کار بهتر در خارج ایرانه که با این وضعیت معدل از دانشگاههای خوب نمی تونم بگیرم .
    به شدت سر در گمم ، که این معدل بالا نخواهد اومد اولاً و دوماً می خوام در زمینه رشته خودم تو کشور خودمون کار کنم ولی حرف خیلی ها اپلایه !
    ممنون میشم کسی کمکم کنه

Junior Member

سلام دوستان یه سوال. این که کارشناسی رو 8 ترمه تموم کنی یا 9 ترمه تو گرفتن پذیرش از دانشگاه ها ی مختلف دنیا برای phdفرقی داره؟
    منظورم اینه که اگر با معدل بالاتر اما 9 ترمه تموم کنی بهتره یا 8 ترمه با معدل پایین تر؟
    اصلا برای پذیرش گرفتن 8یا 9 ترمه بودن فرقی میکنه؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi151 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال. این که کارشناسی رو 8 ترمه تموم کنی یا 9 ترمه تو گرفتن پذیرش از دانشگاه ها ی مختلف دنیا برای phdفرقی داره؟
    منظورم اینه که اگر با معدل بالاتر اما 9 ترمه تموم کنی بهتره یا 8 ترمه با معدل پایین تر؟
    اصلا برای پذیرش گرفتن 8یا 9 ترمه بودن فرقی میکنه؟

سلام

من قويا معدل بالا رو به شما توصيه مكنم در دوران ليسانس. من فرقي نديدم اما ممكنه برخي دانشگاه ها به اين موضوع حساس باشن كه ميشه در SOP‌توجيه كرد.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

کاردانی هستم. از ترم بهمن میرم سر کلاس کارشناسی. یعنی میشم ترم 1کارشناسی.

3-4واحد درس تطبیقی دارم. سال گذشته رفتم رشته برق و بعد از اتمام یک ترم انصراف دادم. 3-4 واحد درس برای تطبیق هست. نمیدونم تطبیق بدم یا نه؟

برای کارشناسی ناپیوسته برم دانشگاهی که برای کاردانی بودم و یا نه فرقی نداره برم دانشگاه دیگه واسه اپلای مشکلی ندارم؟

موندم تو ایران بمونم برای ارشد برم دانشگاه شریف و یا اینکه اپلای کنم از ایران برم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)