صفحه 7 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 132

موضوع: به نظر شما مفيدترين كاري كه تو دوره ليسانس ميتونم انجام بدم چيه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به نظر شما مفيدترين كاري كه تو دوره ليسانس ميتونم انجام بدم چيه؟

سلام
    من دانشجوی مکانیک ترم 3 هستم.
    فعلا کار خاصی به جز درس خوندن انجام نمیدم ، معدل هم در حدود 16.5 و البته این ترم 21 برداشتم و به امید خدا با نمرات عالی پاس میکنم.
    من چند تا سوال داشتم میخواستم مطرح کنم.
    1. دانشگاهی که توی دوره کارشناسی توش درس میخونی چقدر اهمیت داره؟ مثلا یک دانشگاه دست دوم دولتی چقدر احتمال موفقیت توش هست؟
    2. زبانم در حد متوسط هست و البته قصد ندارم برم دنبالش فعلا ، میخواستم بدونم که قضیه این آموزشگاهها که تافل رو در حد 6 ماه فشرده کار مکینن چیه و آیا کسی تجربه داشته یا خیر؟
    3. سربازی معافم و در مورد مدرک میخواستم بدونم که آیا اگر توی دوره کارشناسی از دانشگاه وام بگیریم بعد واسه پذیرش گرفتن واسمون دردسر میشه یا نه ، منظورم دردسر توی روند آزاد کردن مدرک هست.
    4. به دلیلی استاد لجوج ریاضی 1 ترم اول ما رو انداخت میخواستم بدونم که چقدر یه درس افتاده روی روند کار تاثیر داره؟ البته آیا اینو در نظر میگیرن که مثلا همون درس رو ترم بعد با نمره عالی پاس کردی؟ اصلا چیزی میفهمن؟ سوال دیگه ای هم در این زمینه اینکه توی روند حذف و اضافه یا حذف تکدرس درس هایی رو که حذف میکنیم توی کارنامه میمونه و آیا تاثیری داره یا نه؟
    5. حالا اگر بخوایم مثلا واسه ارشد پذیرش بگیریم دقیقا از چه زمانی باید شروع کنیم ، منظورم اینه که آیا توی همون دوره کارشناسی باید روند رو شروع کنیم یا اینکه بعد که فارغ التحصیل شدیم؟

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

دوست عزیز جناب Mortie ارسال چندین سوال غیر مرتبط در یک پست (که در عین حال غیر مرتبط با تاپیک هم هست) خلاف قانون هست. لطفاً به این مساله توجه داشته باشید. من فعلاً پست شما رو پاک نمی کنم تا دوستان به بخش های مرتبطش فقط جواب بدند. بقیه سوالاتتون رو در تاپیک های مربوطه بپرسید.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power Engineer

خیلی خیلی عذر می خوام از پژمان جان که منه برقی(!) اینجا اظهار نظر می کنم اما خیلی جالبه این تاپیک... اگه یه نفر از اول تاپیک شروع کنه به خوندن،متوجه میشه هر کسی رو یه چیزی تاکید کرده و نمیشه نتیجه گیری کلی کرد... نمیشه گفت فقط معدل، فقط زبان یا فقط پیدا کردن استاد... به نظر من در دوره کارشناسی همه اینها تاثیر خودش رو داره و هرکسی تو هر رشته ای باید پارالل همه اینها رو باهم انجام بده در ماکسیمم توانی که داره... چیزی که مهمه اینه که افراد خودشون رو دست کم نگیرن و سوادشون رو بالا ببرن... اونوریا خیلی خوب آدم باسواد رو از بی سواد تشخیص میدن...
    موفق باشین

پیش فرض پاسخ : به نظر شما مفيدترين كاري كه تو دوره ليسانس ميتونم انجام بدم چيه؟ورودي86مكانيك

سلام به دوستان عزیز
    چند تا سوال داشتم و درخواست راهنمایی از شما
    دانشجوی ورودی 89 مکانیک جامدات دانشگاه ازاد تهران مرکز
    به نظرشما مهمترین کارهایی که بایستی انجام بدم تا بتونم از لیسانس برم مستقیم دکترا بخونم در امریکا و کانادا و اروپا و گرفتن فاند چه کارهایی است؟
    ایا نرم افزار خاصی بایر یاد بگیرم.
    و اینکه با گرایش جامدات راحت پذیرش یا فاند میدن یا گرایشهای دیگه مکانیک ؟ اگه گرایشهای دیگه کدام گرایش و ایا نیازی به تغییر گرایش هست ؟ ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به نظر شما مفيدترين كاري كه تو دوره ليسانس ميتونم انجام بدم چيه؟ورودي86مكانيك

من دانشجوی سال آخر مکانیک ساخت و تولیدم. معدل کلم بالای 15 نیست و تا حالا رو هیچ مقاله ای کار نکردم. هنوز برای تافل و GRE اقدام نکردم.
    اواخر تابستون امسال فارغ التحصیل میشم.
    از دوستانی که در زمینه گرفتن پذیرش برای دانشگاه های خارجی تجربه ای دارن خواهش می کنم من رو در مورد اقدامات لازم در این باره راهنمایی کنن.

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud_sabok نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    چند تا سوال داشتم و درخواست راهنمایی از شما
    دانشجوی ورودی 89 مکانیک جامدات دانشگاه ازاد تهران مرکز
    به نظرشما مهمترین کارهایی که بایستی انجام بدم تا بتونم از لیسانس برم مستقیم دکترا بخونم در امریکا و کانادا و اروپا و گرفتن فاند چه کارهایی است؟
    ایا نرم افزار خاصی بایر یاد بگیرم.
    و اینکه با گرایش جامدات راحت پذیرش یا فاند میدن یا گرایشهای دیگه مکانیک ؟ اگه گرایشهای دیگه کدام گرایش و ایا نیازی به تغییر گرایش هست ؟ ممنون
    شما فرصت خوبی دارین که معدلتون رو بالا ببرین...اکیدا توصیه می شه معدل لیسانس و خصوصا دو سال آخر یا 60 واحد آخر رو تا جایی که می تونین خوب کنید..در شرایطی که می خواین مستقیما از لیسانس برای دکتری اقدام کنید باید معدلتون از حالتی که از فوق برای دکتری اقدام می کنین بالانر باشه..یاد گرفتن نرم افزار هم خوبه اما هیچ چیز مثل داشتن یک معدل خوب شما رو در گرفتن پذیرش مستقیم برای دکتری ساپورت نمی کنه..در سال آخر لیسانستون هم بهتره یک مقاله که معمولا از تز لیسانس در می آد داشته باشن. در مورد گرایش هم تا باید یک سرچی در دانشگاه های مختلف و در قسمت گروه های تحقیقاتیشون بکنید و ببنید در زمینه مورد نظرتون چندتا دانشگاه پیدا می کنید.

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط babak_s نمایش پست ها
    من دانشجوی سال آخر مکانیک ساخت و تولیدم. معدل کلم بالای 15 نیست و تا حالا رو هیچ مقاله ای کار نکردم. هنوز برای تافل و GRE اقدام نکردم.
    اواخر تابستون امسال فارغ التحصیل میشم.
    از دوستانی که در زمینه گرفتن پذیرش برای دانشگاه های خارجی تجربه ای دارن خواهش می کنم من رو در مورد اقدامات لازم در این باره راهنمایی کنن.
    بهتره در زمان باقی مونده از درستون سعی کنید معدلتون رو بالا ببرین.نهایتا با داشتن نمره خوب در GRE هم تا حدی معدل پایین جبران می شه.در زمان باقی مونده بعد از معدل روی گرفتن نمره بالا در تافل و GRE سرمایه گذاری کنید.سعی کنید از تز لیسانس یک مقاله داشته باشین.بسیار موثره در گرفتن پذیرش.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک/ دانشگاه صنعتی اصفهان

سلام دوستان من سال 2 مکانیک هستم معدلم هم 18.5 هستش خوندن زبان رو هم شروع کردم
    2 تا سوال عمده داشتم 1 اینکه من باید تایین گرایش کنم هم جامدات و هم مکاترونیک رو شدیدا دوست دارم به نظرتون کدومش برای 1 apply و 2 برای مقاله بهتره ؟؟؟
    سوال 2 هم اینه که به نظرتون توی این مدت چه کارایی هست که انام بدم ؟؟؟
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aminisay نمایش پست ها
    سلام دوستان من سال 2 مکانیک هستم معدلم هم 18.5 هستش خوندن زبان رو هم شروع کردم
    2 تا سوال عمده داشتم 1 اینکه من باید تایین گرایش کنم هم جامدات و هم مکاترونیک رو شدیدا دوست دارم به نظرتون کدومش برای 1 apply و 2 برای مقاله بهتره ؟؟؟
    سوال 2 هم اینه که به نظرتون توی این مدت چه کارایی هست که انام بدم ؟؟؟
    مرسی
    کارهایی که خوبه انجام بدید:
    1- معدلتون رو بالا نگه دارید. این خیلی مهمه.
    2- اگر بتونید تا پایان دوره لیسانس مقاله بدید خیلی خوبه.
    3- اواخر دوره لیسانس برای آزمونهای زبان و GRE آمادگی لازم رو کسب کنید.

در مورد گرایش دوستانی که در این زمینه ها کار کردند جواب بدند بهتره.
    موفق باشید.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Junior Member

سلام
    یه سوال داشتم که از بچه ها تقاضا دارم تا جایی که میتونن در موردش توضیح بدن:
    من دانشجوی مالک اصفهان هستم.برای دوران فوق و دکترا تصمیم به رفتن به آمریکا یا یکی از کشورهای اروپایی که توی زمینه هوافضا قوی هستن دارم.(اما بیشتر دوست دارم به ناسا برم و هدف اصلیم اونه)
    پروژه ام هم در مورد ماهواره هستش (شما اینطور در نظر بگیرین!!!)
    حالا بگین شانس من توی این زمینه چقدره؟
    معدل کلم جالب نیست (حدود 15) اما دروس تخصصی لیسانسم نمره A گرفتم(17 به بالا) (در کل ترم معدل ترم چهار به بعدم خوبه!)

متشکرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)