صفحه 8 از 14 نخستنخست 1234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 132

موضوع: به نظر شما مفيدترين كاري كه تو دوره ليسانس ميتونم انجام بدم چيه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

پیش فرض پاسخ : به نظر شما مفيدترين كاري كه تو دوره ليسانس ميتونم انجام بدم چيه؟

سلام
    من گرین کارت آمریکا دارم (جدیدا گرفتم) و برای اتمام دوره لیسانسم در ایران (سال آخر مکانیک) به وطن برگشتم ، سوال من اینه که آیا من هم مثل دانشجویان بین المللی برای ارشد باید پذیرش بگیرم؟
    Toefl,Gre را میدونم که باید داشته باشم.
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط apoornaki نمایش پست ها
    سلام
    من گرین کارت آمریکا دارم (جدیدا گرفتم) و برای اتمام دوره لیسانسم در ایران (سال آخر مکانیک) به وطن برگشتم ، سوال من اینه که آیا من هم مثل دانشجویان بین المللی برای ارشد باید پذیرش بگیرم؟
    Toefl,Gre را میدونم که باید داشته باشم.
    با تشکر
    دوست عزیز سوال شما مربوط به بخش مکانیک نیست. باید تو بخش آمریکا بپرسید. این بخش برای سوالاتی هست که مختص دانشجویان رشته مکانیک و هوافضاست، و جنبه عمومی برای همه رشته ها رو نداره.
    موفق باشید.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering & Physics at Sharif

سلام
    من دانشجوی ترم ۶ دو رشته هوافضا و فیزیک در کارشناسی شریف هستم معدلم ۱۷.۵
    فعلا واسه زبان اقدام خاصی‌ نکردم اما زبانم به صورت عمومی‌ خوب روبه بالاس، احتمالا تا پایان کارشناسی هم در فیزیک یک پیپر خواهم داشت ..در مورد ریکامندیشن هم مشکلی‌ ندارم (مخصوصاً از اساتید فیزیک).
    به نظرتون در کدوم رشته شانس گرفتن فاند بهتر از آمریکا خواهم داشت؟
    به نظر شما در این دو سالی‌ که به اتمام درسم مونده چه‌جوری می‌تونم رزومه قوتری داشته باشم پیشنهاد شما جیست؟
    با تشکر از شما دوستان عزیز

ApplyAbroad Hero moonlight آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط narashn2003 نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی ترم ۶ دو رشته هوافضا و فیزیک در کارشناسی شریف هستم معدلم ۱۷.۵
    فعلا واسه زبان اقدام خاصی‌ نکردم اما زبانم به صورت عمومی‌ خوب روبه بالاس، احتمالا تا پایان کارشناسی هم در فیزیک یک پیپر خواهم داشت ..در مورد ریکامندیشن هم مشکلی‌ ندارم (مخصوصاً از اساتید فیزیک).
    به نظرتون در کدوم رشته شانس گرفتن فاند بهتر از آمریکا خواهم داشت؟
    به نظر شما در این دو سالی‌ که به اتمام درسم مونده چه‌جوری می‌تونم رزومه قوتری داشته باشم پیشنهاد شما جیست؟
    با تشکر از شما دوستان عزیز
    دوست عزیز مســـــــــــلما برای فیزیک اپلای کنی هم پذیرش و هم فاند خیلی خیلی خوبی می گیری..اما هوافضا از نظر ویزا خیلی وضع جالب نداره..من جای شما بودم حتما برای فیزیک اپلای می کردم.

Junior Member

سلام دوستان
    من ورودی 90 مکانیک دانشگاه عباسپور هستم.توی یک سالی که گذشت معدل 13 گرفتم+تسلط به autocad+مدرک FCEزبان انگلیسی+2ترم زبان آلمانی+ترجمه یک سری مطالب نجومی و تا یک ماه دیگه هم ترجمه یک کتاب درباره طیف سنجی نجومی چاپ میکنم.
    مشروطی و درس افتاده ندارم. به نظرتون چطوری ادامه بدم؟آیا بهتره که کلا وقتم رو بذارم رو معدل بالا بردن؟

پیش فرض پاسخ : سوالات و تجربیات مرتبط با کلیرنس و گرفتن ویزا دانشجویان هوافضا

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت تمامی دانشجویان و آینده سازان عزیز ....
    اولش اینو خدمتتون عرض کنم که نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی از تماماساتیدی که بتونن به من کمک کنن سپاسگذارم ؛
    بچه ها من امسال (1391 )
    انشاالله دانشجو میشم همون رشته ای که دوس داشتم ( مهندسی مکانیک ) البته دانشگاه آزاد شهرمون ( دزفول ) که فکر کنم بین شهرستانها یکی از خوبها باشه ، حالاول کن این حرفا رو برم سر اصل مطلب .... !!
    میخواستم از شما بپرسم که برای این که برا فوق بتونم توی یه دانشگاه خوبخارج از کشور پذیرش بشم حالا یا همراه فاند یا بدون فاند ' البته اگه فاند هم بگیرمکه عالیه ... ' چیکار کنم ؟
    میدونم شاید خیلی‌ها بگن الان که خیلی زوده ! 4یا 5 سال دیگه وقت هست و ... ولی من خواهش میکنم ( تو رو خدا ) همتون منو راهنماییکنید و یه توضیحات نسبتا کامل و شامل رو بدید آخه من واقعا گیج شدم دیگه نمیدونم ازکی بپرسم !!!
    دوستان منو راهنمایی کنید که از حالا چیکار کنم ؟؟؟؟
    " راستی زبانم هم در حد پیش دانشگاهی خوندم و نمرهامتحانم هم 5/19 شد . " در کل دَرسام خوبن و معدلم 19 هست "
    اگه میشه در مورد همه چی مثلا : تافل یا آیلتس –جی آر ایی که اصلا هم نمی دونم چیه !! -معدل دانشگاه – رزومه و سابقه کار - مقاله و .... کمکم کنید . اخه میخوام از حالا بهفکر این چیزا باشم تا چند سال آینده حسرت اینجور چیزا رو نخورم .
    بچه ها اینم ایمیلم منتظر راهنمایی هاتون میمونم ... , لطفا همه نظر خودشونوبگن
    " اگه هم خیلی طولانی شد به بزرگی خودتونببخشید ! "
    ویرایش توسط میلاد : August 29th, 2012 در ساعت 06:19 PM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member omidr1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : سوالات و تجربیات مرتبط با کلیرنس و گرفتن ویزا دانشجویان هوافضا

نقل قول نوشته اصلی توسط seven_hill نمایش پست ها
    با عرض سلام و وقت بخیر خدمت تمامی دانشجویان و آینده سازان عزیز ....
    اولش اینو خدمتتون عرض کنم که نمیدونم اینجا جاش هست یا نه ولی از تماماساتیدی که بتونن به من کمک کنن سپاسگذارم ؛
    بچه ها من امسال (1391 )
    انشاالله دانشجو میشم همون رشته ای که دوس داشتم ( مهندسی مکانیک ) البته دانشگاه آزاد شهرمون ( دزفول ) که فکر کنم بین شهرستانها یکی از خوبها باشه ، حالاول کن این حرفا رو برم سر اصل مطلب .... !!
    میخواستم از شما بپرسم که برای این که برا فوق بتونم توی یه دانشگاه خوبخارج از کشور پذیرش بشم حالا یا همراه فاند یا بدون فاند ' البته اگه فاند هم بگیرمکه عالیه ... ' چیکار کنم ؟
    میدونم شاید خیلی‌ها بگن الان که خیلی زوده ! 4یا 5 سال دیگه وقت هست و ... ولی من خواهش میکنم ( تو رو خدا ) همتون منو راهنماییکنید و یه توضیحات نسبتا کامل و شامل رو بدید آخه من واقعا گیج شدم دیگه نمیدونم ازکی بپرسم !!!
    دوستان منو راهنمایی کنید که از حالا چیکار کنم ؟؟؟؟
    " راستی زبانم هم در حد پیش دانشگاهی خوندم و نمرهامتحانم هم 5/19 شد . " در کل دَرسام خوبن و معدلم 19 هست "
    اگه میشه در مورد همه چی مثلا : تافل یا آیلتس –جی آر ایی که اصلا هم نمی دونم چیه !! -معدل دانشگاه – رزومه و سابقه کار - مقاله و .... کمکم کنید . اخه میخوام از حالا بهفکر این چیزا باشم تا چند سال آینده حسرت اینجور چیزا رو نخورم .
    بچه ها اینم ایمیلم منتظر راهنمایی هاتون میمونم ... , لطفا همه نظر خودشونوبگن

" اگه هم خیلی طولانی شد به بزرگی خودتونببخشید ! "
    اصلا نگران نباش خیلی راحته در کل رزومه شامل:معدل،مقاله،زبان،دربع ی کشورها gre
    معدل:شاید بشه گفت تنها قسمتی که اگه از دست بدی دیگه نمی تونی جبران کنی معدل هست بارها خیلی از دوستای خودم رو دیدم که خیلی سواد داشتن اما چون همش با استادهایی که خیلی سخت گیرند درس برداشته اند معدل پایین دارند در کل من برای این مورد بهت توصیه می کنم بااستادهای نمره بده درس بردار اونوقت اگه خیلی دیدی خوشت اومده از درس، خودت برو دنبال درس خوندن اون مباحثی که علاقه داری
    مقاله:خیلی کسی از دانشجوی لیسانس انتظار دادن مقاله نداره واز ترم 3یا 4 به بعد به دنبال مقاله باش
    زبان:چیزی که حد نهایی نداره زبانه هر چه قدر هم بخونی باز ممکنه لغتی به چشت بخوره که نشنیده باشی
    gre:در مورد greهم میشه گفت که در بعضی کشورها اجباری ،بعضی ها اختیاری وپوئن مثبت بهش نگاه می کنند،معدود کشورهایی هم اصلا بهش توجهی ندارند
    ----------------------------------------------------------------------------------------------
    توصیه:درکل نظر شخصی من اینه که تا می تونی به بالا بردن معدل معدل معدل توجه کن
    و زبان انگلیسی هم در کنار درس خوندنت دنبال کن
    ویرایش توسط studentz : August 30th, 2012 در ساعت 11:45 PM دلیل: حذف ایمیل از نقل قول

پیش فرض پاسخ : به نظر شما مفيدترين كاري كه تو دوره ليسانس ميتونم انجام بدم چيه؟ورودي86مكانيك

نقل قول نوشته اصلی توسط Countdown نمایش پست ها
    لااقل 15.01 بشه- معدل کم خیلی موقعیت ها رو با نامردی هرچه تمام تر میسوزونه
    سلام

به نظرمن بیشترزبان مهمه, چونکه زبان قوی میتونه خیلی مشکلات رو حل کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

با سلام به دوستان ......با توجه به مطالبی که تا حالا خوندم چه توی این صفحه چه تو کل پروسه apply (خصوصا برای امریکا)(خصوصا برای دکتری مستقیم با فاند) به ترتیب همه ی موارد زیر باید با هم و به طور متعادل و با توجه به نیاز پوشش داده بشوند:
    1)معدل>>>برای نشان دادن سواد علمی بالا وپشتکار وگذشته خوب
    2)paper>>>برای نشان دادن روحیه تحقیقاتی بالا
    3)زبان(toefl &gre)>>>واضحه
    4)توصیه نامه>>>برای نشان دادن صلاحیت و توانایی ادامه تحصیل از طرف دانشگاه قبلی
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    دوستان اگه نظر یا تجربه ی دیگه ای چه در مورد این پارامترها چه در مورد دکتری مستقیم دارید لطفا بیان کنید تا همه مطلع بشیم.;)

never forget:
    a journey of a thousand miles begins with a single step

Member Jellyfish آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamzo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ورودی 90 مکانیک دانشگاه عباسپور هستم.توی یک سالی که گذشت معدل 13 گرفتم+تسلط به autocad+مدرک FCEزبان انگلیسی+2ترم زبان آلمانی+ترجمه یک سری مطالب نجومی و تا یک ماه دیگه هم ترجمه یک کتاب درباره طیف سنجی نجومی چاپ میکنم.
    مشروطی و درس افتاده ندارم. به نظرتون چطوری ادامه بدم؟آیا بهتره که کلا وقتم رو بذارم رو معدل بالا بردن؟
    دوست عزیز مهمترین چیزی که میشه گفت تو پروسه اپلای میشه در نظر گرفت معدل هستش. البته اگه پایین باشه به این معنی نیست که ناامید شی و تمام!!!
    بلد بودن نرم افزار یا داشتن certificate مهمه ولی مهمتر از اون همکاری تو تالیف کتاب یا داشتن مقاله هست. اگه کتابی رو ترجمه میکنی و اگه میخوای بری اون ور باید copyright داشته باشی، شاید بعدا مشکلی پیش بیاد.
    معدل خیلی مهمه و تو سالهای آخر هم کار روی مقاله و اینجور تحقیقات بهتر جواب میده
    اوزون اینجه بیر یولداییم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)