صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 92

موضوع: مرکز جیرفت

پیش فرض پاسخ : مرکز جیرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan_zh نمایش پست ها
    هیچ میگفتن سیستم هاشونو آپدیت ETS که کردن مشکل پیش اومده یه 3 ساعت منتظر شدیم بعد کنسل شد حالا دنبال اینم که چیکار کنم!! نه فک نکنم!
    دوست عزیز نمیدونم شما کدوم شهر هستین ولی به احتمال خیلی زیاد تو نوامبر تاریخ برای تهران باز میشه گوش بزنگ باشین که سریع ثبت نام کنین
    دوست عزیز با توجه به اینکه شما به این سنتر رفتین میشه یکم درمورش توضیح بدین؟چه جوریه رفتارشون برخوردشون شهر جیرفت خود سنتر دسترسی بهش چه جوریه؟ سیستم هاشون رو دیدین؟ مونیتورشون و کیبرداش چه جوریه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hemmati63 نمایش پست ها
    دوست عزیز نمیدونم شما کدوم شهر هستین ولی به احتمال خیلی زیاد تو نوامبر تاریخ برای تهران باز میشه گوش بزنگ باشین که سریع ثبت نام کنین
    دوست عزیز با توجه به اینکه شما به این سنتر رفتین میشه یکم درمورش توضیح بدین؟چه جوریه رفتارشون برخوردشون شهر جیرفت خود سنتر دسترسی بهش چه جوریه؟ سیستم هاشون رو دیدین؟ مونیتورشون و کیبرداش چه جوریه؟
    من تهرانم ولی 3نوامبر SAT دارم تو آذربایجان !! سنتر تو خوده شهره مسیر رفت و آمد با ماشین تو جیرفت حداقل 5دقیقس! جیرفت رفتن دو تا راه دارید یکی اینه برید کرمان بعد با ماشین یا اتوبوس برید یا برید بندر عباس بعد با ماشین یا اتوبوس برید از کرمان تا جیرفت یا بندر عباس تا جیرفت جفتشون یه مقدار طول میکشه با سواری اونم 3ساعته ! سیستماشون ال سی دی و کاملا پارتیشن بندی شده بود ولی نزدیک بهم ! یه مشکل دیگه اینه که جیرفت کلا 3تا هتل داره با اتاق های محدود اسماشون دقیانوس و جام جم و ناجی هستش که اون دقیانوس خیلی فاجعس باز اون دو تا بهترن !!
    ویرایش توسط pApAr : October 19th, 2012 در ساعت 01:36 PM دلیل: حذف قسمت توهین آمیز

هیشکی از جیرفت برنگشته ما رو راهنمایی بکنه!!!!

من 22 dec تو جیرفت امتحان دارم. دوستان کسی میدونه مدارک لازم واسه سر جلسه تو مرکز جیرفت چیه؟ من پاسپورت ندارم و اصلا تافلو واسه دکترای داخل می خوام. داشتن پاسپورت واسه سر جلسه ضروریه؟ چجوری میشه با مرکز ارتباط برقرار کرد؟ کسی ایمیل یا تلفونشو نداره؟
    ویرایش توسط moameri2003 : October 26th, 2012 در ساعت 01:22 PM

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

نقل قول نوشته اصلی توسط moameri2003 نمایش پست ها
    من 22 dec تو جیرفت امتحان دارم. دوستان کسی میدونه مدارک لازم واسه سر جلسه تو مرکز جیرفت چیه؟ من پاسپورت ندارم و اصلا تافلو واسه دکترای داخل می خوام. داشتن پاسپورت واسه سر جلسه ضروریه؟ چجوری میشه با مرکز ارتباط برقرار کرد؟ کسی ایمیل یا تلفونشو نداره؟
    فکر نمیکنم ارائه ی پاسپورت الزامی باشه چون خیلیا مثل شما مشمولن. واسه اطمینان بیشتر بپرسید
    موسسه آموزش عالی جاوید
    تلفن: ۲۴۱۵۵۸۵(۳۴۸)۹۸+
    ایمیل : info@javid.ac.ir
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Fluid Mechanics & Heat Transfer

بچه ها من 27 اکتبر امتحان داشتم. می خوام تجربیاتم رو بگم تا شاید بدرد بچه ها بخوره:
    اول در مورد سنتر بگم که یک کلاس کوچیک در وسط سالنه و 10 تا سیستم اونجا قرار دادن
    سیستم ها خوب از هم پارتیشن بندی شده بودن ولی فاصلشون کم بود. من که مشکل خاصی نداشتم, شاید به خاطر اینکه عادت دارم در محیط شلوغ تمرین کنم.
    ولی بهر حال سر وصدای زیادی زیادی نمی اومد و خوب تمرکز کرده بودم. برخورد مسئولین هم خوب بود. اول ما رو به کلاس بغلی هدایت کردن بعد از چند دقیقه معطلی و امضای فرم عدم افشای اسرار تک تک صدامون کردن و در اتاق امتحان بعد از تطبیق مدارک و گرفتن عکس تک تک شروع کردیم به تست. البته یک کمد آورده بودند که هرکی می خواست می تونست موبایلشو داخل اون بزاره. من کمی صیر کردم تا دیرتر شروع کنم. اوکی ها رو دیرتر میزدم تا اسپیکینگ بقیه بچه ها رو رایتینگم نیفته.
    دکتر جاوید پور- رییس دانشگاه-و یه آقای دیگه که می گفتن مسئول فنی برگزاری آزمونه همیشه اونجا بودن و مشکلات بچه ها رو برطرف می کردند.
    در برک هم باید تو سالن قدم می زدیم. در کل من مشکل خاصی نداشتم.
    تعداد بجه ها کم بود 8 نفر که اونا طوری توزیع کرده بودند که صدای کمی می اومد
    این پست دیگه خیلی طولانی شد.در مورد خود شهر جیرفت هم در پست های بعدی توضیح می دم.
    تو نیکی می کن و در Apply Abroad انداز که ایزد در Admission دهد باز
    Cheat sheet برای Speaking

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Fluid Mechanics & Heat Transfer

اما در مورد شهر جیرفت
    این شهر در فاصله 3 ساعته از شهر کرمان قرار داره که فکر می کنم نزدیکترن شهر بزرگ در اطراف اونجا باشه . فکر می کنم همین فاصله رو از بندر داشته باشه
    من از کرمان به اون شهر رفتم
    برای عزیمت از کرمان به جیرفت می تونید هم با سواری و هم با اتوبوس به اونجا برید . اتوبوس های ولوو ساعت حرکت و برگشت مشخصی دارند که اگه اونا رو بدونید خیلی راحت می تونید با اونا رفت و آمد کنید که هم مطمئترند و هم ارزونتر . بیشتر بچه های دانشجو هم با همون رفت و آمد می کنند
    راه دوم از کرمان به جیرفت رفتن هم با سواری هاست که از میدان سرآسیاب سوار می کنن و در حدود دو تا دو و نیم ساعت به جیرفت می رسند. ولی اشکال اصلییش اینه راننده ها خیلی بی ملاحظه اند و تند می رن
    برای رفتن از کرمان به جیرفت دو راه وجود داره یکی راه کوهستانی و گردنده ای که از شهر راین می گذره, راه دوم هم که راه اصلیه و بیشتر ماشین های بزرگ از اون تردد می کنن
    راه راین یه راه کوهستانی (تصور کنید کوهستانی در وسط کویر) که بیشتر از نصف راه دوطرفه است. بعضی جاها طبیعت خیلی زیباست. بخصوص اگر روز برید می تونید از طبیعت لذت ببرید . دمای هوا وسط راه تو یه قسمت خیلی پائین میاد. ولی بچه ها مواظب باشید این را ه تو یه قسمت هاش پیچ های خیلی تند و گردنه های خطرناک داره. اگه راننده هم بی مبالات باشه که نور علی نوره. مثلا برگشتنی راننده داشت با 180 گردنده ها رو پائین می اومد.
    راه دوم راه بهتریه ولی حدود ده تا دوازده تا تونل داره و بیشتر ماشین های بزرگ هم از این راه تردد می کنن.
    حالا انتخاب با خودتونونه بچه ها.
    تو نیکی می کن و در Apply Abroad انداز که ایزد در Admission دهد باز
    Cheat sheet برای Speaking

سلام
    دوستان دیگه از این مرکز اطلاع ندارن؟ محل ونوع کامپیوتر ها و برخورد مسئولین

من از یکی از دوستان که اونجا امتحان دادن سوال پرسیدم که جواب هاش و میزارم شاید مفید باشه واسه بقیه!!!!!
    1- مونیتور هاش ال سی دی یه و کیفیت کیبورد هم بد نیست گرچه کی بردهاش فول سایز نیست
    2- چیزی تو برک نمی دن ولی می تونیم از بوفه بخرین

سلام من 18 نوامبر جیرفت امتحان دادم. چندتا نکته:
    1. حتما پرینت ایمیل ets رو با خودتون ببرید. چون قبل امتحان اسممو تو حضورغیابشون نخوندن. بعدشم گفتن برو شما اصلا امروز امتحان ندارید. کلی بم استرس دادن. شانس اوردم ایمیلو داشتم.
    2. اگه عکس شناسنامه یا کارت ملیتون قدیمیه، یه مدرک با عکس جدیدتر هم ببرید. بمن گیر دادن پرسید دماغتو عمل کردی؟ ( البته سوالش تو اوج استرس خوشحالم کرد )
    3. سرویس بهداشتیشون خوب نبود
    4. موقع امتحان با لبه ی زیر میز مثه من ورنرید که دستتون پاره بشه. تیزه
    5 تو راه برگشت از جیرفت به کرمان، اتوبوسو متوقف می کنن همه رو تو سرما میفرستن بیرون، یه سگی میاد همه وسایلو صندلیاو حتی آدمای بیرونو بو میکشه. دنبال مواد میگرده. منکه اولین بارم بود همچین چیزی میدیدم. خ تعجب کردم
    ویرایش توسط tofighsayahi : November 21st, 2012 در ساعت 07:41 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)