صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 92

موضوع: مرکز جیرفت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مرکز جیرفت

اره13 امتبر و قبلشم میگند هر دو بار یکبار یسیتماشون مشکل پیدا میکنه قبلیها هم مشکل داشتند. با اینکه از این مشاکلات جدی در سیستم هاشون اگاهند و چندین امتحان تافل خراب شده، اما اونها اصلا براشون مهم نیست و بدون هیچ خیالی هستند. من تماس گرفتم گفتند ما کاره ای نیستم. هر چی شد به خودتون مربطه. پیشنهاد میکنم کنسل کنید. جای خالی پیدا میشه نزدیک به امتحانات بسیاری کنسل میکنند.
    ویرایش توسط alimolajan : November 24th, 2012 در ساعت 06:00 PM

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

نقل قول نوشته اصلی توسط alimolajan نمایش پست ها
    اره13 امتبر و قبلشم میگند هر دو بار یکبار یسیتماشون مشکل پیدا میکنه قبلیها هم مشکل داشتند. با اینکه از این مشاکلات جدی در سیستم هاشون اگاهند و چندین امتحان تافل خراب شده، اما اونها اصلا براشون مهم نیست و بدون هیچ خیالی هستند. من تماس گرفتم گفتند ما کاره ای نیستم. هر چی شد به خودتون مربطه. پیشنهاد میکنم کنسل کنید. جای خالی پیدا میشه نزدیک به امتحانات بسیاری کنسل میکنند.
    از اونجایی که پیداست تنها 13 اکتبر کنسل شده و تاریخ های دیگه، بچه ها امتحان رو داده اند و در مقایسه با سنترهای اصفهان و تهران بسیار بسیار راضی تر بوده اند. کنسل شدن و یا تاخیرهای چند ساعته ممکنه برای هر سنتر دیگه ای هم اتفاق بیوفته. نمونش خود من که امتحانم در سنتر دانشگاه صنعتی اصفهان با 4-5 ساعت تاخیر شروع شد! اینجور که پیداست، سنتر جیرفت از هر نظر کاملا مناسبه. هم خلوته هم آرومه هم صدای سپیکینگ بچه ها کمتر میاد و برخورد مسئولینشم عالیه.
    البته اینا رو طبق گفته ها و مشاهدات دوستان میگم. خودم یکشنبه 12 آذر اونجا امتحان دارم. اونوقت بهتر میتونم نظر بدم
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

Junior Member

تاخیر با کنسل شدن و رها شدن تو بیابونا جیرفت با یه وچر فرق داره

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alimolajan نمایش پست ها
    تاخیر با کنسل شدن و رها شدن تو بیابونا جیرفت با یه وچر فرق داره
    دوست عزیز تنها تاریخی که توی جیرفت کنسل شده همین 13 اکتبر بوده.اتفاقا پارسال هم توی سنتر امیر بهادر تهران برق رفت(آخر امتحان یعنی قسمت رایتینگ!) و امتحان30 اکتبر کنسل شد و به همه یه وچر دادن.
    باز هم میگم. از این اتفاقا ممکنه در هر سنتری رخ بده و اینکه آزمون تافل شما در جیرفت کنسل شده دلیل نمیشه که بیای اینجا به بچه ها پیشنهاد بدی که امتحانشونو تو جیرفت کنسل کنن! خوهشا جوسازی بی مورد نکنید، ما تو این ایران خراب شده به اندازه ی کافی دلیل واسه اعصاب خوردی و استرس داریم. اتفاقا جیرفت یکی از بهترین سنترای ایرانه. دلیل اصلیشم اینه که تازه تاسیسه و اینکه دکتر پورجاوید، رئیس دانشگاه جاوید، میدونه که برگزاری امتحان های تافل با کیفیت ممتاز تاثیر زیادی روی جایگاه و شهرت دانشگاهش میزاره.
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.

Junior Member

درسته چون یه بار اتفاق افتاده دیگه بیشتر از تمام سنتر های دیگه حواسشون جمعه و پیشنهاد میکنم که جیرفتو خیالتون راحت باشه. من زنگ زدم گفتند امکان نداره دیگه از این اتفاقا بیفته. گفتند حتی برق اضتراری هم داریم. گفتند ما بسیار حساسیم و هرگز چنین مواردی رخ نمیده.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzdarsabz نمایش پست ها
    دوست عزیز تنها تاریخی که توی جیرفت کنسل شده همین 13 اکتبر بوده.اتفاقا پارسال هم توی سنتر امیر بهادر تهران برق رفت(آخر امتحان یعنی قسمت رایتینگ!) و امتحان30 اکتبر کنسل شد و به همه یه وچر دادن.
    باز هم میگم. از این اتفاقا ممکنه در هر سنتری رخ بده و اینکه آزمون تافل شما در جیرفت کنسل شده دلیل نمیشه که بیای اینجا به بچه ها پیشنهاد بدی که امتحانشونو تو جیرفت کنسل کنن! خوهشا جوسازی بی مورد نکنید، ما تو این ایران خراب شده به اندازه ی کافی دلیل واسه اعصاب خوردی و استرس داریم. اتفاقا جیرفت یکی از بهترین سنترای ایرانه. دلیل اصلیشم اینه که تازه تاسیسه و اینکه دکتر پورجاوید، رئیس دانشگاه جاوید، میدونه که برگزاری امتحان های تافل با کیفیت ممتاز تاثیر زیادی روی جایگاه و شهرت دانشگاهش میزاره.
    دوست عزيز چرا براي توجيه كنسل كردن آزمون يك سنتر مطلب غير واقعي عنوان ميكني. وارد حياط اميربهادر كه بشي يك دستگاه ژنراتور ميبيني كه يك سوم حياط رو اشعال كرده.

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_Reza نمایش پست ها
    دوست عزيز چرا براي توجيه كنسل كردن آزمون يك سنتر مطلب غير واقعي عنوان ميكني. وارد حياط اميربهادر كه بشي يك دستگاه ژنراتور ميبيني كه يك سوم حياط رو اشعال كرده.
    الان زنگ زدم دقیقشو پرسیدم.سال گذشته آزمون 30 اکتبر سنتر علامه سخن بخاطر رفتن برق کنسل شد. شمام میتونید تحقیق کنید ببینید درسته یا نه

Junior Member

Lightbulb پاسخ : مرکز جیرفت

دوست عزیز که میگی اونجنا یک ژنراتور بزرگ دیدیی میدونی این ژنزاتور بعد از کنسل شدن امتحان اونجا گذاشتن . چرا ما ایرانیها میخواهیم همه عالم رو خراب کنیم و همیشه نیمه خالی لیوان رو میبینیم تازه شم دانشگاه جاوید واسه راحتی ما اومده این سنترو راه اندازی کرده که من واقعا ازش ممنونم چون خودم 2 هفته پیش اونجا امتحان دادم و واقعا همه چیز نرمال بود

Junior Member

من نظرات بچه هايي كه واقعا تو ازمون شركت كردن رو بيشتر از همه قبول دارم فكر كنم اينجا چون هر كسي ازاده هر چيزي ممكنه بنويسه
    نظرات بچه هايي كه رفتن اونجا رو من خوندم
    Www.javid.ac.ir/toefl

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

Lightbulb پاسخ : مرکز جیرفت

بالاخره من هم سنتر جیرفت رو زیارت کردم! سنتر خوبی بود. تنها چیزیش که منو یکم اذیت کرد ولی برخی از دوستان دوست داشتن مدل کیبرداش بود. دکمه های کیبردش بهم چسبیده بود و من به این مدل کیبرد عادت نداشتم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)