صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 92

موضوع: مرکز جیرفت

پیش فرض پاسخ : مرکز جیرفت

سلام دوستان

من در تاریخ 25 ژانویه در مرکز جیرفت امتحان دادم. لیسنینگ ام لانگ بود. اما مشکلی که وجود داشت این بود که به جای سه تا سکشن، دو تا سکشن داشت!! امتحانم زودتر از بقیه تموم شد و نمره لیسنینگ ام خیلی پایین اومده. واقعا نمی دونم که چیکار کنم؟ و چه جوری میشه نسبت به این موضوع اعتراض کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzdarsabz نمایش پست ها
    بالاخره من هم سنتر جیرفت رو زیارت کردم! سنتر خوبی بود. تنها چیزیش که منو یکم اذیت کرد ولی برخی از دوستان دوست داشتن مدل کیبرداش بود. دکمه های کیبردش بهم چسبیده بود و من به این مدل کیبرد عادت نداشتم.

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

نقل قول نوشته اصلی توسط SamiraFadaii نمایش پست ها
    سلام دوستان

من در تاریخ 25 ژانویه در مرکز جیرفت امتحان دادم. لیسنینگ ام لانگ بود. اما مشکلی که وجود داشت این بود که به جای سه تا سکشن، دو تا سکشن داشت!! امتحانم زودتر از بقیه تموم شد و نمره لیسنینگ ام خیلی پایین اومده. واقعا نمی دونم که چیکار کنم؟ و چه جوری میشه نسبت به این موضوع اعتراض کرد؟
    خیلی عجیبه! شما تنها کاری که میتونید بکنید ایمیل زدن به خود ETS هستش. اونا خیلی منطقی هستن و اگه متقاعد بشن، احتمال داره یه آزمون جدید با قیمت ارزانتر و یا حتی مجانی بهتون ارائه کنن! اگه نمره ی سکشن لیسنینگ شما تفاوت فاحشی با سکشن های دیگه ای داشته باشه، راحت تر متقاعد میشن.
    اصلا تو فکر تغییر نمره نباشید که احتمالش خیلی کمه. البته شما تلاشتون رو بکنید

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بالاخره من هم سنتر جیرفت رو زیارت کردم! سنتر خوبی بود. تنها چیزیش که منو یکم اذیت کرد ولی برخی از دوستان دوست داشتن مدل کیبرداش بود. دکمه های کیبردش بهم چسبیده بود و من به این مدل کیبرد عادت نداشتم.
    با این حال نمره ی رایتینگم 28 شد! پس میشه گفت که این سنتر مشکل خاصی نداره، غیر از اینکه به خیلی از شهرها دووووره!

Senior Member

اینکه دوستان میگن نفرات به هم نزدیک هستن، یعنی چقدر نزدیک؟ من امیربهادر آزمایشی دادم، سنجش هم امتحان اصلیم بود. اگه مقایسه کنید ممنون میشم

Junior Member

سلام دوستان
    میشه یه راهنمایی کنین که اقامتگاه خوب توی جیرفت واسه روز قبل از امتحان کجاست؟
    ویرایش توسط pApAr : April 7th, 2013 در ساعت 12:52 AM دلیل: فینگیلیش

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    اینکه دوستان میگن نفرات به هم نزدیک هستن، یعنی چقدر نزدیک؟ من امیربهادر آزمایشی دادم، سنجش هم امتحان اصلیم بود. اگه مقایسه کنید ممنون میشم
    بین نفرات به خوبی پارتیشن بندی شده، اصلا نگران نباشید.

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aharod نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه یه راهنمایی کنین که اقامتگاه خوب توی جیرفت واسه روز قبل از امتحان کجاست؟
    چند تا هتل هستش. توی اینترنت میتونید سرچ کنید. ما رفته بودیم هتل دقیانوس. بدک نبود.
    ویرایش توسط pApAr : April 7th, 2013 در ساعت 12:53 AM

Senior Member

چند تا هتل هستش. توی اینترنت میتونید سرچ کنید. ما رفته بودیم هتل دقیانوس. بدک نبود.
    ممنون بابت پاسخهاتون. هتلش اینترنت وایرلس داشت. برام خیلی مهمه

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسخهاتون. هتلش اینترنت وایرلس داشت. برام خیلی مهمه
    نه فکر نمیکنم اصلا اینترنت داشته باشه! شماره ی هتلاشو از اینترنت گیر بیارید و تماس بگیرید و مطمئن بشید.

Senior Member

من 14 اپریل جیرفت امتحان دادم، همه چیز خوب بود اما یه مساله پیش اومد که اعصابم رو به کلی به هم ریخت. تنها بخش مهم امتحان برای من اسپیکینگ بود چون لب مرز هستم و قبلا نمره مورد نظر رو نیاورده بودم. بعد از تموم شدن بخش اول (ریدینگ و لیسنینگ) گفتم 3 برگه دیگه بدین، فرض کنین نشستم و منتظر 3 تا برگه هستم تا اسپیکینگم رو شروع کنم، یهو مسئولش که آقای مودبی هم بود گفت نمیشه! مغزم داشت منفجر میشد نه میتونستم بلند حرف بزنم، نشسته داشتم آتیش میگرفتم گفتم یعنی چی نمیشه. من برگه ندارم برای نت برداشتن! خلاصه با یکی دو دقیقه کلانجار دو تا برگه ازش گرفتم. متاسفانه شدیدا روی بخش اسپیکینگم تاثیر گذار بود! امتحان که تموم شد گفتم برای چی برگه نمیدین؟ گفت قانونه! گفتم چه قانونی؟ همه جا برگه ها رو بعد بخش اول اضافه میکنن!یه برگه فارسی تایپ شده بهم نشون داد که نوشته بود 3 برگه میدیم و در صورت برگه بیشتر خواستن باید مسئول جلسه موافقت کنه! خلاصه من به احتمال زیاد به خاطر همین مساله کوچیک با اینکه خیلی رو اسپیکینگم کار کرده بودم ولی احتمالا نتونم نمره مورد نظر رو بیارم! البته چون امتحان خیلی برام مهم بود، و وقتی ندارم، خوشبختانه برای اینکه هیچ ریسکی پیش نیاد دو تا امتحان پشت سر هم ثبت نام کردم، یعنی 20 اپریل هم امتحان دارم. به مسئولش گفتم من هفته بعد هم امتحان دارم و اگر اینطور باشه نمیدونم چیکار کنم! گفت هفته بعد بیا برگه رو بدون مشکل بهت میدیم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)