صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 92

موضوع: مرکز جیرفت

Banned

پیش فرض پاسخ : مرکز جیرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط fadaei2 نمایش پست ها
    من 14 اپریل جیرفت امتحان دادم، همه چیز خوب بود اما یه مساله پیش اومد که اعصابم رو به کلی به هم ریخت. تنها بخش مهم امتحان برای من اسپیکینگ بود چون لب مرز هستم و قبلا نمره مورد نظر رو نیاورده بودم. بعد از تموم شدن بخش اول (ریدینگ و لیسنینگ) گفتم 3 برگه دیگه بدین، فرض کنین نشستم و منتظر 3 تا برگه هستم تا اسپیکینگم رو شروع کنم، یهو مسئولش که آقای مودبی هم بود گفت نمیشه! مغزم داشت منفجر میشد نه میتونستم بلند حرف بزنم، نشسته داشتم آتیش میگرفتم گفتم یعنی چی نمیشه. من برگه ندارم برای نت برداشتن! خلاصه با یکی دو دقیقه کلانجار دو تا برگه ازش گرفتم. متاسفانه شدیدا روی بخش اسپیکینگم تاثیر گذار بود! امتحان که تموم شد گفتم برای چی برگه نمیدین؟ گفت قانونه! گفتم چه قانونی؟ همه جا برگه ها رو بعد بخش اول اضافه میکنن!یه برگه فارسی تایپ شده بهم نشون داد که نوشته بود 3 برگه میدیم و در صورت برگه بیشتر خواستن باید مسئول جلسه موافقت کنه! خلاصه من به احتمال زیاد به خاطر همین مساله کوچیک با اینکه خیلی رو اسپیکینگم کار کرده بودم ولی احتمالا نتونم نمره مورد نظر رو بیارم! البته چون امتحان خیلی برام مهم بود، و وقتی ندارم، خوشبختانه برای اینکه هیچ ریسکی پیش نیاد دو تا امتحان پشت سر هم ثبت نام کردم، یعنی 20 اپریل هم امتحان دارم. به مسئولش گفتم من هفته بعد هم امتحان دارم و اگر اینطور باشه نمیدونم چیکار کنم! گفت هفته بعد بیا برگه رو بدون مشکل بهت میدیم!
    طبق قانون ئي تي اس، داوطلب ميتونه با ارائه برگه هاي استفاده شده برگه جديد دريافت كنه به گونه اي كه در هر زمان بيش از سه برگه در اختيار نداشته باشه. به احتمال زياد مسئول مربوطه از مطلب ئي تي اس برداشت درستي نداشته.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_Reza نمایش پست ها
    طبق قانون ئي تي اس، داوطلب ميتونه با ارائه برگه هاي استفاده شده برگه جديد دريافت كنه به گونه اي كه در هر زمان بيش از سه برگه در اختيار نداشته باشه. به احتمال زياد مسئول مربوطه از مطلب ئي تي اس برداشت درستي نداشته.
    متاسفانه همینطوره! بهم میگفت فلسفه اینکه اینجا پاک کن گذاشتیم اینه که شما دست نوشته های قبلیتو پاک کنی و دوباره از اون برگه استفاده کنی!

Senior Member

زنگ زدم دانشگاه جاوید، گفتم در رابطه با تافل میخوام صحبت کنن، یه شماره موبایل دادن که مربوط به آقای شادجو میشه. فکر کنم مسئول سنتر باشن. صجبت که کردم خودش تعجب کرد که چرا این اتفاق افتاده! گفت 14 اپریل نبوده ولی 20 اپریل میاد!

Banned

متاسفانه همینطوره! بهم میگفت فلسفه اینکه اینجا پاک کن گذاشتیم اینه که شما دست نوشته های قبلیتو پاک کنی و دوباره از اون برگه استفاده کنی!
    اگه نمرتون خوب نشد به ای تی اس حتما گزارش کنین و مو به مو توضیح بدین که چه بلایی سرتون آوردن. در صورت موافقت یک وچر به شما میدن. به ای تی اس هم بگین که به این سنتر تذکر بده تا در آینده واسه بچه های دیگه چنین مشکلی پیش نیاد.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaafshari نمایش پست ها
    اگه نمرتون خوب نشد به ای تی اس حتما گزارش کنین و مو به مو توضیح بدین که چه بلایی سرتون آوردن. در صورت موافقت یک وچر به شما میدن. به ای تی اس هم بگین که به این سنتر تذکر بده تا در آینده واسه بچه های دیگه چنین مشکلی پیش نیاد.
    بعد امتحان فورا برای ای تی اس ایمیل زدم.

دیروز نمره ام اومد و خوشبختانه لب مرز شدم، که مطمئنا اگر سوالها آسون نبود، با اون شرایط امکان نداشت لب مرز هم بشم. ضمن اینکه کلا یه تشکر از شما رضا جان باید بکنم که خیلی کمک کردی.

ای تی اس هم جواب داد و عذر خواهی کرد و یه ووچر رایگان داد.

متاسفانه در بار دوم هم که رفتم باز روی اعصابم راه رفتن، بهم میگفت اگر بهت کاغذ ندیم امتحان نمیدی؟ منم گفتم نه! قبل امتحان صحبتهامو باهاشون انجام دادم و بعد از اطمینان کامل رفتم سر جلسه! بهم میگفت سری قبل بهمون گفتی وظیفه مونه که کاغذ بدیم! اولا که من یه دانشجوی تازه فارغ التحصیل نیستم، 6 ساله دارم کار میکنم و میدونم به یه کارگر اتباع خارجی هم بگی وظیفه ته یه کاری رو انجام بدی، طرف بهش برمیخوره. ضمنا به فرض محال در اون شرایط سخت گفته باشم (که نگفتم) اونها باید لجبازی بکنن؟!

بهشون میگفتم شما میگی اول جلسه سه برگه میدیم، من فیلم خود ای تی اس رو براتون میارم که چهارتا برگه میده، بعدش هم همه جا برگه ها رو تعویض میکنن! خلاصه دفعه دوم تا ریدینگ اول هنوز اعصابم یه خورده به هم ریخته بود. البته ریدینگ برام خیلی مهم نبود و مساله ای نداره.

در مجموع باز هم تاکید میکنم که سنتر جیرفت از نظر شرایط برگزاری امتحان بسیار عالی هست و اگر این مشکل اعصاب خورد کن نبود حرفی باقی نمیموند

Junior Member

بعد امتحان فورا برای ای تی اس ایمیل زدم.

دیروز نمره ام اومد و خوشبختانه لب مرز شدم، که مطمئنا اگر سوالها آسون نبود، با اون شرایط امکان نداشت لب مرز هم بشم. ضمن اینکه کلا یه تشکر از شما رضا جان باید بکنم که خیلی کمک کردی.

ای تی اس هم جواب داد و عذر خواهی کرد و یه ووچر رایگان داد.

متاسفانه در بار دوم هم که رفتم باز روی اعصابم راه رفتن، بهم میگفت اگر بهت کاغذ ندیم امتحان نمیدی؟ منم گفتم نه! قبل امتحان صحبتهامو باهاشون انجام دادم و بعد از اطمینان کامل رفتم سر جلسه! بهم میگفت سری قبل بهمون گفتی وظیفه مونه که کاغذ بدیم! اولا که من یه دانشجوی تازه فارغ التحصیل نیستم، 6 ساله دارم کار میکنم و میدونم به یه کارگر اتباع خارجی هم بگی وظیفه ته یه کاری رو انجام بدی، طرف بهش برمیخوره. ضمنا به فرض محال در اون شرایط سخت گفته باشم (که نگفتم) اونها باید لجبازی بکنن؟!

بهشون میگفتم شما میگی اول جلسه سه برگه میدیم، من فیلم خود ای تی اس رو براتون میارم که چهارتا برگه میده، بعدش هم همه جا برگه ها رو تعویض میکنن! خلاصه دفعه دوم تا ریدینگ اول هنوز اعصابم یه خورده به هم ریخته بود. البته ریدینگ برام خیلی مهم نبود و مساله ای نداره.

در مجموع باز هم تاکید میکنم که سنتر جیرفت از نظر شرایط برگزاری امتحان بسیار عالی هست و اگر این مشکل اعصاب خورد کن نبود حرفی باقی نمیموند
    سلام
    من هم 14 آپریل همین مسئله رو دقیقآ با این مردک داشتم
    خدا رو شکر نمرم بد نشد و فرستادمش واسه دانشگاه، ولی متاسفم واسه خودمون که گیر یه مشت واقعا تازه به دوران رسیده افتادیم ...

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

من نمیدونم شما دقیقا چی روی اون کاغذا و با چه سایزی مینویسید که کاغذ کم میارید! من که یکیشم به زور استفاده کردم! از بقیه ی دوستانم که اونجا بودن، کسی از این موضوع شکایتی نداشت!
    دوستان عزیز، شما باید خودتون رو با شرایط وفق بدید چون اینطور که شنیدم اونور آب خیلی سخت تر از این حرفاست و شما باید خودتونو با شرایط مطابق کنید چون واقعا بعضی وقتا نمیشه محیط بیرون رو تغییر داد.

خوشبختانه حتی با این صحبتا همه ی دوستان قبول دارن که سنتر جیرفت خیلیم عالیه! یکه یکه!
    کوچیک همتونم!
    ​اهدای عضو اهدای زندگی | اهــدای سلول بنیادی | محک
    من اصلا فرصت خواندن پیام خصوصی رو ندارم. خواهشا سوالاتتونو در تاپیک های مربوطه مطرح کنید.
    کلی گویی آفت شعر است حرف مفت آفت ذهن
    (انقدر کلی گویی نکن! انقدر با قاطعیت صحبت نکن! نکن آقاجان نکن! )

Junior Member

دوستان کسی اینجا هست که واسه امتحان 12 اکتبر مرکز جیرفت ثبت نام کرده باشه؟ لطفا پیام خصوصی بزارینبا تشکر

Junior Member

دوستان من برای اوایل دسامبر میخام تافل ثبت نام کنم. هیچ سنتر خالی جز جیرفت پیدا نمیکنم. به نظرتون ثبت نام کنم یا جا خالی ، تهران پیدا میشه ؟؟؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط talat نمایش پست ها
    دوستان من برای اوایل دسامبر میخام تافل ثبت نام کنم. هیچ سنتر خالی جز جیرفت پیدا نمیکنم. به نظرتون ثبت نام کنم یا جا خالی ، تهران پیدا میشه ؟؟؟
    اینکه بخوای صبر کنی و ریسک کنی که برای تهران جا پیدا میشه یا نه رو نمیتونم بگم، و جاش هم تو این تاپیک نیست و فکر نمیکنم تو تاپیکهای دیگه هم کسی بتونه با قطعیت بهت جواب بده.

اما در مورد جیرفت:

همونطور که میتونی بخونی سنتر خیلی خوبی هست (با قاطعیت میگم از امیر بهادر و سنجش بهتره) ولی نکته مهمتر اینه که جیرفت سنتر کوچکی هست و خیلی سریع پر میشه. نجنبی پر شده

ضمنا اوایل دسامبر هم میشه اواسط آذر که هواش خیلی خوبه و تو زمستون اگر بخوای شهرستان دیگه ای بری، از نظر آب و هوا هم اولویت اوله که برای یه مسافرت خیلی مهمه
    جواب اکثر سوالات با سرچ در باکس گوگل که در سایت هست، بدست میاد. مثلا:"عنوان تاپیک"+"کی ورد سرچ"

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)