صفحه 14 از 17 نخستنخست ... 4567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 163

موضوع: سوالات مرتبط با اسکان | اجاره خانه | اجاره بها | خانه دانشجویی در هلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با اسکان | اجاره خانه | اجاره بها | خا

سلام دوستان. من یه سوال داشتم در مورد rent allowance. وقتی ما استودیو رو اجاره می کنیم و بعدش برای دریافت سوبسید اقدام می کنیم طبیعتا ممکنه دو ماه اول اجاره رو کامل پرداخت کنیم و بعد از اون این سوبسید تعلق بگیره. اون وقت ماه های قبل رو به حساب واریز می کنن یعنی از تاریخ قرارداد اجاره حساب میشه یا نه ؟

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah_b نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه سوال داشتم در مورد rent allowance. وقتی ما استودیو رو اجاره می کنیم و بعدش برای دریافت سوبسید اقدام می کنیم طبیعتا ممکنه دو ماه اول اجاره رو کامل پرداخت کنیم و بعد از اون این سوبسید تعلق بگیره. اون وقت ماه های قبل رو به حساب واریز می کنن یعنی از تاریخ قرارداد اجاره حساب میشه یا نه ؟
    سلام

طول مدت پرداخت کمک هزینه خانه در صورت تعلق گرفتن بازه یکساله است. بدین معنا که حتی اگر زمان هم گذشته باشد باز هم به شما از ماه های قبل کمک هزینه اجاره خانه را می دهند.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Junior Member

کسی برای دانشگاه وگنینگن پذیرفته شده ؟ پیام خصوصی بزارید

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با اسکان | اجاره خانه | اجاره بها | خانه دانشجویی در هلند و مسائل مرتبط

با سلام خدمت همگی دوستان .. آیا در شهر دلفت می شود که استودیو یا آپارتمانی در حد 700-800 یورو در ماه ولی بدون پرداخت deposit security اجاره کرد. من ورودی جدید دانشگاه دلفت هستم در مقطع دکتری که خوب طبیعتا فول فاند هستم. برای اجاره خونه از طریق DUWO متوجه شدم که باید اجاره ی دو ماه اخر رو هم همون اول پرداخت کنیم که حالت deposit داره در واقع. ولی برای من سنگین هست که قبل از آمدن به هلند (از طریق credit card) اجاره ماه اول و همچنین دو ماه آخر و کمیسیون قرارداد و رجیستریشن و اینها رو (که حدودا 2700 یورو برای یک استویوی Private میشود) رو همون اول پرداخت کنم. چکار میشه کرد واقعا؟ خیلی سردر گم هستم.

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با اسکان | اجاره خانه | اجاره بها | خانه دانشجویی در هلند و مسائل مرتبط

با سلام مجدد. چقدر طول خواهد کشید که دانشگاه دلفت اولین حقوق را به حساب من بریزه بعد از ورودم به هلند؟ که بشه ازش برای اسکان و اینها استفاده کرد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط s_abolhassani نمایش پست ها
    با سلام مجدد. چقدر طول خواهد کشید که دانشگاه دلفت اولین حقوق را به حساب من بریزه بعد از ورودم به هلند؟ که بشه ازش برای اسکان و اینها استفاده کرد.

بعد از ورودتون در اولین ماه (حوالی ۲۴ یا ۲۵ام همون ماه) حقوقتون رو به حسابتون میریزن
    تا قبلش هم با راهنمایی گرفتن از منشی میرید و حساب بانکی باز میکنید

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط s_abolhassani نمایش پست ها
    با سلام خدمت همگی دوستان .. آیا در شهر دلفت می شود که استودیو یا آپارتمانی در حد 700-800 یورو در ماه ولی بدون پرداخت deposit security اجاره کرد. من ورودی جدید دانشگاه دلفت هستم در مقطع دکتری که خوب طبیعتا فول فاند هستم. برای اجاره خونه از طریق DUWO متوجه شدم که باید اجاره ی دو ماه اخر رو هم همون اول پرداخت کنیم که حالت deposit داره در واقع. ولی برای من سنگین هست که قبل از آمدن به هلند (از طریق credit card) اجاره ماه اول و همچنین دو ماه آخر و کمیسیون قرارداد و رجیستریشن و اینها رو (که حدودا 2700 یورو برای یک استویوی Private میشود) رو همون اول پرداخت کنم. چکار میشه کرد واقعا؟ خیلی سردر گم هستم.

دوست عزیز

میتونید از منشی مربوطه بخوایید که پول رو جای شما پرداخت کنه از حساب دانشگاه و یا گروهتون و بعدا که میایید هلند شما رسید رو از ایشون میگیرید و پول رو به حساب دانشگاه یا گروه میریزیذ
    قاعدتا منشی ها باید در این حد کمک کنند (بسته به سیاست گروه هم داره ولی معمولا شدنیه)
    بنابراین مشکل پرداخت پول رو از ایران نخواهید داشت اونجوری و میتونید همین مورد رو هم برای منشی توضیح بدید و بگید که پرداخت پول اونم از ایران براتون ساده نیست و ممنون میشید که ایشون پرداخت کنند و شما وقتی رسیدید پول رو بهشون بدید

در مورد خود دوووو هم این پولیه که از همه گرفته میشه و در انتهای قرارداد بهتون پس داده میشه. بعید میدونم که این پول رو فقط و فقط از شما نگیرند و قرار داد رو امضا کنند باهاتون
    ولی میتونید این مورد رو هم برای اظمینان از منشی بپرسید (هرچند که دوووو ربطی به منشی تون نداره و کانسرن منشی و دانشگاه هم نیست و یه موسسه جداست که فقط دانشگاه اونو بهتون پیشنهاد میده)

موفق باشید

Junior Member

با سلام،
    من برای فبریه دانشگاه خرونینگن پذیرش گرفتم - ولی هنوز جایی رو نتونستم پیدا کنم حالا یا خونه یا خونه دانشجویی یا هم خونه ای با دانشجو ، میتونید کمکم کنید که از چه طریقی میتونم اقدام کنم ؟ دانشگاه گفته که ترجیحا حضوری خونه بگیرید چون خیلی موارد کلاهبرداری بوده - برای همین نمیدونم چه وبسایت هایی معتبر هستن؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, Mechanical Engineering, UT/Netherlands

نقل قول نوشته اصلی توسط ninaist نمایش پست ها
    با سلام،
    من برای فبریه دانشگاه خرونینگن پذیرش گرفتم - ولی هنوز جایی رو نتونستم پیدا کنم حالا یا خونه یا خونه دانشجویی یا هم خونه ای با دانشجو ، میتونید کمکم کنید که از چه طریقی میتونم اقدام کنم ؟ دانشگاه گفته که ترجیحا حضوری خونه بگیرید چون خیلی موارد کلاهبرداری بوده - برای همین نمیدونم چه وبسایت هایی معتبر هستن؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

شما برای چه مقطعی پذیرش دارین؟ من از گرنینگن خبری ندارم ولی‌ معمولان دنشگاهایی مثل tudelft, eindhoven یا twente, خوابگاه دارن که به ورودی جدیدها و کسایی که خارجی‌ هستن (مخصوصا کارشناسی و ارشد) اجاره میدان. اگه دنبال آپشن خونه مشترک هستین بهترین کار اینه که توی این گروپ‌هایی‌ که توی فیسبوک هستن عضو شید و پیام بذرید که البته معمولاً اسون نیست باز. یه سری وبسایت‌ها هم هست مثل مثلا kamernet.nl میتونید نگاه کنید، البته زیاد باید باشن. ولی‌ بهترین کار به نظر من اینه که از منشی‌ یا هماهنگ کننده رشتتون درخواست راهنمایی‌ کنید.

سلام دوستان من ورودم ب دانشگاه آمستردام 1 آپریله. قرار شد کمکم کنن که خونه پیدا کنم اما گفتن ما فقط بخاطر پیک درخواست ها یک پیشنهاد بهت میدیم و اگر قبول کردی ک هیچی میگیری خونه وگرنه باید خودت خونه پیدا کنی. میخواستم اگر ممکنه منو راهنمایی کنم. خیلی اینجا توضیح جامعی من ندیدم. یکی از بچه ها DUWO رو پیشنهاد و انگار قیمتاش خوب بود.
    با توجه ب اینکه من هم جدید الورودم و میخام نهایت چند روز قبل از 1 اپریل اونجا باشم چه پیشنهادی بهم میتونین بدین.
    واقعا سپاسگذارم (: