صفحه 12 از 17 نخستنخست ... 234567891011121314151617 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 163

موضوع: سوالات مرتبط با اسکان | اجاره خانه | اجاره بها | خانه دانشجویی در هلند و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با اسکان | اجاره خانه | اجاره بها | خانه دانشجویی در هلند و مسائل

سلام به همگی. کسی هست که مرکز شهر آمستردام زندگی کنه؟
    علم بهتر است یا ثروت؟!

پیش فرض پاسخ : سوالات مرتبط با اسکان | اجاره خانه | اجاره بها | خانه دانشجویی در هلند و مسائل

سلام دوستان.
    با حقوق ماهانه €2,170 میشه تو امستردام راحت زندگی کرد؟ ممنونم میشم نظر بچه های مطلع بدونم.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ali728 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    در مورد حقوق همون چیزی که فرمودید تقریبا درسته...

در مورد سوالتون :
    به زندگی و استایل هر شخص بستگی داره
    ولی به طور خیلی کلی میتونید حدودا ۵۵۰ تا ۷۰۰ یورو رو برای اجاره خونه در نظر بگیرید
    و حدودا ۲۵۰ تا ۴۰۰ یورو رو برای خورد و خوراک
    حدودا ۸۰ تا ۱۵۰ یورو هم برای بیمه

خیلی کلی عرض کردم و ممکنه بالا و پایین تر هم بشه

موفق باشید
    دوست عزیز در مورد حقوق ، حقوق پوزیشن هایی که من پیدا کردم از 2170 در سال اول شروع میشه و به 2700 یورو در سال آخر میرسه. این یعنی خیلی های لول هست اینا؟ میخام ببینم اگر از نرمال خیلی بالاتره اصلا برای اپلای ش وقت نزارم خب:|
    ممنونم

Junior Member

حقوق همه پوزیشن های دکترا تو هلند همینقدره دوست عزیز. البته این رقم هایی که شما گفتید قبل از کم شدن مالیات هستش. بعد از کسر مالیات یه چیزی حدود 1500 میشه تا سال چهارم به 1900 میرسه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin1234 نمایش پست ها
    حقوق همه پوزیشن های دکترا تو هلند همینقدره دوست عزیز. البته این رقم هایی که شما گفتید قبل از کم شدن مالیات هستش. بعد از کسر مالیات یه چیزی حدود 1500 میشه تا سال چهارم به 1900 میرسه.
    عههه من فکر کردم مثل UK این پوزیشن ها هم TAX-FREE هست! با این حساب هزینه مسکن و زندگی تامین میشه فقط. چیزی برای پس انداز نمیمونه نه؟
    ممنونم از پاسختون دوست عزیز

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Taba22 نمایش پست ها
    عههه من فکر کردم مثل UK این پوزیشن ها هم TAX-FREE هست! با این حساب هزینه مسکن و زندگی تامین میشه فقط. چیزی برای پس انداز نمیمونه نه؟
    ممنونم از پاسختون دوست عزیز

بسته به استایل زندگیتون داره و بر طبق

اون میتونید یه بخشی از پول رو سیو کنید
    این شخصیه و نمیشه کلی در این مورد نظری داد
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Afshin1234 نمایش پست ها
    سلام
    با این هزینه امکان زندگی دونفر وجود داره؟ البته فرمودید به استایل زندگی بستگی داره. من منظورم اینکه با فرض اینکه مینیمم ها رو در نظر بگیریم آیا یک فرد متاهل بدون فرزند میتونه با 1500 تا زندگی کنه؟
    ممنون از وقتی که میزارید

Junior Member

سلام به همه،
    من به تازگی تو هلنددکتری قبول شدم اما توی بلژیک میخوام زندگی کنم. به همین خاطر برای رجیستر شدن در هلند نیاز به یه آدرس دارم. ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه. در مورد هزینش هم میتونیم با هم توافق کنیم. با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sarez نمایش پست ها
    سلام
    با این هزینه امکان زندگی دونفر وجود داره؟ البته فرمودید به استایل زندگی بستگی داره. من منظورم اینکه با فرض اینکه مینیمم ها رو در نظر بگیریم آیا یک فرد متاهل بدون فرزند میتونه با 1500 تا زندگی کنه؟
    ممنون از وقتی که میزارید
    دوست عزیز

من نظر خودمو میدم شما نظر باقی دوستان رو هم بگیرید

قاعدتا و به صورت دانشجویی شما میتونید به عنوان دانشجوی دکترای هلند زندگی همسرتون رو هم هندل کنید
    البته لول دانشجویی که عرض کردم با اون چیزی که توی ایران ممکنه توی ذهنتون باشه متفاوته
    ابنجا دوستان متاهل زیادی هستند که با یه حقوق دارند زندگی میکنند و مشکل خاصی ندارند
    بنابراین شما هم میتونید
    حقوقتون چیزی در حدود ۱۸۰۰ یورو خواهد بود که تا سال چهارم تا مبلغ ۲۱۰۰ یا ۲۲۰۰ بالا میره (عددها ممکنه بالا و پایین داشته باشه و عددهای دقیقی نیست بسته به نوع بیمه و دانشگاه و پروزه و ..... ولی توی همین فضاست)
    با این مبلغ ها هم شما و همسرتون میتونید زندگی کنید. ولی عرض کردم زندگی معمولی و مناسب رو خواهید داشت (البته مناسب خطاب کردن یه چیز شخصیه و من کلی عرض کردم)
    چیزی در حدود ۷۰۰ تا ۹۰۰ یورو برای اجاره خونه مورد نیازتونه ماهیانه (که بسته به استایل زندگی هر کسی و نوع خونه ممکنه بیشتر و کمتر هم بشه)
    و چیزی در حدود ۳۰۰ تا ۶۰۰ یورو هم برا یخورد و خوراک نیاز دارید (باز هم بسته به استایل زندگیتون داره)
    و چیزی در حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ یورو هم برای بیمه و ....

بازهم عرض میکنم تمام عددهای بالا حدودی هستند و برای زندگی دو نفر عرض کردم
    برای زندگی مجردی خب هزینه های توی یه بخش هایی مثل خونه کمتر میشه

موفق باشید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Taba22 نمایش پست ها
    دوست عزیز در مورد حقوق ، حقوق پوزیشن هایی که من پیدا کردم از 2170 در سال اول شروع میشه و به 2700 یورو در سال آخر میرسه. این یعنی خیلی های لول هست اینا؟ میخام ببینم اگر از نرمال خیلی بالاتره اصلا برای اپلای ش وقت نزارم خب:|
    ممنونم

دوست عزیز

شما چیزی که پیدا کردی درسته
    بسته به نوع پروژه و دانشگاه ممکنه تفاوت هایی توی حقوق ها باشه ولی تقریبا سطح نهایی حقوق دکترای هلند همه جا یکیه
    حالا ممکنه جایی چند صد یورویی بالا و پایین هم باشه
    درضمن از اون مبلغ شما باید هزینه مالیات رو هم کم کنید
    ولی در نهایت
    و به طور کلی (به طور کای دارم عرض میکنم):
    شما حقوق دریافتیتون رو چیزی بین ۱۸۰۰ یورو در نظر بگیرید که تا ۲۱۰۰ یا ۲۰۰ یورو. در سال اخر اضافه میشه

حالا اگه پوزیشنی حقوق بیشتری به شما داد خب چه بهتر و خبر خوبیه
    ایم دلیلی نمیشه که پوزیشنی های لول باشه ! شما برای تمام پوزیشن هایی که به بک گراند علمیتون میخوره اپلای کنید و شانستون رو امتحان کنید
    وقت خیلی خاصی ازتون نمیگیره این اپلای و معمولا هزینه ای هم براتون نداره. پس پیگیرش باشید

موفق باشید