صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 51

موضوع: تغییر رشته

Junior Member

پیش فرض لطفا نظر بدید

من لیسانس مهندسی نساجی دارم و فوق مدیریت نساجی از دانشگاه امیرکبیر، البته یک سری از درسهایی که خوندم مربوط به رشته صنایع است،معدلم 53/18 است و شاگرد اولی هم هستم . می خوام Phd در رشته پلیمر یا صنایع Apply کنم به نظر شما آیا شانسی برام وجود داره؟ خودم کانادا و سوئد رو دوست دارم اما شانس پذیرش تو کجاها برام بیشتره؟

پیش فرض پاسخ : لطفا نظر بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط best2009
    من لیسانس مهندسی نساجی دارم و فوق مدیریت نساجی از دانشگاه امیرکبیر، البته یک سری از درسهایی که خوندم مربوط به رشته صنایع است،معدلم 53/18 است و شاگرد اولی هم هستم . می خوام Phd در رشته پلیمر یا صنایع Apply کنم به نظر شما آیا شانسی برام وجود داره؟ خودم کانادا و سوئد رو دوست دارم اما شانس پذیرش تو کجاها برام بیشتره؟
    شانس شما هم مثل مورد بالاست که توضیح داده شده. همونطور که میدونید صنایع رشته ایه که از خیلی رشته ها به سمتش میان. پس هرچقدر واحد مربوط به صنایع بیشتر گذرونده باشین شانستون واسه پذیرش بالاتر میره و بعد از پذیرش هم پیش نیاز کمتری باید بگذرونین. اگه میخواین سوئد و کانادا بخونین باید رشته هایی رو که از زیرشاخه های صنایع هستن انتخاب کنین چون تو این کشورها بر خلاف امریکا دانشگاه هایی که رشته ای دقیقا با عنوان industrial engineering داشته باشن کمن.

پیش فرض پاسخ : آیا میشه با مدرک غیر مرتبط با مهندسی صنایع برای PhD این رشته اقدام کرد؟

سلام، من لیسانسم صنایع بوده ولی فوق رو می خوام مدیریت صنعتی بخونم و بعدش برای دکترای صنایع اپلای کنم.
    1- آیا منم باید مثل دیگر رشته هایی که میان صنایع واحدهای پیش نیاز صنایع رو بگذرونم؟
    2- آیا فوق رو مدیریت سیستم و بهره وری یا سیستم های اقتصادی اجتماعی بخونم بهتره یا مدیریت صنعتی؟

پیش فرض پاسخ : آیا میشه با مدرک غیر مرتبط با مهندسی صنایع برای PhD این رشته اقدام کرد؟

با سلام
    من لیسانس ریاضیات کاربردی با گرایش تحقیق در عملیات هستم.برای ادامه در مقطع دکترا یا فوق در امریکا یا کانادا به همراه بورس احتیاج به گذراندن چه دوره هایی دارم و در کل چه کار می توانم بکنم.
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA شریف

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته به صنایع برای فوق

سلام بر دوستان.ببخشید نمیدونستم سوالم رو کجا باید بذارم.واسه همین تو ی بخش مهندسی صنایع در آلمان هم گذاشتم.من ترم دوی مهندسی مکانیک(گرایش ساخت وتولید)دانشگاه امیرکبیرم.از همون موقعه انتخاب رشته،دوست داشتم برم صنایع به خصوص شریف،ولی خب متأسفانه نشد و مسیر زندگیم عوض شد.بعد یه ترم خواستم تغییر رشته بدم به صنایع،ولی اون هم به دلایلی فعلا نشده!
    حالا چندتا سوال دارم:1)اگر بخوام ارشد برم آلمان یا کانادا واسه صنایع،از الان تغییر رشته بدم بهتره یا مکانیک رو تا لیسانس بخونم؟با توجه به اینکه وضع معدلم فعلا خوب نیست(تقریبا14)!و البته بگم دلیل اصلیش،بی علاقگی به رشتمه.
    2)واسه زبان هم بگم زبان انگلیسیم بد نیس،ولی در حد تافل نیست فعلا.حالا که هنوز سه سال فرصت دارم،از الان انگلیسی کار کنم بهتره یا آلمانی؟منظورم اینه که اگه آلمانی بلد باشم،پبرای آلمان،پوئن مثبت محسوب میشه واسه اپلای یا نه؟
    3)برای دادن فاند،برا رشته صنایع،رو چیا بیشتر حساسن؟

Junior Member

سلام به همه دوستان عزیزم.
    میخوام بدونم من که لیسانس فیزیک هستم برای مسترم میتونم صنایع رو انتخاب کنم؟چه گرایشههایی داره؟ با توجه به رشته من گراییشی خاصی هست که پیشنهاد کنید؟

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bid نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیزم.
    میخوام بدونم من که لیسانس فیزیک هستم برای مسترم میتونم صنایع رو انتخاب کنم؟چه گرایشههایی داره؟ با توجه به رشته من گراییشی خاصی هست که پیشنهاد کنید؟
    در امریکا تا اونجا که من دیدم گرایشی برای مهندسی صنایع نیست بلکه شما بسته به نیاز تعدادی واحد در حیطه مورد نظر می گیرید البته زیرشاخه وجوددارد ولی نه چیزی که شما بتونید انتخاب کنید بلکه بعدا شما فوق صنایع رو می گیرید در انتها
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member samane_f88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    public administration

سلام دوستان
    من لیسانس مدیریت
    صنعتی از دانش گاهه شیراز با معدله ۱۵/۱۴ و دانشجوی نیمه حضوری مدیریت دولتی تربیت مدرس تهرانم امتحانه زبان ندادم هنوز ولی زبانم عالیه . میخاسم ببینم به نظرتون تغیر رشته به صنایع تو مقطه مستر با فاند با شرایط من امکانپذیره ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته

سلام
    من ارشد طراحی شهری میخونم میخواستم ببینم امکانش هست برا مستر برای صنایع اقدام کنم

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته

دوستان سلام

من رشته لیسانسم مهندسی پزشکی بوده و حالا یه استاد از دانشکده صنایع از رزومه من خوشش اومده و خواسته برای دانشکدش اپلای کنم( چون زمینه تحقیقاتیش به من میخوره) . حالا درخواستی که من دارم اینه که اگه ممکنه دوستان یه توضیحی در مورد رشته صنایع بدن(اینکه درسهاش چقدر تئوریک هست و چقدر فرمولی؟ و اینکه باید چه زمینه هایی رو برای مستر از قبل مسلط باشم؟)

با تشکر
    شیرینی یکبار پیروز شدن به تلخی صد بار شکست خوردن میارزد. (سقراط)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)