صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 51

موضوع: تغییر رشته

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر رشته

با سلام به همه دوستان
    من کارشناسی مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد با معدل 17 دارم ولی بعد از مدتی وارد کارهای مربوط به صنایع شدم و الانم سه سال سابقه کار در زمینه استاندارد های کیفیت مانند ISO9001.14001.18001 , واستاندارد اروپاCE دارم. میخواستم بدونم با توجه به رشته و رزومه کاریم میتونم برای ارشد صنایع از دانشگاه های خارج از کشور پذیرش بگیرم؟ کدوم کشورها مناسب تره و چه شرایطی لازمه تا بتونم راحت تر پذیرش بگیرم؟
    به نظرتون اگه ارشد صنایع رو اینجا بگیرم و بعد برای دکترا اقدام کنم بهتر نیست؟
    ممنون از کمکتون

Junior Member

سلام دوستان
    من کارشناسی ریاضی میخونم .به نظرتون اگه برای ارشد و دکترا صنایع رو انتخاب کنم میتونم موفق باشم؟به نظرتون اگه واسه دکترا برای دانشگاه های آمریکا اقدام کنم واسه رشته صنایع به من پذیرش میدن؟

Junior Member

سلام. من دانشجو ریاضی هستم برای ارشد و دکترا میخوام تغییر رشته بدم. چه رشته هایی میتونم برم و معقول باشه؟

Member artash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance , University of Tehran

با سلام . دوستان من ارش مالی هستم و میخوام واسه پروپزال دکتری برم تو حوزه صنایع کار کنم . اگه موضوعاتی باشه که مشترک صنایع و فایننس باشه و راهنمایی کنین ممنون میشم . با تشکر

Junior Member

با سلام من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد تهران دارم با معدل 13.66 و به این رشته اصلا علاقه ای نداشتم. برای ارشد میخوام در رشته ی صنایع یا engineering management اپلای کنم . البته فاند نمیخوام چون قطعا بمن نمیدن. فعلا ایلتس 7 دارم و البته یک دوره کنترل پروژه در جهاددانشگاهی گذروندم و یا مقاله داخلی در مورد آینده پژوهی با کمک دوستم دادم که به رزومم کمک کنه چون مهندسی شیمی درس مشترکی با صنایع نداره .هدفم اپلای برای انگلیس، آلمان و یا امریکاست .ممنونتون میشم اگه راهنمایی کنین.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط kimia_67 نمایش پست ها
    با سلام من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد تهران دارم با معدل 13.66 و به این رشته اصلا علاقه ای نداشتم. برای ارشد میخوام در رشته ی صنایع یا engineering management اپلای کنم . البته فاند نمیخوام چون قطعا بمن نمیدن. فعلا ایلتس 7 دارم و البته یک دوره کنترل پروژه در جهاددانشگاهی گذروندم و یا مقاله داخلی در مورد آینده پژوهی با کمک دوستم دادم که به رزومم کمک کنه چون مهندسی شیمی درس مشترکی با صنایع نداره .هدفم اپلای برای انگلیس، آلمان و یا امریکاست .ممنونتون میشم اگه راهنمایی کنین.
    سلام
    برای افرادی با شرایط و رشته مثل شما رشته Engineering Management بسیار مناسب است و شخصی را می شناسم که با لیسانس مواد این رشته را می خواند و راضی هم هست. ضمن اینکه می توانبد برای M.Eng صنایع اقدام کنید که البته فاند شامل حالش نمیشه و چون با هزینه شخصی می خواهید تشریف ببرید شانستون خوب هست.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی کاربردی و دانشگاه چمران

سلام. ممنون میشم اگه جواب بدین من رشته لیسانسم ریاضی کاربردی با معدل 14دانشگاه دولتی هستش.تو ایران رشته ی مهندسی صنایع مدیریت و بهره وری رو با این رشته میتونیم ادامه بدیم.ولی برای آلمان من میتونم در رشته ی صنایع ادامه تحصیل بدم آیا شانس پذیرش دارم .و اینکه بازار کار به چه صورت هستش..ممنون میشم راهنماییم کنید..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی و ارشد صنایع از شریف. دکتری از علم و صنعت

سلام خدمت همه بزرگواران
    سوالی از محضر دوستان عزیزی که خارج از کشور هستند دارم. به خواست خدا به زودی دکتری خود را در رشته مهندسی صنایع - گرایش تحلیل سیستم تمام میکنم.
    قصد دارم برای پسادکتری (یا هر مقطع دیگری) به یکی از دانشگاه های آمریکا بروم. باتوجه به تجربه و شناخت شما کدام رشته بازار کار بهتری در خارج از کشور دارد؟ مدیریت؟ سیستم؟ یا تحقیق در عملیات؟ و کدام دانشگاه ها رو توصیه میکنید؟
    موضوع تزم نیز در زمینه مدیریت، سیستم و تحقیق در عملیات بوده است.
    شخصا هم به فضای کاری عملیاتی علاقمندم تا صرفا تحقیقاتی و آکادمیک.
    سوابقم نیز به شرح زیر است:
    کارشناسی : صنایع شریف معدل 17.5- رتبه برتر استعداد درخشان
    کارشناسی ارشد : صنایع شریف 16.5
    دکتری : صنایع علم و صنعت 19
    زبان انگلیسی نمره عالی
    مقالات حدود 10 فارسی - 4 انگلیسی
    توصیه نامه از اساتید شریف و علم و صنعت
    سوابق تدریس : بالغ بر 10 ترم به صورت TA و استاد مدعو در شریف و علم وصنعت
    استاد مشاور تعدادی پایان نامه ارشد
    بالغ بر 10 پروژه یا سازمان در نقش مدیر میانی و ارشد- حدودا 7 سال سابقه کار مدیریتی
    پیشاپیش از پاسخهای مفصل دوستان ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics / iautcb

سلام دوستان
    وقتتون بخیر
    من دانشجوی کارشناسی رشته مکانیک هستم
    اما میخوام برای رشته صنایع اپلای کنم
    ایا امکان پذیره
    اگر بله تحت چه شرایطی ؟

پیشاپیش از اینکه وقت میگذارید و جواب میدید سپاسگذارم.

Junior Member

سلام دوستان

من کارشناسی مهندسی
    ITبا معدل 15.77 دانشگاه آزاد
    دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی گرایش توسعه منابع انسانی دانشگاه آزاد هستم.

حدود 4 سال سابقه کار تو پیاده سازی وپشتیبانی ERP دارم. (IFS)
    برای دکترا اگر برای مهندسی صنایع اپلای کنم،با توجه به اینکه سابقه پیاده سازی ای آر پی دارم آیا میتونم موفق باشم ؟ یا بهترهبرای رشته مدیریت منابع انسانی اپلای کنم؟
    ممنون که وقت میذارید راهنمایی می کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)