صفحه 5 از 16 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 153

موضوع: شانس پذیرش و بورس از دانشگاه های هلند و مسائل مرتبط

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

پیش فرض پاسخ : با معدل پایین میشه از دانشگاه های هلند پذیرش و یا فاند گرفت ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tahaaa نمایش پست ها
    سلام دوستان,من دانشجوی ترم اخر رشته ی فیزیک هستم معدل لیسانسم 14.48 یک مقاله isi و دو معرفی نامه از اساتید هم دارم.
    البته اگر با اهمیت باشه معدل شصت واحد اخرمم 17.80 هست.
    به نظر شما میتونم از دانشگاههای خوب هلند پذیرش با فاند بگیرم؟
    رشته ات ازونجا که علوم پایه هست کلا بدرد بخوره. همه جا بکار میاد.
    معدلت در کل جالب نیست، اما 2 سال آخرت چون بالای 17 میشه خیلی خوبه. هلند تا اونجایی که من یادم میاد به میانگین کل توجه می کنه برعکس کانادا و آمریکا که 2سال آخر مدنظرشون هست. اما می تونی اقدام کنی و نشون بدی که پیشرفت داشتی اونها اینا رو می فهمن. با توجه به رشتتون که اکثر دانشگاه های هلند دارند فکر می کنم پذیرش بگیرید حتی دانشگاه های تاپ (تلاش می خواد) اما رو فاند زیاد حساب باز نکنید. خیلی باید دوندگی کنید. ولی هرچی هست دور از دسترس نیست. من بودم جای شما تلاشم رو می کردم. یک آیلتس خوب می تونه خیلی راهگشا باشه.
    پاینده باشی فیزیک دان!
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

پیش فرض پاسخ : با معدل پایین میشه fund گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Volturi نمایش پست ها
    با سلام دوباره
    به نظر شما، اگه جی آر ای نمره ی خوب بیاریم، میشه با اون معدل پایین رو پوشش داد برای هلند؟ چون شنیده بودم جی آر ای با این که بیشتر برای آمریکاست ولی اروپا هم اونو قبول داره.
    GRE در کل خوبه... همه جا به عنوان یه ویژگی مثبت به حسابش میارن. کی بدش میاد یه کارمند استخدام کنه که زبانش عالی باشه و کار ها رو راحت تر هندل کنه؟!
    اما اینکه چقدر بتونه معدل رو جبران کنه واقعا نمی دونم. معدل از ویژگی های اساسی هست.
    ببین اگر خیلی مشتاقی برای ادامه تحصیل در کشور دیگه باید وقت بگذاری. امسال شاید نشه، اما سال بعدش میشه. تو ارتباطت رو که قوی کنی، وقتی ببینن مشتاقی و پیگیری و خوش قول (این مورد آخری برای هلندی ها مثل یک آیه می مونه. اگر خوش قول نباشی یا زمان شناس نباشی خیلی تو ذوقشون می زنی) راحت تر می پذیرنت. غیر از اینه؟
    تو که محققی پس پشتکار هم داری. والسلام
    " Show me a good loser, and I'll show you a loser "VINCE LOMBARD

با سلام
    یه سوال دارم ببخشید اگه میشه راهنمایی کنید
    من دانشجوی مکانیک دانشگاه آزاد شوشتر از خوزستان با معدل سیزده هستم و یکبار هم مشروط شدم ، اکثر نمرات دروس تخصصی ام هم پایین 13 است.
    10 مقاله بین المللی ( که 5 تای آنها در اسکاپوس و تامسو رویتر نمایه شده اند) و 7 مقاله ی داخلی دارم و حدود 5 مقاله ی آی اس آی دیگر در دو سال آینده احتمالا چاپ کنم
    تافل آی بی تی 108 و آیلتس 8 دارم
    دو سال متوالی بعنوان پژوهشگر نمونه دانشگاه انتخاب شدم و احساس می کنم روحیه ی شدید تحقیقاتی و مقاله ای دارم بطوری که تا 3 یا 4 سال دیگه ممکنه بیش از 100 ها مقاله چاپ کنم ، اکثر مقالاتمم خودم تنها می نویسم
    شانس من برای بورس شدن در مقطع ارشد در دانشگاه دلفت یا سایر دانشگاه ها چقدر است؟ پیشنهاد شما چیست ؟ بی خیال پذیرش شم با این معدل پایینم؟چون من وقتی در دانشگاه آزاد نتونستم یه معدل خوب بگیرم چطور می تونم در دانشگاه دلفت خوب درس بخونم و اونجا بورس شم ؟ یا سایر دانشگاه های هلند که همه اکثرا ممتازن.
    من تجربه خودمو میگم، دلفت در مقطع ارشد فاند نمیده. حالا نمیدونم دوستان اطلاعاتشون چقدر عینیه ولی من یکی از دوستام دانشجوی دکتری دلفته و اطلاعات من از ایشون و خود اساتید دانشگاه دلفت هستش

Junior Member

با سلام.
    من دانشجوی ترم اخر رشته ی فیزیک هستم معدل لیسانسم 18.60 و معرفی نامه از اساتید هم دارم.
    به نظر شما میتونم از دانشگاههای خوب هلند پذیرش با فاند بگیرم؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hmzabbasi نمایش پست ها
    من تجربه خودمو میگم، دلفت در مقطع ارشد فاند نمیده. حالا نمیدونم دوستان اطلاعاتشون چقدر عینیه ولی من یکی از دوستام دانشجوی دکتری دلفته و اطلاعات من از ایشون و خود اساتید دانشگاه دلفت هستش
    به حرف بقیه زیاد اعتماد نکنید و سعی کنید خودتون مستقیم از دانشگاه مدنظرتون بپرسید. تو سایت دانشگاه برای مستر هم بورس وجود داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s_milad_kh نمایش پست ها
    رشته ات ازونجا که علوم پایه هست کلا بدرد بخوره. همه جا بکار میاد.
    معدلت در کل جالب نیست، اما 2 سال آخرت چون بالای 17 میشه خیلی خوبه. هلند تا اونجایی که من یادم میاد به میانگین کل توجه می کنه برعکس کانادا و آمریکا که 2سال آخر مدنظرشون هست. اما می تونی اقدام کنی و نشون بدی که پیشرفت داشتی اونها اینا رو می فهمن. با توجه به رشتتون که اکثر دانشگاه های هلند دارند فکر می کنم پذیرش بگیرید حتی دانشگاه های تاپ (تلاش می خواد) اما رو فاند زیاد حساب باز نکنید. خیلی باید دوندگی کنید. ولی هرچی هست دور از دسترس نیست. من بودم جای شما تلاشم رو می کردم. یک آیلتس خوب می تونه خیلی راهگشا باشه.
    پاینده باشی فیزیک دان!
    مرسی از جوابتون دوست من.
    ایلتس من 7 هست به نظرت میشه روو فاند فکر کرد؟
    چه فاندی؟

Junior Member

به نظر من اگه بتونی 2 تا آی اس آی دیگه هم بنویسی که شانست بالاتر می ره، در ضمن نمره ی زبانت که هر چی بالا باشه بهتره مثلا تافل آی بی تی 100 به بالا، همچنین ضریب تاثیر مجله ای که براش مقاله فرستادی خیلی مهمه، اگر سعی کنی مقاله هات رو توی مجلات با ضریب تاثیر ترجیحا یک به بالا چاپ کنی که دیگه شانست حتمیه
    مرسی از لطف همه ی دوستان واقعا از توجه همه ی دوستان ممنونم.
    من ایلتی 7 دارم,کافیه؟
    واسه پذیرش نوشتید یا فاند؟

Junior Member meysam_merry آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک دانشگاه بیرجند

با سلام
    من ترم 4 الکترونیک دانشگاه دولتی بیرجندم . معدلم 16 هست
    زبان هم دارم کار می کنم .ایا توی هلند اگه همین طور ادامه بدم میشه امید به پذیرش و فاند توی مستر داشت؟
    اگه می شه من رو راحنمایی کنین که در ادامه چی کار کنم تا کارم راحت تر باشه. ممنون
    mmeyyssamm mmeerry

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاه های هلند و مسائل مرتبط

دانشگاه کارشناسی : آزاد نجف آباد
    معدل کارشناسی : 16.80
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی شهرسازی
    قبولی در کنکور کارشناسی ارشد یا مدرکیکه نشون بده می تونید در کارشناسی ارشد ادامه بدید: ندارم
    مدرک کارشناسی ارشد: خیر

تعداد مقالات : 1 داخلی
    تعداد توصیه نامه: 3
    سابقه کار: کار در یک پروژه

نمره زبان:
    هنوز ندادم اما احتمالا 6 یا 6.5

به نظرتون شانس پدیرش دارم؟

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش و بورس از دانشگاه های هلند و مسائل مرتبط

با سلام من تو زمینه انتقال حرارت رشته مهندسی مکانیک برای دکتری می خوام اپلای کنم ولی هنوز دانشگاه و استادی که تو این زمینه فعالیت بکنه رو نتونستم پیدا کنم.کسی می تونه کمکم کنه؟